Jarní vymetání výfuků 2010 - vyhodnocení, fotky, videa
tak pohoda, jinak viz téma trojúhelníku... ale myslím že na 80% bych šel nejdřív po tý škrtící klapce na sání, tu a tam se stane že se vymačká doraz otevření a tím odejde (není seřiditelná jako u jiných aut)filantrop píše:po totalnom resete sa trojuholnik neprejavil (aspon zatial o tom neviem, dufam ze zuzanama napise)
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
- Jurko
- Smart ACE
- Příspěvky: 1394
- Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
- Bydliště: Bratislava
- Kontaktovat uživatele:
bowling fotila moja draha, ale neviem co vsetko, takze sa uvidi... ale az zajtra 
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club
smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club
smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
- Blanka0600
- Smart ACE
- Příspěvky: 1374
- Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
- Bydliště: Říčany u Prahy
hezké!Blanka0600 píše:pár fotek
http://blanka0600.rajce.idnes.cz/JVV_1.-2.5.2010/
jaký byl Štramberk? Uši máte?
a jak to malý zvládal?
Mám co mám a jsem za to ráda
- peopleshk
- Příspěvky: 195
- Registrován: ned 10 led 2010, 16:15
- Bydliště: Praha 3, Hradec Kralove
- Kontaktovat uživatele:
Tak to je supeeeer, jen ta šiška je na prd.....jsem se namazal a nějak to pořád topíííí
Holt nevyhoda když nemáš vlasy 
A ještě jsem si ráno nabil hubu, jsem sebou před chatkou říznul na schodech, nevím jestli jsem byl ještě kantáre, nebo se to klouzalo???
A ještě jsem si ráno nabil hubu, jsem sebou před chatkou říznul na schodech, nevím jestli jsem byl ještě kantáre, nebo se to klouzalo???
PURE 800 CDi, Numeric - CABRIO, modro cerny dabel, speciální edice 
a
Audi A6 Avant 1,9 TDi.... velky auto je taky potreba
a
Audi A6 Avant 1,9 TDi.... velky auto je taky potreba
- Blanka0600
- Smart ACE
- Příspěvky: 1374
- Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
- Bydliště: Říčany u Prahy
Štramberk byl sice dobrý, ale parkoviště byla vždy jen na okraji města, takže pěšky dost daleko, "v centru" nás tolik najednou bohužel zaparkovat nemohlo jelo nás 17 smártíků, takže jsme se kromě některých, do města nedostali, ale Trůba byla taky pěkná, bylo pěkné slunečné počasí, takže i pěkný výhled. Uši jsme si koupili, ale plněné je prodávali jen dole ve městečku. Jinak Míša vše zvládal v pohoděkimby píše:hezké!Blanka0600 píše:pár fotek
http://blanka0600.rajce.idnes.cz/JVV_1.-2.5.2010/
jaký byl Štramberk? Uši máte?
a jak to malý zvládal?
Dnešek bude krásnější než včerejšek
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015