Stránka 11 z 14

Napsal: pon 06 čer 2011, 13:43
od michmartin
b o j i m - b o j i m ... 8E

Napsal: pon 06 čer 2011, 17:22
od DYK77
Teď luxusně zapršelo, takže do víkendu bude sucho :lol:

Napsal: pon 06 čer 2011, 17:22
od Alena
:) Předpověď počasí zatím nic moc, ale my se nedáme!!! :wink:

Napsal: pon 06 čer 2011, 17:24
od Alena
DYK77 píše:Pokud někdo máte dalekohled, tak si ho vezměte s sebou, možná se hodí 8)
Dobrá připomínka, hned ho jdu nachystat :)

Napsal: pon 06 čer 2011, 17:30
od DYK77
Pršet nebude, zvolil jsem taktiku "nemyj auto, bude hezky" 8) To funguje :)

Napsal: pon 06 čer 2011, 18:34
od DYK77
Pršelo 2 hodinky a teď je zase polojasno. To vypadá že už dnes pršet nebude. Takhle mi to nevadí.

Napsal: pon 06 čer 2011, 19:06
od Chorche
no hlavně a je teplá voda f tom zázračnym jezýrku :lol: Na to se těšim. Vemu šnorchl a brejle abych se přesvěčil že tam nic nebydlí :lol:

Napsal: úte 07 čer 2011, 22:11
od michmartin
... , dnes poslední směna :wink: - noční sedící :shock:

PS : a jedéééééém *posádka*

Napsal: úte 07 čer 2011, 22:39
od Blanka0600
tak s tím počasím nevím? asi to bude chtít něco pro zahřátí :lol: hlavně, aby nepršelo

Napsal: stř 08 čer 2011, 08:25
od DYK77
Přece nechcete honit klimatizace na plný pecky. Bude akorát.
včera bylo krásně celý den, mám spálený záda. Dneska je pod mrakem ale příjemně, lehce se vyjasňuje. Od pátku má být sice chladněji, ale pořád přes 20°C. Navíc mírné ochlazení bývá zárukou toho, že pršet nebude.

http://www.meteopress.cz/#sm=1-10-0

8)

Napsal: stř 08 čer 2011, 08:50
od Chorche
tak to vypadá na 80% že přijedem rafkou. Poněvač blatnik furt neni vyřešenej a zase se začlo zapínat ASR. Budu to muset zase píchnout na diagnostiku a to tenle tejden uš nestihnu. A nechce se mi moc ject s autem kerý nekontrolovatelně přestává táhnout...

Napsal: stř 08 čer 2011, 09:04
od Blanka0600
... myslela jsem něco na zahřátí ze vnitř :wink:

Napsal: stř 08 čer 2011, 10:47
od DYK77
Něco na zahřátí, to už nechám na vás , tomu já nerozumím :-X 8E (-:*:-)

Napsal: stř 08 čer 2011, 12:38
od DYK77
Mapa s nákupními středisky a čerp. stanicemi

Obrázek

Napsal: stř 08 čer 2011, 13:41
od Blanka0600
to si vybere snad každý :wink: ještě jaké jsou ceny benzinu ?