JVV 2013

srazy, propagace, financování
Odpovědět
Radovan-kocka

Příspěvek od Radovan-kocka »

super fotky
Uživatelský avatar
Dana
Příspěvky: 194
Registrován: sob 20 úno 2010, 12:49
Bydliště: Bzenec

Příspěvek od Dana »

děkuji :)
Dana
MausX
Příspěvky: 437
Registrován: úte 25 srp 2009, 08:07
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od MausX »

Dekujeme za sraz, za sebe musim rict, ze byl moc pekny. Radi jsme se po dlouhe dobe setkali s prately a pekne si popovidali.

Jsme radi ze i pres neshody co zde zavladly, dorazili pratele, u kterych jsme to moc nepredpokladali, ale o to vice jsme je radi videli.

Ja se kouknul na svuj byvaly domov a zavzpominal.

Takze za nas to byl povedeny sraz a organizatorum velke diky za jejich skvele odvedenou praci.

Foto dodam snad zitra.


PS: Penize, ktere jsem tak ruzne vybral, jsem dnes poslal na ucet klubu.
SMART MC01 - PULSE 0,8 CDi, Stream Green + Twister Yellow
19.03.2012 -> 119158 Km
19.03.2013 -> 137042 Km
19.03.2014 -> 158642 Km
Greg
Příspěvky: 378
Registrován: stř 11 úno 2009, 22:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Greg »

Taky děkujeme organizátorům za povedený sraz *1*
WWW.SMART-DILY.CZ
Kompletní služby okolo Smartů
Individuální dovoz z Německa, diagnostika, servis, náhradní díly, vrakoviště, příslušenství, povinné ručení ...

Ostrava-Hrabová, 500m od Makra
Zvoník
Příspěvky: 245
Registrován: pon 22 lis 2010, 20:25
Bydliště: Praha 6, Kladenská ulice
Kontaktovat uživatele:

Dojmy ze srazu.

Příspěvek od Zvoník »

JVV dost dobrý...
Až nad mé očekávání. Zvláště v mé situaci, když jsem jel svým čerstvě pořízeným velikonočním Smartem, s osobní přezdívkou Hašlerka, se kterým jsem se ještě pořádně nezžil, čili vůbec jsem nevěděl jestli vůbec budu moci jet. Tedy všechno dobře klaplo bez objednání a dokonce jsem měl i nocleh v hotelu! Nejsem náročný a nereptal bych, ani když bych musel spát venku. Prostředí, počasí a lidi skvělý, a po Čechách budu vždycky jezdit rád. Dokonce mně ani dojem nezkazil zážitek na dálnici s moravskými zamindrákovanými, možná i totalitními policajty v novodobém převleku za naše daně, kteří jeli v ošuntělé dodávce od Forda, též za naše daně. Dostal jsem zaplatit pětikilo pokuty a ztvrzenku tohoto znění (opsáno): ,,28.4.2013 v 13:30 hod. , R35, 280 km, směr Olomouc, ∫ 5/1a z. č. 361/2000 sb. - tech. stav: na vozidle umístěn předmět - vlaječka, nehomologovaný doplněk pro typ vozidla, RZ : 3AC 9598, MICRO SMART 30, pokuta uložena za přestupek dle ∫ 125c/1k zák. č. 361/2000" Prap. Daniel Nedvadba inspektorani 258894 . Nejhorší na tom bylo, že se mi zdálo, že z něj něco táhlo a tak jsem se s ním moc nehádal, protože hádat se s ožralým moravským policajtem nelze, když byl navíc jako spolujezdec. Jen jsem poznamenal, že kde mají Passaty na honění pirátů, co tady jezdí vesele 180, že musejí sbírat vlaječku na pomalém Smartovi? On totiž na mě za tu vlaječku chtěl původně dva litry! A protože jsem se na něj tak divně koukal, tak mi dal pro jistotu ještě dýchnout. Chtěl jsem provokovat a říct mu ,a teď Vy' , ale nechtěl jsem riskovat jinší malér, tak a si to taky užijí ogaři přiblblí. Mimo jiné, ta vlajka jestli má jedno deko, tak je to moc... - Tak je totiž nebezpečná.
Nemám počítač, jenom mobil.
A nemám velký auto. Smartík zváný Borůvka z Řípu zahynul na poli... Je již nově zastoupen černým Smartkem diesel cabrio pokřtěným Hašlerka!
Uživatelský avatar
Barbora
Smart ACE
Příspěvky: 1026
Registrován: úte 13 kvě 2008, 12:44
Bydliště: U Gibona Praha 4, vedle Jirky P

Příspěvek od Barbora »

