Jaxe vám jezdí s pidivozítkem v tom marastu co je teď venku?
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
dyku, tobe aby se propadla strecha na garazi, tak bys tam musel met par metru snehu. garaze jsou uzke, tak si myslim, ze na nich nic nehrozi. strechy jsou na nich hodne hodne predimenzovane.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
policajti uz totalne zleniveli a kaslou na vsecko. nechapu, proc na nekterych komplikovanych krizovatkach, kde se zbytecne ucpava provoz nemuze ve spickach stat policajt a ridit dopravu. misto toho si policajti akorat vozi prdel v autech. jedou kolem nehody a cumi na ni jako bezny ridic. projedou a nezajima je to. kolem nehody jsou zmatky. ridici nemysli a ucpavaji misto kolem nehody.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Jirka P
- Smart ACE
- Příspěvky: 2579
- Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
- Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči
Víš proč? Protože to sami neuměj! Když jde švestka řídit dopravu na křižovatce v Praze, tak jí zpravidla zvládne víc zasekat než byla. A další věc, ono je to strašně nebezpečné, málokdo totiž ví co ty jejich gesta znamenaj a na druhou stranu, nech se přeject dementem... Takhle jsem je párkrát zažil na Švábkách a i když mi ukazoval že mám jet, tak se zleva vyřítil starej Mergl a málem policajta sejmul...
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
nebezpecne to je. klidne at si tam stoupnou tri. jeden bude ridit dopravu. druhy bude zalozni a treti bude davat pokuty tem neukaznenym.
vim, ze takovych krizovatek je vic. ja znam napriklad balabenku. je to obrovska krizovatka auta od sebe stoji v desitkach metru. jednim hodne frekventovanym mistem jezdi auta z 90% ze dvou smeru a ti vzdy krizovatku ucpou, protoze z palmovky krizuji tramvaje 2x tu silnic a jezdi jich tam hodne. kdyz uz delali tramvajovy sjezd z ohrady, tak ho mohli natahnout nad silnici. balabenka neni moc kama objizdet. bud vecne ucpanou cestou smerem na ohradu nebo pres palmovku pripadne zase ucpanou zenklovou. zaslouzilo by si to tam poradny "obchvat" palmovky. ten co auta vyhodi pred vodou pred holesovicema neni reseni. to se auta ocitnou jinde nez potrebuji.
kruhovy objezd na balabence neni reseni a ani tam udelat nejde. tim by byla balabenka jeste vic neprujezdna. chybi tam sjezd z nadjezdu za tou krizovatkou. aspon pro auta jedouci balabenkou rovne smerem na cerny most a ven z prahy.
vim, ze takovych krizovatek je vic. ja znam napriklad balabenku. je to obrovska krizovatka auta od sebe stoji v desitkach metru. jednim hodne frekventovanym mistem jezdi auta z 90% ze dvou smeru a ti vzdy krizovatku ucpou, protoze z palmovky krizuji tramvaje 2x tu silnic a jezdi jich tam hodne. kdyz uz delali tramvajovy sjezd z ohrady, tak ho mohli natahnout nad silnici. balabenka neni moc kama objizdet. bud vecne ucpanou cestou smerem na ohradu nebo pres palmovku pripadne zase ucpanou zenklovou. zaslouzilo by si to tam poradny "obchvat" palmovky. ten co auta vyhodi pred vodou pred holesovicema neni reseni. to se auta ocitnou jinde nez potrebuji.
kruhovy objezd na balabence neni reseni a ani tam udelat nejde. tim by byla balabenka jeste vic neprujezdna. chybi tam sjezd z nadjezdu za tou krizovatkou. aspon pro auta jedouci balabenkou rovne smerem na cerny most a ven z prahy.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Jirka P
- Smart ACE
- Příspěvky: 2579
- Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
- Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči
Počkej, nepleteš dvě křižovatky dohromady? Sjezd z Ohrady/ Želivského neni na Balabence ale na Palmovce a tam si světla pouští tramvaj která tam nejezdí až tak často ( i když kolikrát tři za sebou
), spíš to tam blokne kolona od Švábek. Na Balabence je křižovatka tramvají Harfa Vysočany Libeň. Balabenky podstatnej problem je ten že vyhláška říká jasně, že pokud nemáš bezpečné projetí křižovatkou tak do ní nevjíždíš, ale to dnes už nikdo nerespektuje, proto se ucpává. takže tam by se spíš hodila hlídka s buldozerem. A Švábky jsou o kousek dál.
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
jo, pletu dve krizovatky dohromady. oni spolu trosku souvisi. zjednodusene receno palmovka je uzke hrdlo a zaslouzila by si nejake reseni.
jo, to sem tam jednou zkusil, ze sem nevjel do krizovatky, kdyz sem nemohl pokracovat. tos mel slyset to troubeni a stejne jely auta ze zadu a najely do krizovatky.
jo, to sem tam jednou zkusil, ze sem nevjel do krizovatky, kdyz sem nemohl pokracovat. tos mel slyset to troubeni a stejne jely auta ze zadu a najely do krizovatky.
