Stránka 15 z 16
Napsal: pon 10 led 2011, 10:23
od scorpi4
ja som to videl priamo v predvadzani v pneu obchode....dokonca to jeden zakaznik hned aj bral ako darcek pre syno, byvajuceho vyssie v horach...funguje to celkom v pohode, a napina sa to dotiahnutim stredovych srobov....je to vcelku jednoduchy princip, a nemusis nic zapinat a podliezat pod auto a podobne...dokonca aj na mieste, kde je pneu otocena k zemi, a je nemoznost navliect to, tak pri otoceni kolesa sa to samo prave tym pnutim natiahne...
a funguje to velmi spolahlivo..horsie bolo davat to dole, chvilku sa s tym potrapili, ale vraj v praxi ked je koleso mokre, tak to ide jednoduchsie...
kazdopadne, ze by to viac dralo pneu ako bezne retaze, si nemyslim...a "obutie" je jednoznacne menej pracne a hlavne CISTE...to znamena, ze aj panko v obleku si to nahodi bez toho, aby sa "umazal"...
Napsal: pon 10 led 2011, 10:24
od Jurko
na tom videu je to pekne ukazane

Napsal: čtv 26 led 2012, 11:26
od xlukas.cz
Napsal: ned 29 led 2012, 14:54
od DYK77
21.1. - dopoledne bylo hezky a než jsem se naobědval , tak jsem ho málem nenašel

Napsal: pon 30 led 2012, 09:44
od Markéta
Vím, že je to OT, ale ....
ta fasáda je super
jinak mám pocit, že všichni žijete v nějaké zvláštní zóně, kde je sníh. U nás akorát fest mrzne.
Anebo žijeme v jiné zóně my

Napsal: pon 30 led 2012, 14:20
od xlukas.cz
my ne, to spis oni
kdyz jedu z/do prahy, tak po ceste snih neni, krom useku jihlava - humpolec.
Napsal: úte 31 led 2012, 13:28
od DYK77
Markéta píše:Anebo žijeme v jiné zóně my

Nežijete, tohle napadlo před deseti dny kolem poledního a do večera z toho nebylo nic. Předtím ani pak už žádný sníh nebyl .
Napsal: stř 01 úno 2012, 20:02
od Markéta
Takže... odkud jsou ty záběry, kde lidi ani nemůžou otevřít dveře od domu, všude sníh, jen sníh
Sibiř, že?
Nebo někde na horách, ale tam považuju sníh za zcela přirozený, obzvláš v zimě

Napsal: stř 01 úno 2012, 20:07
od Blanka0600
Markét, vždy Dyk píše, že to během pár hodin bylo pryč

To byla ta sobota 21.1. u nás začalo padat odpoledne, k večeru jsme začali odhrabovat, bylo to sice mokrý, ale pořád padalo

vypadalo to, že bude padat až do rána a najednou - začalo do toho pršet a o půlnoci už po sněhu nebylo skoro ani památky

Napsal: stř 01 úno 2012, 20:09
od Markéta
No, já jsem hlavně myslela ty záběry, co neustále chrlila Nova - všude sníh, po kolena, po prdel, po okna... a ono hory, protože všude jinde nic.
my jsme měli taky sníh. Dva dny. Pak roztál. Radovala jsem se, že přijde jaro a přišly mrazy. Tak nemám radost vůbec

Napsal: stř 01 úno 2012, 20:11
od Blanka0600
v únoru jaro ?

ještě si počkej
Napsal: stř 01 úno 2012, 21:02
od David0600
dyk stojí roadsterem v řadě na těsno a pod sněhem priority se hodně změnili nejen u něho

Napsal: stř 01 úno 2012, 21:41
od xlukas.cz
ma zimni kola, tak si dovoluje

Napsal: čtv 02 úno 2012, 23:37
od DYK77
David0600 píše:...priority se hodně změnili nejen u něho

To každopádně, i když druhý den mi to nedalo, takže vapka, garáž, hadříky, teplomet a jako by se nic nedělo

Napsal: čtv 02 úno 2012, 23:40
od xlukas.cz
To je uleva. Dokud budes lestit, tak vim, ze je vse v poradku. Az s tim prestanes, tak to bude znameni, ze se neco deje. Urcite ne pozitivniho.