Stránka 12 z 12
Napsal: pon 15 zář 2014, 10:49
od JBC
Zkus páčku na regulaci teploty topení stáhnout o 2 mm od maxima - máš přece naftu, takže máš přídavné elektrické topení a pokud máš teplotu topení úplně na doraz, tak máš zapnuté to elektrické přihřívání topení.
Když jsem měřil spirály v tom topném tělese, tak mi z odporu vyšlo, že by mohlo brát až 50 A! Třeba nebere, nemám si to kde změřit, ale to je to, co by Ti mohlo žrát proud, potažmo napětí.
Napsal: pon 15 zář 2014, 10:53
od Winterwolf
topení bylo na pulce teploty a ventilator na 2. Ale mám benzín takže předehřev tam asi není

Napsal: pon 15 zář 2014, 11:03
od Druzeta
Benzín nemá předehřev.
Napsal: úte 16 zář 2014, 09:09
od Winterwolf
Tak se ten můj prcek asi úplně zbláznil
Včera jedu z práce a začal dobíjet (14,4V) hned po nastartování a když jsem předtím sundaval střechu bez motoru jen na baterku tak neklesla pod 12,4V. Dneska ráno ačkoliv jsem jel na skůtru tak jsem jen nastartoval a ihned dobíjel....
Napsal: úte 16 zář 2014, 09:28
od hoboj
Tipnul bych to na uhliky alternatoru / pripadne regulator
Napsal: úte 16 zář 2014, 09:44
od Winterwolf
Taky mě to napadlo

No nic dokud neumře tak vyřešeno
Edit 17.09.
Cvrček je u Martínka , jel jsem tam kvuli geometrii a aby nejak poresily tu moji blbou predni napravu. Kdyz jsem mu to rikal ze obcas zacne dobijet az po cca 1-2 minutach tak rikal ze je to uplne normalni a nemam se s tim nijak trapit

PS baterku mi premeri tak uvidime

Re: Baterie
Napsal: úte 03 lis 2015, 09:48
od cuhan
Možná to někomu pomůže při rozhodování jakou baterku koupit..
http://www.autobaterie-varta.net/konfigurator/osobni/