Stránka 13 z 19
Napsal: čtv 04 bře 2010, 20:24
od xlukas.cz
sem psal kimby soukromne
10.3.10 10:03 am nebo 10:03 pm
jestli date minihouskovi kamarada nebo nevestu, to necham na vas

Napsal: čtv 04 bře 2010, 20:28
od DYK77
Příbuznej s Houskou ? Nejsem proti, ale asi by to byl masakr na moje játra

Napsal: čtv 04 bře 2010, 20:31
od xlukas.cz
az ji bude 20, tak mne 50, to budu sbirat druhy dech. treba se potom domluvime

Napsal: čtv 04 bře 2010, 20:36
od DYK77
Při tom životním tempu to vypadá na 3. až 4. dech
No já jí do toho nebudu kecat, a si vybere sama
Ale ještě je tu jedna možnost, že to bude buk

Napsal: čtv 04 bře 2010, 21:05
od houska
DYK77 píše:Příbuznej s Houskou ? Nejsem proti, ale asi by to byl masakr na moje játra

další svatba na resslu

Napsal: čtv 04 bře 2010, 21:57
od DYK77
Asi by to ustáli, ale ve stojanu bys nenašel jedinej hasičák a okna by byla opatřena okenicemi

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:03
od houska
Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:05
od David0600
zas tak dramatický to nebylo lepší bylo když houska dělal potřeby za komínem
Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:06
od DYK77
Jía vařečku, Housková hasičák, co nás čeká příště ?

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:07
od houska
David0600 píše:zas tak dramatický to nebylo lepší bylo když houska dělal potřeby za komínem
chodil jsem chcát na parabolu nechtělo se mi prolejzat oknem na hajzl

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:10
od David0600
ale od paraboly ven to bylo 30metrů volným pádem
Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:10
od David0600
DYK77 píše:Jía vařečku, Housková hasičák, co nás čeká příště ?

dyk na koštěti nebo kimby
Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:12
od houska
David0600 píše:ale od paraboly ven to bylo 30metrů volným pádem
kdyby nás nesejmul šéf tak by sme tam byli ještě teď

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:13
od David0600
zase se má na co vzpomínat
Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:14
od houska
vovovo tom to je