:shock: tak to je hustý :( my jsme taky dostaly teda Gibon dostal pokutu za rychlost :roll: na 40km/hod naměřeno 51km/hod :roll:
ale sraz by moc fajn :D děkuji že jste přijely :D a Lukášovi, že to nevzdal :wink:
Zvoník
Příspěvky: 245
Registrován: pon 22 lis 2010, 20:25
Bydliště: Praha 6, Kladenská ulice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zvoník »

Barbora píše::shock: tak to je hustý :( my jsme taky dostaly teda Gibon dostal pokutu za rychlost
To víš, že si svou ztvrzenku nechám zalaminovat a vystavím ve své sbírce nejhovadštějších výplodů úřední byrokracie, kterou udržuje a živí naše vysněná demokracie, kdy policajti nejsou pochopitelně myslící tvorové, kteří mají ,,pomáhat a chránit", nýbrž jsou jen anonymní nástroj diktátora kapitalistického režimu, kdy se zabývají jen případy, které jsou pro ně z hlediska pohodlnosti řešení jednodušší. Když mi totiž na podzim chtěl někdo vykrást Smarta Borůvku a rozbil okno, tak nechtěli ani přijet a vyšetřovat... A taky pochopitelně nepřijeli... Možná až se naučím používat Rajče, kvůli fotkám, dám ofocenou ztvrzenku na internet jako raritu idiotismu a lenosti ČP využívající policejní pohodlnosti služby v rámci buzerace podle zákona přímo proti sloganu ČP ,,POMÁHAT A CHRÁNIT".
Nemám počítač, jenom mobil.
A nemám velký auto. Smartík zváný Borůvka z Řípu zahynul na poli... Je již nově zastoupen černým Smartkem diesel cabrio pokřtěným Hašlerka!
Uživatelský avatar
ufo
Příspěvky: 350
Registrován: čtv 02 dub 2009, 13:56
Bydliště: Kladno

Příspěvek od ufo »

:roll:
teda to koukám.
No já jsem taky moc rychlost nedodržovala kolem 150..... a naštěstí bez pokuty :!: :wink:

Na pár drobností....že jsme nedostali objednaný oběd ve Spartě(někdo si ho vzal místo nás a proto jsme museli čekat až ho dovyrobí ) kde jsme se opozdili s jídlem a následně proto nám celá kolona ujela a to doslova,odjezd měl být ve 14,30 a odjíždělo se ve 14,15 a my ještě dojídali :!: a nikdo se nezajímal, ještě tam zůstali jedni ...nevěděli jsme kam a když jsme přijeli na parkoviště všichni už byli "v jeskyni" a my na lavičce v parku... :cry:
Jinak jsme rádi , že jsme vás opět viděli.
*smart*
Divoká vosa = For4 1,3 PULSE zlato-černý
Uživatelský avatar
ufo
Příspěvky: 350
Registrován: čtv 02 dub 2009, 13:56
Bydliště: Kladno

Příspěvek od ufo »

Divoká vosa = For4 1,3 PULSE zlato-černý
Zvoník
Příspěvky: 245
Registrován: pon 22 lis 2010, 20:25
Bydliště: Praha 6, Kladenská ulice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zvoník »

ufo píše::roll: ...že jsme nedostali objednaný oběd ve Spartě (někdo si ho vzal místo nás a proto jsme museli čekat až ho dovyrobí ) kde jsme se opozdili s jídlem a následně proto nám celá kolona ujela a to doslova,odjezd měl být ve 14,30 a odjíždělo se ve 14,15 a my ještě dojídali
No, možná to souvisí se mnou, za což se omlouvám. To nebyl úmysl něco vyzmatkovat. Situace se vyvinula takto: Když bylo jídlo roznešeno a už se jedlo (měli všichni!), tak jsem pochopitelně věděl, že jsem já mimo objednávku a proto nemám nic. S touto skutečností jsem seznámil číšnici s prosbou, že jestli by mi jako mohli prodat nějaké jídlo mimo objednávku, že si jinak půjdu někam něco ven koupit, když nebudou mít pro mě jídlo navíc mimo objednávku. Odpověď byla: Samozřejmě, jídlo máme. Zbyly nám nevyzvednuté špagety, byly totiž v objednávce a nikdo je nechtěl. My je připravíme. Chcete je? A dostal jsem je tedy. Byl k nim i salát. A dokonce ještě před tím tam jedna číšnice lítala s jedním gulášem, který taky nikdo nechtěl a udala ho též někomu, kdo byl mimo plán objednávky. Tak nevím jak to všechno vzniklo a kde byla skutečná příčina problému, protože v mém případě jsem skutečně kladl důraz na to, že jsem mimo objednávku...abych to náhodou někomu nesežral...
Nemám počítač, jenom mobil.
A nemám velký auto. Smartík zváný Borůvka z Řípu zahynul na poli... Je již nově zastoupen černým Smartkem diesel cabrio pokřtěným Hašlerka!
Uživatelský avatar
Barbora
Smart ACE
Příspěvky: 1026
Registrován: úte 13 kvě 2008, 12:44
Bydliště: U Gibona Praha 4, vedle Jirky P

