Se v něm necháš zakopat jako cikánskej baronDYK77 píše:No jo no, přeci se nebudu flákat po světě jen tak pro nic za nic a kdo by dědil Smartíka ?
naše xichtíky ;)
to by som nepovedala ved je predsa vyssi. treba hlbsiu jamukimby píše:nechtěl by jsi si na stáří koupit F2, přeci jenom je menší a nezabírá tolik místa
Smart Cabrio pure, 0,6 narodil sa 2001, kupeny 2006, momentalne 88000 km, cierno-oranzova


Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice
ale do dobrych ruk 
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec

Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec
ved aj ja hovorim ze lepsie je byt spopolnena a nasypana do presypacich hodin a tam sa zmesti aj smartikDYK77 píše:Necíííí do dííííry
Smart Cabrio pure, 0,6 narodil sa 2001, kupeny 2006, momentalne 88000 km, cierno-oranzova


Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice
ale do dobrych ruk 
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec

Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec