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Jirka P
- Smart ACE
- Příspěvky: 2579
- Registrován: pát 10 bře 2006, 07:03
- Bydliště: Praha, vedle Gibona a Barči
Lukáši, na Palmovce neni co k řešení, to že se zacpává, to je díky kolikrát nefunkčním Švábkám.
Jinak s tím troubením, to je přesně to na co narážím. Vjeď tam, a tam nevjede nikdo jinej! To že zablokuješ boční směry, to už nikdo neřeší, ostatně od těch platí to samé. je to jen a pouze jenom o hlavě. Proto bych tam dal policajta kterej by tohle pokutoval, zároveň s pokutama za troubení. Tady ten národ, nemá jednu nebo dvě generace aby se srovnal se západem, ale deset! Nemůžu si pomoct, ven jezdím docela často a něco takovýho i v době zácpy jsem v německu, zvláše západní části nezažil.
Jinak s tím troubením, to je přesně to na co narážím. Vjeď tam, a tam nevjede nikdo jinej! To že zablokuješ boční směry, to už nikdo neřeší, ostatně od těch platí to samé. je to jen a pouze jenom o hlavě. Proto bych tam dal policajta kterej by tohle pokutoval, zároveň s pokutama za troubení. Tady ten národ, nemá jednu nebo dvě generace aby se srovnal se západem, ale deset! Nemůžu si pomoct, ven jezdím docela často a něco takovýho i v době zácpy jsem v německu, zvláše západní části nezažil.
Vaše problémy hravě vyřeší naše - vodíková bomba!
Já jsem včera šla za dobrotu málem na žebrotu. V Kroměříži na hlavní je
přípojnej pruh, z leva, krásně se tam dá jezdit zipem. Zželelo se mi
řidiče ve fábii, zastavila jsem a blikám, a jede. Náhle se zprava
ze
zastávky vyřítilo auto, které ani nebliklo nic. Málem byli v sobě a já v
nich. Hňup.
Takže člověk chce jezdit slušně, udělá gesto, který by mělo pomoct a
nakonec se to zvrhne, protože tam jede někdo, kdo si myslí, že je king.
přípojnej pruh, z leva, krásně se tam dá jezdit zipem. Zželelo se mi
řidiče ve fábii, zastavila jsem a blikám, a jede. Náhle se zprava
zastávky vyřítilo auto, které ani nebliklo nic. Málem byli v sobě a já v
nich. Hňup.
Takže člověk chce jezdit slušně, udělá gesto, který by mělo pomoct a
nakonec se to zvrhne, protože tam jede někdo, kdo si myslí, že je king.
7. 8. 2009 Smart Fortwo 0,8 30 kw cdi 2000 Jednohubka
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek
Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
23. 12. 2015 Smart Forfour 1,3 2004 Gumídek
Jsou chvíle, kdy ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.
Poustet auto "z vedlejsi", jedno v jake je to konkretni forme, je nejslozitejsi manevr, co znam. A nemel by se delat, pokud k tomu nejsou vylozene dobre podminky, treba ze uz stejne kvuli necemu skoro stojim a v protismeru vubec nic nejede.
Nejhorsi jsou ridici, co se rozhodnou nekoho pustit. Proste zastavej a zurive blikaj na toho z vedlejsi. Ten beztak spi, nebo se boji, takze je to zbytecny. Navic v protismeru stejne neco jede, takze ten z vedlejsi ma smulu. Vysledek je obvykle tukanec. Proste na vedlejsi se ceka, az nic nepojede. Tak je to v pravidlech napsany.
Nejhorsi jsou ridici, co se rozhodnou nekoho pustit. Proste zastavej a zurive blikaj na toho z vedlejsi. Ten beztak spi, nebo se boji, takze je to zbytecny. Navic v protismeru stejne neco jede, takze ten z vedlejsi ma smulu. Vysledek je obvykle tukanec. Proste na vedlejsi se ceka, az nic nepojede. Tak je to v pravidlech napsany.
Beulingo Multispace 2.0HDi 2005 - Polabský offroad
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
komu v praze se da napsat kvuli spatne naprogramovanym semaforum?
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- Gibon
- Smart ACE
- Příspěvky: 3765
- Registrován: úte 03 dub 2007, 10:23
- Bydliště: Praha 4, vedle Jirky P
- Kontaktovat uživatele:
Za tebou bych chtěl po Praze jezditPajik píše:Poustet auto "z vedlejsi", jedno v jake je to konkretni forme, je nejslozitejsi manevr, co znam. A nemel by se delat, pokud k tomu nejsou vylozene dobre podminky, treba ze uz stejne kvuli necemu skoro stojim a v protismeru vubec nic nejede.
Nejhorsi jsou ridici, co se rozhodnou nekoho pustit. Proste zastavej a zurive blikaj na toho z vedlejsi. Ten beztak spi, nebo se boji, takze je to zbytecny. Navic v protismeru stejne neco jede, takze ten z vedlejsi ma smulu. Vysledek je obvykle tukanec. Proste na vedlejsi se ceka, az nic nepojede. Tak je to v pravidlech napsany.
Milí, mladí příchozí. Jsem to nejlepší co Vás na tomto fóru čeká.