Stránka 2 z 3
Re: 1. Královehradecký sraz aneb "Na kafe pod Kuňku".
Napsal: čtv 06 dub 2017, 12:22
od JBC
Danca píše:Je vidět, že jste si to parádně užili. Doufám, že se na mnohé z Vás můžeme těšit i v květnu na Slovácku.

Jo, mnozí z nás určitě přijedou, bavili se o tom alespoň čtyři lidé. My s manželkou určitě ne - manželka má povinnosti a já jí musím dělat řidiče, bo cesta za povinnostmi a zpět je dlouhá a unavující.

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: stř 12 dub 2017, 15:12
od Jurko
s batohem

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: čtv 13 dub 2017, 12:12
od ufo
Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: čtv 13 dub 2017, 15:12
od Danca
Jurko to je perfektní

Myslím, že je to skvělá motivace, pro všechny, kdo zvažují, zda na Slovácko dorazit

Jen nezapomeňte, registrace končí už příští neděli tj. 23.4. 2017!!! Tak moc dlouho neváhejte.

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: čtv 13 dub 2017, 17:52
od Ivojah
Jsme přihlášeni, žádné ukončení na srazech Smart Autoclubu a Smartcars clubu se z naší strany nekoná. Rádi pobudeme mezi vámi a jak říká Markéta místo jízdy v soutěži si nějaký doplňující program najdeme. Ale rádi se s vámi přátelé ze Slovenska a Česka opět setkáme i s těmi které ještě neznáme. Je velmi dobré, že ta setkání smartklubáků stále fungují.ivojah
Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: čtv 20 dub 2017, 08:54
od ufo
Zdravím všechny,
nevím jestli koukám špatně,ale bylo by možné ještě někam napsat č.účtů na úhradu srazu Mecheche 2017. Myslím,že je vidět jen při registraci a pak již ne

.
Aby se dalo překontrolovat.
děkuji
Dana
Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: pon 24 dub 2017, 09:04
od Semir
Oldrich Salek píše:Tak jsem se taky už zaregistroval a moc se těším ,všechny zdravím, Čolo
Mám nápad
Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: sob 29 dub 2017, 21:30
od smartcars club
Takze vo finale 33 posadok!!
Moc sa na vas tesime!!!!
Pripravy su v plnom prude, tak verime ze vsetko dopadne na 1*

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: ned 14 kvě 2017, 15:04
od Oldrich Salek
Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: ned 14 kvě 2017, 19:00
od Jurko
Aj my sme uz doma.
Vsetkym dakujeme za uzasny vikend, snad sa aj vam pacilo.
Ak mate niekto fotky, sem s nimi.

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: pon 15 kvě 2017, 13:00
od Danca
Děkujeme všem za naprosto úžasný víkend! Pomohli jste nám vytvořit naprosto luxusní atmosféru. Jsme moc rádi, že jste všichni byli s námi.
Jsme také moc rádi za všechny, kdo se odvážili a přijeli na sraz poprvé. Tentokrát Vás bylo spousta. Je skvělé, že se neustále rozrůstáme. Doufám, že se Vám na srazu líbilo a neviděli jsme se naposledy.
Ještě jednou děkuji všem, kdo se na srazu podíleli. Zejména Maki s Jurkem, ale také Dádovi, Tušce, Jardovi a všem, kdo přiložili ruku k dílu přímo na akci.
Těšíme se na Vaše ohlasy, fotky, videa, zážitky ale také na kritiku, která nás posunuje dál abychom mohli naše setkání stále zdokonalovat.
A hlavně se těšíme, doufám s většinou z Vás, za necelý měsíc v Salou!!!

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: stř 17 kvě 2017, 09:14
od marko583
ziadne fotky?
Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: stř 17 kvě 2017, 11:17
od garga
Ahojtě,
dovolte mi, abych také poděkoval za skvělou organizaci. Moc se nám líbilo grilování i orientační jízda.
"
autocenzurováno
"
Pěkný den všem.
PS: Fotky budou

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: stř 17 kvě 2017, 20:00
od Danca
Martine (gargo) moc děkuji za zpětnou vazbu. Stihla jsem si ji přečíst ještě před tvou cenzurou. I přesto, že se objevily i negativní reakce moc si jí vážíme, protože, je to možnost, jak se posouvat dál a srazy i nadále zlepšovat.
K bodům, které jsi napsal se vyjadřovat nebudu. Nechci, aby to vypadalo jako obhajoba proč to bylo tak jak to bylo. Věřím, že se akce líbila i přes drobné nedostatky. Pokud si však o čemkoliv budeš chtít popovídat, jsem otevřená jakékoliv diskuzi či nápadům.
Jsem tedy ráda i za slova chvály a poděkování co se týče ostatních bodů srazu. Moc mě těší, že se vám líbilo a akci jste si užili. Budeme se těšit v Salou, a možná se stihneme střetnout i o něco dříve v Nice

Re: smartcars.club Mecheche 2017 - Slovácko
Napsal: čtv 18 kvě 2017, 09:34
od Ivojah
Chceme poděkovat organizátorům srazu smartklubáků na Bunči, nic nám nechybělo všechno bylo bezvadné!!! – Ivo, Jana