Stránka 11 z 13

Napsal: čtv 07 led 2010, 23:16
od Jirka P
armani píše:Jasne že by išlo len o foto Smart. No možno by bolo dobré prípadnú Galeriu rozdeli tak nejako ako to máš ty na stránke. Nejakú sekciu pre techniku, šport, doplnky, alebo len Smart pre potechu oka. Objavilo sa tu na fore už ve¾a zaujímavých obrázkov z rôznych oblastí života "SMARTAK-ov" :D no niečo z toho najs je vlastne nemožné. Treba len odklikáva tému po téme a rolova po stránkach. V prvom rade by som však dal prednos našej tvorbe a až potom nejaké foto pozbierané po weboch. To by som vlastne asi celkom zakázal a nechal len sekciu na odkazy spriatelených galérií.
Jo přesně tak, vyloženě vlastní tvorba, na to tam dávat fotky stažené od jiných autorů by bylo zbytečné.

Napsal: čtv 07 led 2010, 23:21
od Gibon
Janík píše:Nám už taky došel. Je parádní *1* Jste šikulky!!!
Děkuji, jsem rád že se líbí.

Napsal: pát 08 led 2010, 21:05
od Zupan87
Zdravim... tak předevčirem mi kalendařik došel..vypada fakticky užasně.. :)
Byl jsem dosti ohromen.. jak paradnim zpracovanim tak i kvalitou fotek.. výběrem.. i protekčnimi spz.
V co jsem teda nedoufal.. že se tam s tou svoji popelnici vubec dostanu.. *výsm?ch*
Chtěl bych timto poděkovat panu Dykovi...a všem jinim kteři se na teto tvorbě podileli.. :wink:

Napsal: pát 08 led 2010, 21:22
od DYK77
Dyk jen rozeslal část kalendářů, prakticky celá tvorba je Gibonovo dílo, poděkování patří hlavně tam :wink:

Napsal: pát 08 led 2010, 23:51
od Markéta
xlukas.cz píše:...skoda, ze se tam netere fotky nevlezly...
tohle jsem myslela.

Napsal: pát 08 led 2010, 23:55
od DYK77
Příště by možná stálo za to zauvažovat nad stolním kalendářem. Požadavky na kvalitu fotek by nebyly tak velké a vešlo by se jich více. Záleželo by ale na ceně že jo :)

Napsal: sob 09 led 2010, 00:03
od Markéta
Kalendář s Krtečkem stojí stovku. Smártí na stůl by mohl stát tak dvě. :lol: vůbec netuším, jaké jsou náklady na výrobu, takže pokud cena nesouhlasí, omlouvám se

Napsal: sob 09 led 2010, 00:04
od armani
Ano, ja chcem stolový kalendár. :D

Napsal: sob 09 led 2010, 10:04
od Dawe
ano tydenní stolní klendář není špatný nápad, ale pouze v případě, že se bude vyrábět i velký

Jinak děkuji za kalendáře, fakticky boží, finnčně už to řeším

Napsal: sob 09 led 2010, 20:47
od Markéta
To je samozřejmost, chci mít jeden na stole v práci a jeden doma na zdi :)

Napsal: sob 09 led 2010, 23:51
od DYK77
A jeden speciál pro muže Smart and Girls *VV*

Napsal: sob 09 led 2010, 23:53
od kimby
pravda, letos nemáme nic solidního do garáže :-D

Napsal: ned 10 led 2010, 00:03
od DYK77
Já to nechtěl pro sebe, já už mám vybráno , přeci si nebudu kazit vkus :-*

Napsal: ned 10 led 2010, 00:22
od Jirka P
Jo jasně, to ti stejně nikdo nesežere, chlípníku! :lol:

Napsal: ned 10 led 2010, 00:37
od DYK77
Jsem hodný, čestný pionýrský. Kecat se ale smí :lol: