Stránka 15 z 16

Napsal: čtv 05 dub 2012, 19:19
od Ondrej Sotak
Dnes prezute, vybrusene kotuce, prelestene a Smart je este vacsi krasavec, ako bol predtym. A snad sa podari buduci tyzden nainstalovat stredovu opierku a LED parkovacie svetla a mozno nejaky ten carbon do interieru :)

Napsal: pát 04 kvě 2012, 23:37
od xlukas.cz
Pred 2 hodinama sem konecne prezul. Myslim, ze zimni jsou porad jeste dobre i na toto pocasi. Jsou mekke a skvele drzi.

Napsal: ned 06 kvě 2012, 21:44
od Zupan87
Ja letos přezouvat snad ani nebudu.. Na zimakach mam 3 milimetry tak je dojedu a před zimou pujdu do novych.
Monobloky mam ve sklepě naleštěne.. letos je asi ani nepoužiju..nejspiš je dam domu do vitriny. :lol:

Napsal: sob 27 říj 2012, 20:31
od xlukas.cz
*@*

ze bych byl letos druhy? O--O
(prvni byl panzer dragon)

Napsal: sob 27 říj 2012, 20:50
od panzer.dragon
já měl přezuto komplet včera v 19:00, dneska jízda kousek po d1 :-) , s prstem v nose

Napsal: ned 28 říj 2012, 08:26
od Winterwolf
No panové trošku vám zamíchám pořadí :twisted:

Přezouval jsem ve středu 25.10. :P

Napsal: pon 29 říj 2012, 10:33
od Druzeta
Nehádejte se :lol: , já tam mám zimáky od minulý zimy přes celý léto. :lol:

Napsal: pon 29 říj 2012, 13:01
od kuher
Winterwolf píše:No panové trošku vám zamíchám pořadí :twisted:

Přezouval jsem ve středu 25.10. :P
25.10. sice nebyla středa, ale 24.10. jo a to jsem přezouval já oba draky. Za ani ne hodinku to bylo hotovo. :)

Napsal: čtv 19 pro 2013, 20:24
od Pazour60
Prezouvam kary tri, ale chci se zeptat (nikde jsem tema nenase), jak se chova smart na snehu? Po Xaverovi jsem se klouzal v kazdy zatacce, jak koza na ledu. Pravda, ostatni auta mam s prednim nahonem, ale hlavne jsou delsi. Toz se podelte o styl jizdy :D.

Napsal: čtv 19 pro 2013, 21:30
od JBC
Styl jízdy? OPATRNĚ! Na sněhu je to úplně nevypočitatelná věc.

Napsal: pát 20 pro 2013, 15:20
od xlukas.cz
opatrne, ale jezdit se da. najel sem desetitisice km v zime a tisice na snehu. problem sem nemel ani jeden a vylozena brzda provozu sem taky nebyl. :wink:

Napsal: ned 09 bře 2014, 15:07
od jancarik F2
Dneska prezuto :wink:

Napsal: ned 09 bře 2014, 16:27
od Hace
dneska objednány nové pneu na předek aj zadek, přezutí bude následovat dle počasí:)

Napsal: ned 09 bře 2014, 17:57
od kuher
:? já mám na povinném nějakou slevu a též jsem se podpisem zavázal, že dodržím termín 1.4. To samé bylo i s havarijním. :?

Napsal: ned 09 bře 2014, 19:40
od DYK77
Přezuto v pátek 7.3. :twisted: