Stránka 16 z 21
Napsal: stř 10 úno 2010, 17:23
od xlukas.cz
dyku, tobe aby se propadla strecha na garazi, tak bys tam musel met par metru snehu. garaze jsou uzke, tak si myslim, ze na nich nic nehrozi. strechy jsou na nich hodne hodne predimenzovane.
Napsal: stř 10 úno 2010, 21:20
od houska
třeba tam má přehozenej vlnitej plech

Napsal: čtv 11 úno 2010, 09:49
od xlukas.cz
policajti uz totalne zleniveli a kaslou na vsecko. nechapu, proc na nekterych komplikovanych krizovatkach, kde se zbytecne ucpava provoz nemuze ve spickach stat policajt a ridit dopravu. misto toho si policajti akorat vozi prdel v autech. jedou kolem nehody a cumi na ni jako bezny ridic. projedou a nezajima je to. kolem nehody jsou zmatky. ridici nemysli a ucpavaji misto kolem nehody.
Napsal: čtv 11 úno 2010, 09:53
od Jirka P
Víš proč? Protože to sami neuměj! Když jde švestka řídit dopravu na křižovatce v Praze, tak jí zpravidla zvládne víc zasekat než byla. A další věc, ono je to strašně nebezpečné, málokdo totiž ví co ty jejich gesta znamenaj a na druhou stranu, nech se přeject dementem... Takhle jsem je párkrát zažil na Švábkách a i když mi ukazoval že mám jet, tak se zleva vyřítil starej Mergl a málem policajta sejmul...
Napsal: čtv 11 úno 2010, 10:05
od xlukas.cz
nebezpecne to je. klidne at si tam stoupnou tri. jeden bude ridit dopravu. druhy bude zalozni a treti bude davat pokuty tem neukaznenym.
vim, ze takovych krizovatek je vic. ja znam napriklad balabenku. je to obrovska krizovatka auta od sebe stoji v desitkach metru. jednim hodne frekventovanym mistem jezdi auta z 90% ze dvou smeru a ti vzdy krizovatku ucpou, protoze z palmovky krizuji tramvaje 2x tu silnic a jezdi jich tam hodne. kdyz uz delali tramvajovy sjezd z ohrady, tak ho mohli natahnout nad silnici. balabenka neni moc kama objizdet. bud vecne ucpanou cestou smerem na ohradu nebo pres palmovku pripadne zase ucpanou zenklovou. zaslouzilo by si to tam poradny "obchvat" palmovky. ten co auta vyhodi pred vodou pred holesovicema neni reseni. to se auta ocitnou jinde nez potrebuji.
kruhovy objezd na balabence neni reseni a ani tam udelat nejde. tim by byla balabenka jeste vic neprujezdna. chybi tam sjezd z nadjezdu za tou krizovatkou. aspon pro auta jedouci balabenkou rovne smerem na cerny most a ven z prahy.
Napsal: čtv 11 úno 2010, 10:15
od Jirka P
Počkej, nepleteš dvě křižovatky dohromady? Sjezd z Ohrady/ Želivského neni na Balabence ale na Palmovce a tam si světla pouští tramvaj která tam nejezdí až tak často ( i když kolikrát tři za sebou

