Napsal: pon 03 kvě 2010, 16:26
presne tak. hlavne je to na uzemi chko.
povoleni znelo na zpevnenou komunikaci. chodit vas tam buzerovat nemelo smysl.
povoleni znelo na zpevnenou komunikaci. chodit vas tam buzerovat nemelo smysl.
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/

houzar píše:toto považuji za nejvtipnější manévr co se nám kdy povedl
Myslela jsem to opačně-pěkně to ti Thierlovi hnalixlukas.cz píše:s marketou to jeste pomalejs slo. uspesne sem jedno auto tahl a druhe tlacil![]()
![]()
![]()
![]()
pro priste jsme pouceni, ze si bereme personal z vlastnich rad, kteri nas obslouzi lepsi. damy (nebo pani) ochotni pomoct se hlaste u adminu.
lidi mejte rozum. ty fotky na trave na pustevnach prycpeopleshk píše:Tak přidávám přátelé také konečně svoje fotky včetně útřžků z cesty z HK do Kopřivnice přes Mohelnici
http://peopleshk.rajce.idnes.cz/VV2010/