Stránka 14 z 16

Napsal: pon 12 dub 2010, 17:28
od Spajky007
26 :shock:

Napsal: pon 12 dub 2010, 22:16
od DYK77
Nebuď z toho vyplašenej bude hůř :P

Napsal: stř 14 dub 2010, 23:05
od MausX
Letos mi bude 25¨, ale připadám i vypadám na 15. Teda všichni to tvrdí :D

Napsal: čtv 15 dub 2010, 07:16
od DYK77
Mě je skoro 33 a jsem na tom stejně :lol:

Napsal: čtv 15 dub 2010, 19:29
od Karlos
Mě je 40 :o ,ale v ,,prckovi *smart* ".............18 :lol:

kolik nám je...dohromady...

Napsal: čtv 15 dub 2010, 19:44
od martin11
já...11.11 1950 ...takže 60 8EX Smartik od 2009 takže 1....tak nás zprůměrujte... :-)))

Napsal: stř 28 dub 2010, 21:23
od murder
...

Napsal: stř 28 dub 2010, 21:36
od dyno
Když už se to téma jednou nějak jmenuje, tak mě napadlo to spočítat, a vězte, že věkový průměr těch, kteří se k dnešnímu dni ankety zúčastnili je 31,2 let. Tak to mám co dohánět :P :P

Napsal: čtv 29 dub 2010, 09:07
od Tomáš
Jelikož mi bylo 31 let v listopadu, tak jsem se pěkně trefil do průměru 8)

Napsal: čtv 29 dub 2010, 18:30
od Markéta
dyno píše:Když už se to téma jednou nějak jmenuje, tak mě napadlo to spočítat, a vězte, že věkový průměr těch, kteří se k dnešnímu dni ankety zúčastnili je 31,2 let. Tak to mám co dohánět :P :P
ty se hodně nudíš, že??? :lol:

do průměru mám ještě kus cesty. :wink:

Napsal: čtv 29 dub 2010, 23:17
od road-star
Tak jsem zase skoro průměrnej :)

Napsal: úte 04 kvě 2010, 10:40
od mirec365
Paja 26 a Mirek 32.... jina jsme ten obkousany Smartik

Napsal: úte 04 kvě 2010, 11:58
od Markéta
Jo, skvělá identifikace :lol:

Napsal: úte 04 kvě 2010, 12:07
od xlukas.cz
marketo, neokousavej si ho. ja bych si na to netroufl. oni to maji udelane profesionalne a je to pekne.

Napsal: úte 04 kvě 2010, 12:22
od Olii05
mirec365 píše:...jina jsme ten obkousany Smartik
xlukas.cz píše:marketo, neokousavej si ho. ja bych si na to netroufl. oni to maji udelane profesionalne a je to pekne.
safra ségra cosi říkala a já na to pak zapoměl, nemáto to někde někdo nafocené? :oops: pls