), spíš to tam blokne kolona od Švábek. Na Balabence je křižovatka tramvají Harfa Vysočany Libeň. Balabenky podstatnej problem je ten že vyhláška říká jasně, že pokud nemáš bezpečné projetí křižovatkou tak do ní nevjíždíš, ale to dnes už nikdo nerespektuje, proto se ucpává. takže tam by se spíš hodila hlídka s buldozerem. A Švábky jsou o kousek dál.
Napsal: čtv 11 úno 2010, 10:20
od xlukas.cz
jo, pletu dve krizovatky dohromady. oni spolu trosku souvisi. zjednodusene receno palmovka je uzke hrdlo a zaslouzila by si nejake reseni.
jo, to sem tam jednou zkusil, ze sem nevjel do krizovatky, kdyz sem nemohl pokracovat. tos mel slyset to troubeni a stejne jely auta ze zadu a najely do krizovatky.
Napsal: čtv 11 úno 2010, 10:32
od Jirka P
Lukáši, na Palmovce neni co k řešení, to že se zacpává, to je díky kolikrát nefunkčním Švábkám.
Jinak s tím troubením, to je přesně to na co narážím. Vjeď tam, a tam nevjede nikdo jinej! To že zablokuješ boční směry, to už nikdo neřeší, ostatně od těch platí to samé. je to jen a pouze jenom o hlavě. Proto bych tam dal policajta kterej by tohle pokutoval, zároveň s pokutama za troubení. Tady ten národ, nemá jednu nebo dvě generace aby se srovnal se západem, ale deset! Nemůžu si pomoct, ven jezdím docela často a něco takovýho i v době zácpy jsem v německu, zvláše západní části nezažil.
Napsal: čtv 11 úno 2010, 17:01
od Markéta
Já jsem včera šla za dobrotu málem na žebrotu. V Kroměříži na hlavní je
přípojnej pruh, z leva, krásně se tam dá jezdit zipem. Zželelo se mi
řidiče ve fábii, zastavila jsem a blikám, a jede. Náhle se zprava

ze
zastávky vyřítilo auto, které ani nebliklo nic. Málem byli v sobě a já v
nich. Hňup.
Takže člověk chce jezdit slušně, udělá gesto, který by mělo pomoct a
nakonec se to zvrhne, protože tam jede někdo, kdo si myslí, že je king.

Napsal: čtv 11 úno 2010, 17:27
od Pajik
Poustet auto "z vedlejsi", jedno v jake je to konkretni forme, je nejslozitejsi manevr, co znam. A nemel by se delat, pokud k tomu nejsou vylozene dobre podminky, treba ze uz stejne kvuli necemu skoro stojim a v protismeru vubec nic nejede.
Nejhorsi jsou ridici, co se rozhodnou nekoho pustit. Proste zastavej a zurive blikaj na toho z vedlejsi. Ten beztak spi, nebo se boji, takze je to zbytecny. Navic v protismeru stejne neco jede, takze ten z vedlejsi ma smulu. Vysledek je obvykle tukanec. Proste na vedlejsi se ceka, az nic nepojede. Tak je to v pravidlech napsany.
Napsal: čtv 11 úno 2010, 17:57
od xlukas.cz
komu v praze se da napsat kvuli spatne naprogramovanym semaforum?
Napsal: čtv 11 úno 2010, 19:05
od Gibon
xlukas.cz píše:komu v praze se da napsat kvuli spatne naprogramovanym semaforum?
Policie ČR OŘD, ELTODO.
Napsal: čtv 11 úno 2010, 19:06
od Gibon
Pajik píše:Poustet auto "z vedlejsi", jedno v jake je to konkretni forme, je nejslozitejsi manevr, co znam. A nemel by se delat, pokud k tomu nejsou vylozene dobre podminky, treba ze uz stejne kvuli necemu skoro stojim a v protismeru vubec nic nejede.
Nejhorsi jsou ridici, co se rozhodnou nekoho pustit. Proste zastavej a zurive blikaj na toho z vedlejsi. Ten beztak spi, nebo se boji, takze je to zbytecny. Navic v protismeru stejne neco jede, takze ten z vedlejsi ma smulu. Vysledek je obvykle tukanec. Proste na vedlejsi se ceka, az nic nepojede. Tak je to v pravidlech napsany.
Za tebou bych chtěl po Praze jezdit

Napsal: čtv 11 úno 2010, 21:34
od Pajik
Za mnou se jezdi super, ale kdyz budes stat ve vedlejsi, tak tam proste vykejsnes, no.
Napsal: čtv 11 úno 2010, 22:06
od Pajik
Musim rict, ze ted jak zase napadlo, tak uz nemam takovy problemy se vyhrabat ze snehu. Jednak teda napadlo min a je mensi kosa, ale upustil jsem i kola a je to znat...