Stránka 2 z 3

Re: 1. Královehradecký sraz aneb "Na kafe pod Kuňku".

Napsal: čtv 06 dub 2017, 12:22
od JBC
Danca píše:Je vidět, že jste si to parádně užili. Doufám, že se na mnohé z Vás můžeme těšit i v květnu na Slovácku. :-) O--O
Jo, mnozí z nás určitě přijedou, bavili se o tom alespoň čtyři lidé. My s manželkou určitě ne - manželka má povinnosti a já jí musím dělat řidiče, bo cesta za povinnostmi a zpět je dlouhá a unavující. :(

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: stř 12 dub 2017, 15:12
od Jurko
s batohem :lol:

Obrázek

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: čtv 13 dub 2017, 12:12
od ufo
:-)))

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: čtv 13 dub 2017, 15:12
od Danca
Jurko to je perfektní *1* Myslím, že je to skvělá motivace, pro všechny, kdo zvažují, zda na Slovácko dorazit :D Jen nezapomeňte, registrace končí už příští neděli tj. 23.4. 2017!!! Tak moc dlouho neváhejte. ;-)

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: čtv 13 dub 2017, 17:52
od Ivojah
Jsme přihlášeni, žádné ukončení na srazech Smart Autoclubu a Smartcars clubu se z naší strany nekoná. Rádi pobudeme mezi vámi a jak říká Markéta místo jízdy v soutěži si nějaký doplňující program najdeme. Ale rádi se s vámi přátelé ze Slovenska a Česka opět setkáme i s těmi které ještě neznáme. Je velmi dobré, že ta setkání smartklubáků stále fungují.ivojah

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: čtv 20 dub 2017, 08:54
od ufo
Zdravím všechny,
nevím jestli koukám špatně,ale bylo by možné ještě někam napsat č.účtů na úhradu srazu Mecheche 2017. Myslím,že je vidět jen při registraci a pak již ne :? .
Aby se dalo překontrolovat.
děkuji
Dana

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: pon 24 dub 2017, 09:04
od Semir
Oldrich Salek píše:Tak jsem se taky už zaregistroval a moc se těším ,všechny zdravím, Čolo
Mám nápad

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: sob 29 dub 2017, 21:30
od smartcars club
Takze vo finale 33 posadok!!

Moc sa na vas tesime!!!!

Pripravy su v plnom prude, tak verime ze vsetko dopadne na 1*

*smart*

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: ned 14 kvě 2017, 15:04
od Oldrich Salek
Tak jsme dorazili ze Slovácka ,počasí super, trošku deštík na zlepšení dýchání v sobotu odpoledne ,jinak krásně,vše super jako obvykle partija dobra jak cyp,nápad jeden lepší jak druhý no co si smarťák jako my može lepšího přát.Kdo nedorazil neví o co přišel .Čus bus Čolo zdraví všechny O---O O--O (-:*:-) *pivo*

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: ned 14 kvě 2017, 19:00
od Jurko
Aj my sme uz doma.

Vsetkym dakujeme za uzasny vikend, snad sa aj vam pacilo.
Ak mate niekto fotky, sem s nimi.
:-D

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: pon 15 kvě 2017, 13:00
od Danca
Děkujeme všem za naprosto úžasný víkend! Pomohli jste nám vytvořit naprosto luxusní atmosféru. Jsme moc rádi, že jste všichni byli s námi. O--O

Jsme také moc rádi za všechny, kdo se odvážili a přijeli na sraz poprvé. Tentokrát Vás bylo spousta. Je skvělé, že se neustále rozrůstáme. Doufám, že se Vám na srazu líbilo a neviděli jsme se naposledy.

Ještě jednou děkuji všem, kdo se na srazu podíleli. Zejména Maki s Jurkem, ale také Dádovi, Tušce, Jardovi a všem, kdo přiložili ruku k dílu přímo na akci. :-*

Těšíme se na Vaše ohlasy, fotky, videa, zážitky ale také na kritiku, která nás posunuje dál abychom mohli naše setkání stále zdokonalovat.

A hlavně se těšíme, doufám s většinou z Vás, za necelý měsíc v Salou!!! *smart*

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: stř 17 kvě 2017, 09:14
od marko583
ziadne fotky?

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: stř 17 kvě 2017, 11:17
od garga
Ahojtě,

dovolte mi, abych také poděkoval za skvělou organizaci. Moc se nám líbilo grilování i orientační jízda.

"

autocenzurováno

"

Pěkný den všem.

PS: Fotky budou :)

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: stř 17 kvě 2017, 20:00
od Danca
Martine (gargo) moc děkuji za zpětnou vazbu. Stihla jsem si ji přečíst ještě před tvou cenzurou. I přesto, že se objevily i negativní reakce moc si jí vážíme, protože, je to možnost, jak se posouvat dál a srazy i nadále zlepšovat.

K bodům, které jsi napsal se vyjadřovat nebudu. Nechci, aby to vypadalo jako obhajoba proč to bylo tak jak to bylo. Věřím, že se akce líbila i přes drobné nedostatky. Pokud si však o čemkoliv budeš chtít popovídat, jsem otevřená jakékoliv diskuzi či nápadům.

Jsem tedy ráda i za slova chvály a poděkování co se týče ostatních bodů srazu. Moc mě těší, že se vám líbilo a akci jste si užili. Budeme se těšit v Salou, a možná se stihneme střetnout i o něco dříve v Nice :-)

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko

Napsal: čtv 18 kvě 2017, 09:34
od Ivojah
Chceme poděkovat organizátorům srazu smartklubáků na Bunči, nic nám nechybělo všechno bylo bezvadné!!! – Ivo, Jana