Stránka 13 z 16
Napsal: ned 30 říj 2011, 09:13
od xlukas.cz
nemam ho odpojeny

to bych v praze pri odbocovani doleva nebo doprava byl v hodinach na kazde druhe krizovatce.
Napsal: čtv 03 lis 2011, 16:53
od Markéta
Já už mám KONEČNĚ přezuto a dneska ráno to už bylo potřeba. Byla tu tři dni mlha a teď to lehce namrzlo. Není to ještě úplně o hubu, ale mám takový lepší pocit. Pokud vydrží počasí, tak asi v sobotu umyju auto, navoskuju, doliju ostřikovače a zima mi může být šumák

Napsal: pon 07 lis 2011, 22:37
od DYK77
Přezuto zatím nemám, ale letní gumy jsou mi vzácnější, takže přezouvat se bude, alespoň na nich nebudu mít plošky od stání.
Jinak letos to byla zase bída, moc jsem nenajezdil, cca jedna nádrž na měsíc od jara do podzima + jedna dovolená, ale zase bylo to lepší jak loni. Věřím ve světlejší zítřky

Napsal: pon 07 lis 2011, 22:40
od vendys
Můj Smártí od dnešního dne na zimních a plechových. Na zadek jsem navíc objednal pořádný nový rypadla, abychom nezapadli. A jedem dál. 1 nádrž na týden, když moc nejezdíme, což nějak pořád nevychází
Chlapíci v pneuservisu vtipkovali, že bych si tento vůz mohl přehodit na zimáky doma v kuchyni. Asi to bylo vtipný, teď nevím.
Napsal: pát 11 lis 2011, 21:12
od Alena

Tak mi manžel už taky prcka přezul a vpředu dokonce dvakrát

Pořád obíhal s kolama to mega auto až mu nasadil vpředu ,,kozí nohy".
Napsal: pát 11 lis 2011, 22:10
od Blanka
To je dobrý.Mě zrovna dnes manžel Mazlíka taky přezul....a dokonce mi i dofoukl kola což běžně nedělá....asi dobrá konstalace nebo ten datum
ráfky
Napsal: pát 11 lis 2011, 23:45
od Michal71
Asi to sem nepatří ale mám ještě SX4 a u alcaru jsem koupil zimní elektrony POZOR 2roky a jsou samej puchejř a to je po zimě meju. Přišel jsme na to 2 dny po záruce a ALCAR se nou nechce komunikovat Jsou to ENZO H
Napsal: sob 12 lis 2011, 04:31
od xlukas.cz
mame na becku taky neoriginalni, ktere se jezdily v zime a jsou na tom uplne stejne

znacku nevim. mozna enzo, mozna jina znacka. urcite je to jedna z tech znamych.
Napsal: sob 12 lis 2011, 11:28
od jancarik F2
hlasim taky prezuto lukas mel pravdu nezataci nebrzdi jen tak tak ze jsem nepristal v dodavce
na audi mam originaly na zimu uz 5sezonu a uplne v pohode

Napsal: sob 12 lis 2011, 14:07
od xlukas.cz
Napsal: sob 12 lis 2011, 22:14
od Dejvaval
Proboha co to porad stehujes
Neni jednodussi vzit si na stehovani jednou neco vetsiho a mit na chvili pokoj?
Napsal: sob 12 lis 2011, 23:07
od xlukas.cz
likvidace veci z byvalych prostor firmy. se to zrecykluje a ekologicky vyuzije.
nic vetsiho nemam. ta dodavka neni nase. ale vlezlo by se to do ni objemove najednou. vahove nevim. a neco si pujcovat, tak to ...

Napsal: ned 13 lis 2011, 22:33
od DYK77
Napsal: pon 14 lis 2011, 22:02
od Jerome
...tak Smartik je opraven a zpet v garazi

...a je taky prezuto

Napsal: pát 25 lis 2011, 10:33
od Pajik
U me stale neprezuto, neni cas. Ale vsiml jsem si, ze ty letni sjety galusky na moste pres R10 trochu ztracej jistotu....