Jarní vymetání výfuků 2010 - vyhodnocení, fotky, videa

srazy, propagace, financování
Odpovědět
Uživatelský avatar
peopleshk
Příspěvky: 195
Registrován: ned 10 led 2010, 16:15
Bydliště: Praha 3, Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peopleshk »

Fotil někdo na bowlingu????? Máme nějaké momentky????
PURE 800 CDi, Numeric - CABRIO, modro cerny dabel, speciální edice :-)))
a
Audi A6 Avant 1,9 TDi.... velky auto je taky potreba
Uživatelský avatar
Apollo
Příspěvky: 458
Registrován: pon 11 kvě 2009, 13:19
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Apollo »

filantrop píše:po totalnom resete sa trojuholnik neprejavil (aspon zatial o tom neviem, dufam ze zuzanama napise)
tak pohoda, jinak viz téma trojúhelníku... ale myslím že na 80% bych šel nejdřív po tý škrtící klapce na sání, tu a tam se stane že se vymačká doraz otevření a tím odejde (není seřiditelná jako u jiných aut)
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
Uživatelský avatar
Jurko
Smart ACE
Příspěvky: 1394
Registrován: úte 17 bře 2009, 11:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jurko »

bowling fotila moja draha, ale neviem co vsetko, takze sa uvidi... ale az zajtra :wink:
smartcars.club
_F_A_C_E_B_O_O_K/ smart.slovensko web: smartcars.club

smart fortwo coupe 450 0,6 Red, smart fortwo coupe 451 0,8cdi Crystal White, smart forfour 453 Black to Yellow, smart crossblade original 0155
Uživatelský avatar
peopleshk
Příspěvky: 195
Registrován: ned 10 led 2010, 16:15
Bydliště: Praha 3, Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peopleshk »

No tak to je fajn, že aspon někdo fotil.....tam bylo docela veselo,,,,,jeden drink další a další a pak už nevím nic :-)
PURE 800 CDi, Numeric - CABRIO, modro cerny dabel, speciální edice :-)))
a
Audi A6 Avant 1,9 TDi.... velky auto je taky potreba
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

To je asi lepčí! :lol:
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
Janík
Smart ACE
Příspěvky: 609
Registrován: sob 13 zář 2008, 16:56
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Janík »

jen ví že vyhrál :lol:
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
Uživatelský avatar
Blanka0600
Smart ACE
Příspěvky: 1374
Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvek od Blanka0600 »

Dnešek bude krásnější než včerejšek
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
Uživatelský avatar
peopleshk
Příspěvky: 195
Registrován: ned 10 led 2010, 16:15
Bydliště: Praha 3, Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peopleshk »

Jááá vyhrál??? Co bowling nebo šipky????
PURE 800 CDi, Numeric - CABRIO, modro cerny dabel, speciální edice :-)))
a
Audi A6 Avant 1,9 TDi.... velky auto je taky potreba
kimby
Příspěvky: 1965
Registrován: úte 11 bře 2008, 15:38
Bydliště: Most

Příspěvek od kimby »

hezké!
jaký byl Štramberk? Uši máte?
a jak to malý zvládal?
Mám co mám a jsem za to ráda
Uživatelský avatar
Janík
Smart ACE
Příspěvky: 609
Registrován: sob 13 zář 2008, 16:56
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Janík »

oboje :lol: ale hlavně ve spálení plešky :lol:
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
Uživatelský avatar
peopleshk
Příspěvky: 195
Registrován: ned 10 led 2010, 16:15
Bydliště: Praha 3, Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peopleshk »

Tak to je supeeeer, jen ta šiška je na prd.....jsem se namazal a nějak to pořád topíííí :-) Holt nevyhoda když nemáš vlasy :-(
A ještě jsem si ráno nabil hubu, jsem sebou před chatkou říznul na schodech, nevím jestli jsem byl ještě kantáre, nebo se to klouzalo???
PURE 800 CDi, Numeric - CABRIO, modro cerny dabel, speciální edice :-)))
a
Audi A6 Avant 1,9 TDi.... velky auto je taky potreba
Uživatelský avatar
Jirka P
Smart ACE
Příspěvky: 2579
Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči

Příspěvek od Jirka P »

Klouzalo, klouzalo :lol:
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Uživatelský avatar
peopleshk
Příspěvky: 195
Registrován: ned 10 led 2010, 16:15
Bydliště: Praha 3, Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peopleshk »

No tak to je fajn, v tom případě jsem se smekl :-D ale bolí mě celej člověk
PURE 800 CDi, Numeric - CABRIO, modro cerny dabel, speciální edice :-)))
a
Audi A6 Avant 1,9 TDi.... velky auto je taky potreba
Uživatelský avatar
Blanka0600
Smart ACE
Příspěvky: 1374
Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvek od Blanka0600 »

kimby píše:
hezké!
jaký byl Štramberk? Uši máte?
a jak to malý zvládal?
Štramberk byl sice dobrý, ale parkoviště byla vždy jen na okraji města, takže pěšky dost daleko, "v centru" nás tolik najednou bohužel zaparkovat nemohlo jelo nás 17 smártíků, takže jsme se kromě některých, do města nedostali, ale Trůba byla taky pěkná, bylo pěkné slunečné počasí, takže i pěkný výhled. Uši jsme si koupili, ale plněné je prodávali jen dole ve městečku. Jinak Míša vše zvládal v pohodě :)
Dnešek bude krásnější než včerejšek
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
Uživatelský avatar
peopleshk
Příspěvky: 195
Registrován: ned 10 led 2010, 16:15
Bydliště: Praha 3, Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peopleshk »

No začíná na mě nějak padat únava......ale nějak bych pařil, nejedem zpátky?
PURE 800 CDi, Numeric - CABRIO, modro cerny dabel, speciální edice :-)))
a
Audi A6 Avant 1,9 TDi.... velky auto je taky potreba
Odpovědět