Stránka 11 z 13
Napsal: čtv 07 led 2010, 23:16
od Jirka P
armani píše:Jasne že by išlo len o foto Smart. No možno by bolo dobré prípadnú Galeriu rozdeli tak nejako ako to máš ty na stránke. Nejakú sekciu pre techniku, šport, doplnky, alebo len Smart pre potechu oka. Objavilo sa tu na fore už ve¾a zaujímavých obrázkov z rôznych oblastí života "SMARTAK-ov"

no niečo z toho najs je vlastne nemožné. Treba len odklikáva tému po téme a rolova po stránkach. V prvom rade by som však dal prednos našej tvorbe a až potom nejaké foto pozbierané po weboch. To by som vlastne asi celkom zakázal a nechal len sekciu na odkazy spriatelených galérií.
Jo přesně tak, vyloženě vlastní tvorba, na to tam dávat fotky stažené od jiných autorů by bylo zbytečné.
Napsal: čtv 07 led 2010, 23:21
od Gibon
Janík píše:Nám už taky došel. Je parádní

Jste šikulky!!!
Děkuji, jsem rád že se líbí.
Napsal: pát 08 led 2010, 21:05
od Zupan87
Zdravim... tak předevčirem mi kalendařik došel..vypada fakticky užasně..

Byl jsem dosti ohromen.. jak paradnim zpracovanim tak i kvalitou fotek.. výběrem.. i protekčnimi spz.
V co jsem teda nedoufal.. že se tam s tou svoji popelnici vubec dostanu..

Chtěl bych timto poděkovat panu Dykovi...a všem jinim kteři se na teto tvorbě podileli..

Napsal: pát 08 led 2010, 21:22
od DYK77
Dyk jen rozeslal část kalendářů, prakticky celá tvorba je Gibonovo dílo, poděkování patří hlavně tam

Napsal: pát 08 led 2010, 23:51
od Markéta
xlukas.cz píše:...skoda, ze se tam netere fotky nevlezly...
tohle jsem myslela.
Napsal: pát 08 led 2010, 23:55
od DYK77
Příště by možná stálo za to zauvažovat nad stolním kalendářem. Požadavky na kvalitu fotek by nebyly tak velké a vešlo by se jich více. Záleželo by ale na ceně že jo

Napsal: sob 09 led 2010, 00:03
od Markéta
Kalendář s Krtečkem stojí stovku. Smártí na stůl by mohl stát tak dvě.

vůbec netuším, jaké jsou náklady na výrobu, takže pokud cena nesouhlasí, omlouvám se
Napsal: sob 09 led 2010, 00:04
od armani
Ano, ja chcem stolový kalendár.

Napsal: sob 09 led 2010, 10:04
od Dawe
ano tydenní stolní klendář není špatný nápad, ale pouze v případě, že se bude vyrábět i velký
Jinak děkuji za kalendáře, fakticky boží, finnčně už to řeším
Napsal: sob 09 led 2010, 20:47
od Markéta
To je samozřejmost, chci mít jeden na stole v práci a jeden doma na zdi

Napsal: sob 09 led 2010, 23:51
od DYK77
A jeden speciál pro muže Smart and Girls

Napsal: sob 09 led 2010, 23:53
od kimby
pravda, letos nemáme nic solidního do garáže

Napsal: ned 10 led 2010, 00:03
od DYK77
Já to nechtěl pro sebe, já už mám vybráno , přeci si nebudu kazit vkus

Napsal: ned 10 led 2010, 00:22
od Jirka P
Jo jasně, to ti stejně nikdo nesežere, chlípníku!

Napsal: ned 10 led 2010, 00:37
od DYK77
Jsem hodný, čestný pionýrský. Kecat se ale smí
