Stránka 13 z 19

Napsal: čtv 04 bře 2010, 20:24
od xlukas.cz
sem psal kimby soukromne

10.3.10 10:03 am nebo 10:03 pm

jestli date minihouskovi kamarada nebo nevestu, to necham na vas


:lol:

Napsal: čtv 04 bře 2010, 20:28
od DYK77
Příbuznej s Houskou ? Nejsem proti, ale asi by to byl masakr na moje játra :lol:

Napsal: čtv 04 bře 2010, 20:31
od xlukas.cz
az ji bude 20, tak mne 50, to budu sbirat druhy dech. treba se potom domluvime :wink: :lol:

Napsal: čtv 04 bře 2010, 20:36
od DYK77
Při tom životním tempu to vypadá na 3. až 4. dech :lol:
No já jí do toho nebudu kecat, a si vybere sama :lol:
Ale ještě je tu jedna možnost, že to bude buk :lol:

Napsal: čtv 04 bře 2010, 21:05
od houska
DYK77 píše:Příbuznej s Houskou ? Nejsem proti, ale asi by to byl masakr na moje játra :lol:
další svatba na resslu :lol:

Napsal: čtv 04 bře 2010, 21:57
od DYK77
Asi by to ustáli, ale ve stojanu bys nenašel jedinej hasičák a okna by byla opatřena okenicemi :lol:

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:03
od houska
hasičák si housková vozí sebou na sraz si taky bere :lol: :lol: :lol:

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:05
od David0600
zas tak dramatický to nebylo lepší bylo když houska dělal potřeby za komínem

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:06
od DYK77
Jía vařečku, Housková hasičák, co nás čeká příště ? :lol:

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:07
od houska
David0600 píše:zas tak dramatický to nebylo lepší bylo když houska dělal potřeby za komínem

chodil jsem chcát na parabolu nechtělo se mi prolejzat oknem na hajzl :lol:

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:10
od David0600
ale od paraboly ven to bylo 30metrů volným pádem

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:10
od David0600
DYK77 píše:Jía vařečku, Housková hasičák, co nás čeká příště ? :lol:

dyk na koštěti nebo kimby

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:12
od houska
David0600 píše:ale od paraboly ven to bylo 30metrů volným pádem

kdyby nás nesejmul šéf tak by sme tam byli ještě teď :lol:

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:13
od David0600
zase se má na co vzpomínat

Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:14
od houska
vovovo tom to je :lol: