Stránka 17 z 21
Napsal: čtv 11 úno 2010, 22:20
od ruya
Pajik píše:Za mnou se jezdi super, ale kdyz budes stat ve vedlejsi, tak tam proste vykejsnes, no.
tobe bych covece pral aby sis nekdy skusil odbocit pred chodkovejma sadama doleva smerem na stresovice .Zajimalo by mne jak dlouho by si tam s timhle pristupem stal
Jinac svestky nemuzou ridit dopravu pac je jednak zima a za druhy musej stat na moste u bulovky a merit rychlost ..
Napsal: čtv 11 úno 2010, 23:18
od xlukas.cz
Napsal: pát 12 úno 2010, 06:49
od houzar
Napsal: pát 12 úno 2010, 07:02
od Pajik
ruya píše:Pajik píše:Za mnou se jezdi super, ale kdyz budes stat ve vedlejsi, tak tam proste vykejsnes, no.
tobe bych covece pral aby sis nekdy skusil odbocit pred chodkovejma sadama doleva smerem na stresovice .Zajimalo by mne jak dlouho by si tam s timhle pristupem stal
Jinac svestky nemuzou ridit dopravu pac je jednak zima a za druhy musej stat na moste u bulovky a merit rychlost ..
a) bydlel jsem v Brevnove a denne jezdil do Karlina skrze Chodkovy sady. Jakej tam mas chlapce problem ?
b) tyo, svestky dneska rano vartovali pred O2 arenou. V 6:10 rano. To uz je teplej kancl nebavi ?
Napsal: pát 12 úno 2010, 10:17
od ruya
Pajik píše:
a) bydlel jsem v Brevnove a denne jezdil do Karlina skrze Chodkovy sady. Jakej tam mas chlapce problem ?

ja nemam problem protoze tam jezdim 2x denne .. jen by mne zajimalo jak by ti bylo kdybys mnel cekat presne na tomhle miste az vsichni prejedou a moh odbocit

(misto toho aby te nekdo dobracky pustil)
Napsal: pát 12 úno 2010, 23:16
od xlukas.cz
Napsal: sob 13 úno 2010, 05:30
od Zupan87
Hele.. mě o tomhle říkej.. dneska jsem dvakrát po sobě udělal hodiny.. jednou jsem se tak trochu stočil..a podruhý to byla 360ka..
Měl jsem co dělat abych to neokulil..
Nebýt těch kolejí a několika centimetrového porostu ledu uprostřed.. asi by se to nestalo..
Za chvíli se chystám domu..tak jsem zvědav jak zas budu tancovat..

Napsal: sob 13 úno 2010, 10:26
od Markéta
Ale to nebylo z vedlejší, je tam přípojnej pruh, takže by se tam mělo jezdit "zipem". No jo, tak já zas budu jezdit jak prase a bude to

Napsal: sob 13 úno 2010, 23:02
od Pajik
Markéta píše:Ale to nebylo z vedlejší, je tam přípojnej pruh, takže by se tam mělo jezdit "zipem". No jo, tak já zas budu jezdit jak prase a bude to

Ja jsem chtel hlavne rict to, ze zastavovat a nekoho poustet je strasne nebezpecny. Pokud nekdo stoji na vedlejsi, tak proste ceka. A krom extra priznivych okamziku nema smysl na nekoho blikat a ohrozovat tak ostatni okolo.
V pripade pripojovaku a ruznych zipu proste musi stacit maximalne dat nohu z plynu, plus pripadne na nej bliknout a ten co se pripojuje, tak to bud pochopi a pripoji se, nebo ma smulu a pak tam musi zustat, nebo jet i kus v odstavnym pruhu. Jakmile zastavis, nebo vyrazne pribrzdis tam kde to nikdo neceka, tak ji dostates zezadu. Ridici za tebou nemysli v tu samou chvili na to same jako ty.
Proste v predpisech je napsano, kdo a kde ma prednost. A kdyz si to budeme moc prizpusobovat k obrazu svemu, bude bouracka. Tak to je.
Napsal: ned 14 úno 2010, 01:02
od hoboj
Markéta píše:Ale to nebylo z vedlejší, je tam přípojnej pruh, takže by se tam mělo jezdit "zipem". No jo, tak já zas budu jezdit jak prase a bude to

Zip neni na to, aby mohli vyjizdet z pripojovaciho pruhu na dalnici, tam musi ten kdo vjizdi dat prednost, ale asi je slusnosti to tem co vjizdeji na dalnici (pokud je husty provoz) to bez ohrozeni ostatnich, umoznit.
Zip je na to, ze kdyz se nekde viceproudova komunikace zuzuje do jednoho pruhu (nehoda, omezeni atd.) aby ridici nejeli jak kaceny v pravem pruhu treba v kilometrove fronte, ale soubezne az k zuzeni a tam se stylem zipu stridali.
Napsal: ned 14 úno 2010, 07:54
od xlukas.cz
zip je jen teorie. kdyz jedou jen osobni, tak by mohl fungovat. jak se tam vmisi kamiony, tak je to problem. jednak lidi nemysli a taky jsou sprosti. vedle kamionu se vlezou 2 - 3 osobni. a razem to hned stoji. zvlast, kdyz levym se snazi jet aut rychlejs. na dalnici to vypada tak, ze v pripade, ze se do praveho nepripojuje nejak moc aut z najezdu na dalnici. tak levy i pravy pruh jedou stejne rychle. pri velice hustem provozu a tvorbe kolon je rychlejsi pravy pruh (s kamionama). je v nem totiz min aut, tak se rychlejs rozjizdi, navic kamiony jedou radsi pomali, ale jsou v pohybu. kazde zastaveni a rozjeti v levem pruhu zdrzuje a jet tam je nebezpecne. v levych pruzich se castes stavaji nehody v kolonach. to sem i vypozoroval. na dalnici casto kdyz se srazily auta v kolone, bylo to v levem pruhu. nedobrzdili pri dojizdeni kolony. jako potencialne hodne nebezpecnou situaci beru, kdyz je kolona a nehoda, potom se jede kilometr, dva rychle a hned je dalsi kolona. to ceka malokdo a nejednou sem byl svedkem piskani gum. to ostatne pri prijezdu do kolony nebo jizdy v ni neni nic neobvykleho. kdyz vidim v dalce kolonu a kolem me se riti auta porad jeste 130, tak jenom cekam, ze budou delat zmatky nebo dupat na brzdy. levy pruh byva casto delsi nez pravy. zase diky kamionum. mensi pocet aut potrebuje min mezer a min aut se rychlejs rozjede.
Napsal: ned 14 úno 2010, 13:04
od Markéta
Ok, příště nikoho nepustím

Napsal: pon 15 úno 2010, 11:16
od Chorche
Tak dneska jedu sem
http://www.opravyautoplastu.cz/ skusit nechat svařit Andy ten blatnik. Včera sem ho vyškup ven z auta a zjistil, že je ruplej na víc místech. Docela mně překvapilo, že abych dostal ven jeden blatník, musel sem sundat celej předek... to je vymyšlený docela blbě

Napsal: pon 15 úno 2010, 20:27
od Jirka P
Jo to jo, hlavně těch druhů šroubů co tam je...
Napsal: pon 15 úno 2010, 20:41
od xlukas.cz
jednou hvezdickou cely predek.
oddelovat od sebe predni blatniky sem jeste nezkousel. jen se divim ze to drzi pri sobe.