Příspěvek od Barbora »

On tam nastal problém, že místa zareservované byli ve vnitř restaurace a mojí chybou bylo že jsem si nezkontrolovala kde jak a kdo sedí. Moc se za to omlouvám. :oops: :(
Zvoník
Příspěvky: 245
Registrován: pon 22 lis 2010, 20:25
Bydliště: Praha 6, Kladenská ulice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zvoník »

Barbora píše:On tam nastal problém, že místa zareservované byli ve vnitř restaurace a mojí chybou bylo že jsem si nezkontrolovala kde jak a kdo sedí. Moc se za to omlouvám. :oops: :(
No jo, ale když někomu od jídla řeknu, že jsem mimo registraci, tak mu musí být jasný, že mi nemůže dát jídlo, které je z objednávky, i kdyby seděl registrovaný jinde a čekal tam, né? Vždy já jsem jen chtěl vědět jestli mi dají najíst MIMO objednávku.
Nemám počítač, jenom mobil.
A nemám velký auto. Smartík zváný Borůvka z Řípu zahynul na poli... Je již nově zastoupen černým Smartkem diesel cabrio pokřtěným Hašlerka!
Uživatelský avatar
Blanka0600
Smart ACE
Příspěvky: 1374
Registrován: ned 06 dub 2008, 18:30
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvek od Blanka0600 »

kuher píše:Po absolvování prohlídky hradu a potom lázní, jsem čekal do 15.00 hod. na parkovišti nad jeskyní, žel nás do vnitřku nepustili se psem. Projela jedna F4 s pražskou SPZ, trochu bloudil, jak já před ním. Udělal jsem pár fotek, "zdechl" mi foák. Mamině nebylo dobře, po nemoci, tak jsme nešli k propasti, ale frčeli domů, snad příště. Nemohli jsme se déle zdržet, máme doma ženy matku, 87 let.
http://kuher.rajce.idnes.cz/27.4._Take_jsem_vymetal/
no když už jste tam přijeli, tak jsi to pěkně popletl :wink:
Jinak za nás musím říct, že se sraz vydařil, zúčastnili se všichni, kdo přijeli s dobrou náladou :lol: a ne snahou kritizovat, tak jsem to viděla aspoň já, počasí taky vyšlo, organizátorům velký dík, měli s tím spousty starostí a nervů, o což se přičinilo bohužel i několik členů našeho fóra :lol:
a ještě pár fotek:
http://blanka0600.rajce.idnes.cz/JVV_27 ... 13_Hranice
Naposledy upravil(a) Blanka0600 dne úte 30 dub 2013, 20:37, celkem upraveno 1 x.
Dnešek bude krásnější než včerejšek
><><><><><><><><><><><><><
Smart ForFour 453, 66 kW, r. 2015
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

ufo píše:... a nikdo se nezajímal, ještě tam zůstali jedni ...nevěděli jsme kam a když jsme přijeli na parkoviště všichni už byli "v jeskyni" a my na lavičce v parku... :cry:
nedari se a nedari, udelat ten sraz bez problemu bez komplikaci.
- kdyz sem odchazel, sem sem ke stolu kde sedel carda, dawe a dalsi a rikal jsem jim o tom, ze uz jedeme. casu bylo malo, protoze parkoviste bylo od jeskyne asi 500m. vsiml jsem si, ze thierlovi zustavaji na parkovisti a potom uz na nas u jeskyne cekali. vzali to zkratkou.
- kdyz ste nevedeli kam, tak se asi stal jeste jeden prusvih - nedostali ste u kaflandu program. tam totiz byla mapka a na ni bylo nakreslene, kde co je.
- podle casu na fotkach jste byli na moste v okamziku, kdy sme se radili na vstup do jeskyne.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

jeste jednou dekuju, ze ste se nenechali odradit a dorazili ste. pokud sem pocital dobre, tak sem napocital 25 aut.

velke podekovani patri hlavne bare, ze do toho sla a ty zarizene veci dokazala zrealizovat.

prosim i ostatni fotografy, jestli by byli tak hodni a dali sem svoje ulovky.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Odpovědět