Stránka 17 z 17

Napsal: sob 25 úno 2012, 10:50
od sultana
Do Mannheimu navigaci nepotřebuješ.Jedeš po dálnici až tam.Navi je fajn na pojížďky po městech. Jinak v St.Johannu jsem byl na dovče,spíš to tam chce mrkat po cedulích,právě kvůli těm zatáčkám...

Napsal: sob 25 úno 2012, 12:44
od xlukas.cz

Napsal: ned 26 úno 2012, 19:30
od Barbora
a kdo pak se nám to přimotal do zaběru :D 3:29