Stránka 11 z 18

Napsal: ned 29 bře 2009, 20:31
od David0600
SOUHRNNÉ_INFORMACE_O_SRAZU_ZDE...

bez tebe to nebude ono

Napsal: pon 30 bře 2009, 03:15
od DYK77
Tak to je škoda :?

Napsal: pon 30 bře 2009, 18:30
od bajza
Fakt mě to mrzí sem konečně trochen trénoval ten bowling sem vás chtěl rozcupovat hlaně Gibona s Davidem :lol: ale já vám ještě ukážu

Napsal: stř 01 dub 2009, 21:42
od kimby
a SmartTimes ...vám vyjde?

Napsal: sob 04 dub 2009, 08:22
od houzar
všechno dobrý chybí už je detail-KDE se to vlastně sejdeme v 11.hod

Napsal: sob 04 dub 2009, 13:22
od xlukas.cz
pozor pozor. v 10:00 ne v 11:00 :!: :!: :!: :!:

Napsal: sob 04 dub 2009, 15:26
od houzar
xlukas.cz píše:pozor pozor. v 10:00 ne v 11:00 :!: :!: :!: :!:
jj ale KDE?

Napsal: sob 04 dub 2009, 18:11
od Janík
houzar píše:
xlukas.cz píše:pozor pozor. v 10:00 ne v 11:00 :!: :!: :!: :!:
jj ale KDE?
něco jsem zaslechnul že prý letos to je v Budějovicích :lol:

Napsal: sob 04 dub 2009, 20:30
od DYK77
Začátek v Českých Budějovicích na náměstí Přemysla Otakara II. v sobotu 2.5.09 od 10.00h. Na tomto místě setrváme hodinu, tedy do 11:00, aby se nikdo nemusel hnát kvůli několika minutám . Tato doba bude využita na focení , prodej vlaječek a samolepek.
Xlukas dostal požehnání od policie v ČB a čeká se ještě na vyjádření magistrátu, ale ve vydání povolení by prý neměl být problém, takže je skoro 100% pravděpodobnost, že to klapne tak jak bylo napsáno výše.
Více zde:
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... 3105#63105
:!: harmonogram se ještě může trochu změnit, ale čas začátku akce, prohlídka dolu a bowling, zůstává již na 99% pevný.

Napsal: sob 04 dub 2009, 22:28
od xlukas.cz
no a pokud by se jedlo nekde na tom namesti, tak by sme tam zustali az do cca 13:00. je to tak dyku :?:

Napsal: sob 04 dub 2009, 22:49
od DYK77
Přesně tak

Ubytování jsem dal nyní ještě před grafit důl, protože tam máme být až na 16:00 a mezi obědem a dolem byla velká časová pauza. Celkově je to teď s poměrně velkými časovými rezervami, ale jak mám již zažito, díky rezervám je ve výsledku vše bez rezerv, protože vždycky se stane něco nečekaného, ale nemusí se pak alespoň spěchat.

10:00 - 11:00 obsazení vyhrazené plochy na parkování v Č.Budějovicích, focení, prodej clubových samolepek a vlajek
11:00 - 13:00 oběd v ČB
13:00 - 14:00 přesun do Č.Krumlova do hotelu ( Rajský , Jan, ... )
14:00 - 15:00 ubytování
15:00 - 16:00 přesun ke Grafitovému dolu
16:00 - 18:00 prohlídka Grafitového dolu
18:00 - 18:30 přesun k Pivovarské restauraci
18:30 - 20:30 večeře
20:30 - 22:00 pauza ( možnost zaparkování vozítek u svého hotelu a pěší přesun na bowling )
22:00 - 24:00 bowling

Napsal: pon 27 dub 2009, 06:49
od houzar
jelikož chystám si také zaobchodovat na náměstí v ČB tak vydávám příkaz: KAŽDÝ ÙČASTNÍK ZÁJEZDUsi připraví minci v hodnotě 1Kč/slováci tuto částku přepočtenou na Euro v kurzu aktuálního dne/ za tuto částku si každý ůčastník zájezdu koupí nevšední předmět-akce je povinná vyjímky a diskuze jsou nepřípustné!

Napsal: pon 27 dub 2009, 07:37
od DYK77
houzar píše:...akce je povinná vyjímky a diskuze jsou nepřípustné!
*1* :lol:

Napsal: pon 27 dub 2009, 07:39
od DYK77
V souvislosti s předchozím příspěvkem jsem si vzpoměl, že chci říci, že pokud někdo plánuje zakoupení vlaječky či jiných předmětů, tak si prosím připravte přiměřenou hotovost. Děkuji :wink:

Napsal: pon 27 dub 2009, 07:55
od xlukas.cz
ti nezavidim, jak kazdy dojde s 500 nebo 1000 a chce vlajku, nebo samolepku 8)