Stránka 15 z 26

Napsal: pon 03 kvě 2010, 16:26
od xlukas.cz
presne tak. hlavne je to na uzemi chko.
povoleni znelo na zpevnenou komunikaci. chodit vas tam buzerovat nemelo smysl.

Napsal: pon 03 kvě 2010, 16:49
od MausX
aha tak to tu fotku radsi stahnu

poděkování

Napsal: pon 03 kvě 2010, 16:49
od Jan Radil
Bylo to fajn, krásná autíčka a příjemní lidé, počasí také vyšlo celkem dobře. Už se těšíme na další společnou akci, třeba srpnové Rakousko.Ještě jednou díky.Honza a Majka

Napsal: pon 03 kvě 2010, 17:31
od houzar
a čeká nás další akce
Obrázek

Napsal: pon 03 kvě 2010, 18:08
od xlukas.cz
DEKUJU

Obrázek

Napsal: pon 03 kvě 2010, 18:33
od peopleshk
Tak přidávám přátelé také konečně svoje fotky včetně útřžků z cesty z HK do Kopřivnice přes Mohelnici

http://peopleshk.rajce.idnes.cz/VV2010/

Napsal: pon 03 kvě 2010, 18:44
od houzar
přesně v takovým autě mě někdo předjížděl na dálnici a ljelikož jsem jel předpisových 130 to auto jelo viditelně vyšší rychlostí ,bo sa len mihlo, asi nějakej blázen ?

Napsal: pon 03 kvě 2010, 18:57
od peopleshk
To houzar: Jaký auto myslíš??? :D

Napsal: pon 03 kvě 2010, 19:00
od houzar
no to černý přece to bílí by mě nepředjelo ani z kopce

Napsal: pon 03 kvě 2010, 19:03
od peopleshk
Jo tydle vidle :-)

Napsal: pon 03 kvě 2010, 19:12
od ufo
houzar píše:toto považuji za nejvtipnější manévr co se nám kdy povedl
Obrázek
*1*

Napsal: pon 03 kvě 2010, 19:17
od ufo
xlukas.cz píše:s marketou to jeste pomalejs slo. uspesne sem jedno auto tahl a druhe tlacil 8) :wink: :lol: :lol:

pro priste jsme pouceni, ze si bereme personal z vlastnich rad, kteri nas obslouzi lepsi. damy (nebo pani) ochotni pomoct se hlaste u adminu.
Myslela jsem to opačně-pěkně to ti Thierlovi hnali :!: ,trochu jsem se bála kvůli těm polišům.. :lol:

Napsal: pon 03 kvě 2010, 19:24
od xlukas.cz
peopleshk píše:Tak přidávám přátelé také konečně svoje fotky včetně útřžků z cesty z HK do Kopřivnice přes Mohelnici

http://peopleshk.rajce.idnes.cz/VV2010/
lidi mejte rozum. ty fotky na trave na pustevnach pryc :!:
se nebudeme sami usvedcovat, ne :?:

Napsal: pon 03 kvě 2010, 19:34
od ufo
My jsem dojeli domu v 19,30 celkem 855,6 km :wink:
Parkovali jsme *posádka* ve Štramberku na náměstí 5m vedle venkovní zahrádky a zadarmo *pisk* *pisk*...............protože máme cedulku "ZTP". *VV*
A tady fotky:
http://divokavosa.rajce.idnes.cz/JVV_2010_KOPRIVNICE

*smart*

Napsal: pon 03 kvě 2010, 19:37
od peopleshk
TO xlukas.cz

tak je to opravené trávník fuuuuč :-)