Stránka 2 z 50

Napsal: ned 03 úno 2008, 17:22
od houzar
tady sme meli vloni na jare jedno kazdorocnísetkaní je to morava blizko stareho hrozenkova jiste by si STASI poradil i s programem
http://www.horskachata-arnika.cz/

Napsal: ned 03 úno 2008, 18:38
od moni
http://www.stripky.cz/havirna/ubytovani/ubytovani.html
je tam i bowling, ceny v pohod? a vypadá to tam i hezky..... :wink:

Napsal: ned 03 úno 2008, 19:02
od David0600
Jsem taky pro moravu at se nás sejde co nejvíc doufám ze teda prijedou vsichni z moravy a aspon par kousku ze slovenska. Co se tyce ubytovani musi byt v blizkosti zarizeni ktere je otevreno do rannich hodin nejlepe v miste.

Napsal: ned 03 úno 2008, 19:15
od moni
:lol: :lol: (-:*:-)

Napsal: ned 03 úno 2008, 21:28
od Gibon
Krumlov 8)

Napsal: ned 03 úno 2008, 21:33
od moni
dojedu kamkoliv, kolobrnda to jistí!

Napsal: ned 03 úno 2008, 22:18
od houzar
moni píše:http://www.stripky.cz/havirna/ubytovani/ubytovani.html
je tam i bowling, ceny v pohod? a vypadá to tam i hezky..... :wink:
mozností v okoli kupa
http://www.mks-letovice.cz/index.php?zobraz=clanek&id=1

Napsal: pon 04 úno 2008, 09:06
od Jirka P
Do Humpolce! :lol:

Napsal: pon 04 úno 2008, 11:11
od moni
do humpolce... do lékárny, do podolí, do prdele me je smutno! :lol: :lol:

Napsal: pon 04 úno 2008, 13:05
od houzar
uz je potreba se zamyslet jaro se blizi a ostatni taky necekaji

Napsal: pon 04 úno 2008, 16:26
od aurum
proti krumlovu bych nic nemela, jeste jsem tam nebyla. Vlastne ja dojedu kamkoliv, na srazik se s pritelem moc tesime ;-)

Napsal: pon 04 úno 2008, 16:58
od houska
David0600 píše:Jsem taky pro moravu at se nás sejde co nejvíc doufám ze teda prijedou vsichni z moravy a aspon par kousku ze slovenska. Co se tyce ubytovani musi byt v blizkosti zarizeni ktere je otevreno do rannich hodin nejlepe v miste.


uz zase jancis? :lol:

Napsal: pon 04 úno 2008, 17:00
od houska
Jirka P píše:Do Humpolce! :lol:

za hliníkem :lol:

Napsal: pon 04 úno 2008, 17:00
od houska
moni píše:dojedu kamkoliv, kolobrnda to jistí!

dame tandem?

Napsal: pon 04 úno 2008, 17:02
od houska
Gibon píše:Krumlov 8)

jojo krumlov 8)