Stránka 14 z 15
Napsal: čtv 16 zář 2010, 16:24
od DYK77
Objednávky na nová trička otevřeny.
Platí do 26.9.2010
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... sc&start=0
Podmínka pro objednávku je uvést :
počet ks / muž-žena / barva / velikost / do SZ mi dejte vaší poštovní adresu
Možno provést kompletně i s výšivkou. Cena je ale 2x až 3x vyšší.
Napsal: čtv 16 zář 2010, 21:55
od Olii05
Olii05
1ks - pánské - modrá - L
1ks - dámské - modrá - L
díííky

Napsal: čtv 16 zář 2010, 21:57
od DYK77
Vzorně vypsané.
Ještě upřesni, klasiku, nebo vyšité ?

Napsal: čtv 16 zář 2010, 22:00
od Olii05
klasiku

Napsal: sob 02 říj 2010, 00:41
od DYK77
Uzavřeno, zadávám do výroby.
Napsal: pon 18 říj 2010, 09:15
od DYK77
Pravděpodobně budou hotová tento týden.
Napsal: pon 18 říj 2010, 22:19
od eezee
sakra, jsem to přehlídl....

bude možnost objednat ještě do Vánoc?

Napsal: úte 19 říj 2010, 08:23
od DYK77
No uvidíme, preferuji objednávky na více kusů. Třeba se někdo ještě připíše

Napsal: pon 25 říj 2010, 19:41
od DYK77
Olii, adresa klasika ?
Napsal: pon 25 říj 2010, 19:59
od Olii05
ano klasika

Napsal: čtv 02 pro 2010, 10:20
od Druzeta
Napsal: čtv 02 pro 2010, 19:14
od Janík
Napsal: čtv 02 pro 2010, 19:57
od DYK77
Nenašel jsem tam ceník

Napsal: pát 03 pro 2010, 09:42
od Druzeta
Napsal: pát 03 pro 2010, 11:49
od DYK77
To je cena čistého trika, takže s potiskem, by to u nich vyšlo +/- stejně. Kdo tam bydlí ušetří alespoň na poštovném
