Stránka 15 z 16

Napsal: pon 10 led 2011, 10:23
od scorpi4
ja som to videl priamo v predvadzani v pneu obchode....dokonca to jeden zakaznik hned aj bral ako darcek pre syno, byvajuceho vyssie v horach...funguje to celkom v pohode, a napina sa to dotiahnutim stredovych srobov....je to vcelku jednoduchy princip, a nemusis nic zapinat a podliezat pod auto a podobne...dokonca aj na mieste, kde je pneu otocena k zemi, a je nemoznost navliect to, tak pri otoceni kolesa sa to samo prave tym pnutim natiahne...

a funguje to velmi spolahlivo..horsie bolo davat to dole, chvilku sa s tym potrapili, ale vraj v praxi ked je koleso mokre, tak to ide jednoduchsie...

kazdopadne, ze by to viac dralo pneu ako bezne retaze, si nemyslim...a "obutie" je jednoznacne menej pracne a hlavne CISTE...to znamena, ze aj panko v obleku si to nahodi bez toho, aby sa "umazal"...

Napsal: pon 10 led 2011, 10:24
od Jurko
na tom videu je to pekne ukazane ;-)

Napsal: čtv 26 led 2012, 11:26
od xlukas.cz

Napsal: ned 29 led 2012, 14:54
od DYK77
21.1. - dopoledne bylo hezky a než jsem se naobědval , tak jsem ho málem nenašel 8E

Obrázek

Napsal: pon 30 led 2012, 09:44
od Markéta
Vím, že je to OT, ale ....

ta fasáda je super :lol:

jinak mám pocit, že všichni žijete v nějaké zvláštní zóně, kde je sníh. U nás akorát fest mrzne.

Anebo žijeme v jiné zóně my :shock:

Napsal: pon 30 led 2012, 14:20
od xlukas.cz
my ne, to spis oni :wink: :lol:
kdyz jedu z/do prahy, tak po ceste snih neni, krom useku jihlava - humpolec.

Napsal: úte 31 led 2012, 13:28
od DYK77
Markéta píše:Anebo žijeme v jiné zóně my :shock:
Nežijete, tohle napadlo před deseti dny kolem poledního a do večera z toho nebylo nic. Předtím ani pak už žádný sníh nebyl .

Napsal: stř 01 úno 2012, 20:02
od Markéta
Takže... odkud jsou ty záběry, kde lidi ani nemůžou otevřít dveře od domu, všude sníh, jen sníh :lol:

Sibiř, že?

Nebo někde na horách, ale tam považuju sníh za zcela přirozený, obzvl᚝ v zimě :roll:

Napsal: stř 01 úno 2012, 20:07
od Blanka0600
Markét, vždy Dyk píše, že to během pár hodin bylo pryč :cry: To byla ta sobota 21.1. u nás začalo padat odpoledne, k večeru jsme začali odhrabovat, bylo to sice mokrý, ale pořád padalo :lol: vypadalo to, že bude padat až do rána a najednou - začalo do toho pršet a o půlnoci už po sněhu nebylo skoro ani památky :cry:

Napsal: stř 01 úno 2012, 20:09
od Markéta
No, já jsem hlavně myslela ty záběry, co neustále chrlila Nova - všude sníh, po kolena, po prdel, po okna... a ono hory, protože všude jinde nic.

my jsme měli taky sníh. Dva dny. Pak roztál. Radovala jsem se, že přijde jaro a přišly mrazy. Tak nemám radost vůbec :wink:

Napsal: stř 01 úno 2012, 20:11
od Blanka0600
v únoru jaro ? :wink: ještě si počkej

Napsal: stř 01 úno 2012, 21:02
od David0600
dyk stojí roadsterem v řadě na těsno a pod sněhem priority se hodně změnili nejen u něho 8)

Napsal: stř 01 úno 2012, 21:41
od xlukas.cz
ma zimni kola, tak si dovoluje :wink: :lol:

Napsal: čtv 02 úno 2012, 23:37
od DYK77
David0600 píše:...priority se hodně změnili nejen u něho 8)
To každopádně, i když druhý den mi to nedalo, takže vapka, garáž, hadříky, teplomet a jako by se nic nedělo *pisk*

Napsal: čtv 02 úno 2012, 23:40
od xlukas.cz
To je uleva. Dokud budes lestit, tak vim, ze je vse v poradku. Az s tim prestanes, tak to bude znameni, ze se neco deje. Urcite ne pozitivniho.