Napsal: ned 03 úno 2008, 17:22
tady sme meli vloni na jare jedno kazdorocnísetkaní je to morava blizko stareho hrozenkova jiste by si STASI poradil i s programem
http://www.horskachata-arnika.cz/
http://www.horskachata-arnika.cz/
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
mozností v okoli kupamoni píše:http://www.stripky.cz/havirna/ubytovani/ubytovani.html
je tam i bowling, ceny v pohod? a vypadá to tam i hezky.....
David0600 píše:Jsem taky pro moravu at se nás sejde co nejvíc doufám ze teda prijedou vsichni z moravy a aspon par kousku ze slovenska. Co se tyce ubytovani musi byt v blizkosti zarizeni ktere je otevreno do rannich hodin nejlepe v miste.
Jirka P píše:Do Humpolce!
moni píše:dojedu kamkoliv, kolobrnda to jistí!
Gibon píše:Krumlov