Stránka 15 z 15

Napsal: pát 03 pro 2010, 14:12
od Druzeta
To je cena už konečná cena s potiskem+ještě množstevní slevy. :wink:

Napsal: pát 03 pro 2010, 15:57
od DYK77
Tak to je lidovka.

Napsal: úte 15 bře 2011, 22:03
od peopleshk
Ahoj , jak to je s těma trikotama....bych si taky objednal.....Diky... 8)

Napsal: úte 15 bře 2011, 22:09
od DYK77
Není problém, ale jen ve větším počtu, alespoň 5 ks. :idea:

Napsal: úte 15 bře 2011, 22:10
od peopleshk
A sakra.....tak ja to jeste nejak vysmoulim a dam echo.... Dikas

Napsal: úte 15 bře 2011, 22:11
od DYK77
Třeba se někdo přidá :wink:

Napsal: úte 15 bře 2011, 22:12
od peopleshk
Jasnaaaa paka, zkusim se zeptat segry, mamy, bratranka a uvidime :D Dostanou ho k jeziskovi v cervenci :lol: