Stránka 18 z 21
Napsal: pon 15 úno 2010, 22:11
od Jirka P
Dvěma. Ty na rozích u zrcátek jsou větší (šroub s gumou). Rozdělat to pak jde, ale jsou tam takový plechový pojistky na plastovejch zámečcích co držej blatníky a střední díl pohromadě.
Napsal: pon 15 úno 2010, 22:15
od Jirka P
A teď mi došlo že se musej sundat ještě ty plastový trojúhelníčky u zrcátek, a tam je další šroubek a další hvězdička, takže tři velikosti. a to nemluvím o tom že když to chceš celý rozebrat a máš mlhovky tak musíš sáhnout i po křížáku

Napsal: úte 16 úno 2010, 11:49
od Chorche
no nejvěčí pakárna je to neroštípat, protože jak je mrás, ten plast různě skřípe a úpí. Nejdříf sem se pokoušel sundat jenom ten blatník a zjistil že to nejde. Tak musel dolu celej předek a pak teprve z něj vyndat ten blatnik aniš by něco ruplo. Nechci vidět aš to budu zase dávat naspátek

Je to fak blbě vymyšlený, když chceš vyměnit žárofku ve světle, musí to celý dolu.
Napsal: úte 16 úno 2010, 11:51
od xlukas.cz
blbost. na zarovku se to nedava dule. zarovka se meni mrizkama pod oknem. ty takovy znalec smarta a reknes takovou blbost

to bych do tebe nerekl

Napsal: úte 16 úno 2010, 14:38
od Jirka P
No ty se tam možná dostaneš, ale jsou lidi který se tam prostě rukou nedostanou. Ne každej vypadá jak reklama na hlad. Nemluvě o tom že sám když jsem to takhle měnil na levý lampě, kde neni nic vidět a děláš to po slepu jsem si tak dlouho hrál s tím drátkem co drží žárovku tak dlouho až vyskočil a já musel sundat čumák. A to padlo slov o bandě debilů

Napsal: úte 16 úno 2010, 15:24
od xlukas.cz
kdyz to nezvladnes sam, tak si na to porid nejakou malou holcicku co ma male rucicky.
uz ji tu nekdo k opravam pouzil a pochvaloval si ju

Napsal: úte 16 úno 2010, 17:07
od Chorche
Napsal: úte 16 úno 2010, 17:35
od xlukas.cz
bys pripadne mohl nenapadne pozadat drahou polovicku. ta ma mensi rucku a hbitejsi prstiky
ale vymenit to jde. chce to cvik.
Napsal: úte 16 úno 2010, 21:55
od Jirka P
Jo a tou dírou se dá udělat i GO motoru, ale chce to kámoše gynekologa

Napsal: stř 17 úno 2010, 10:22
od Chorche
muhehe

Napsal: úte 14 pro 2010, 21:26
od Chorche
No jenom malej update tohodle zapadlýho (doslova sněhem) tématu. Kůli žárofce sem musel předek uš sundavat. Tou špehýrkou sem si akorát vodřel pazouru. A uš sem v sundavání přetku přeborník, páč Andy křusla přední blatnik uš 3x

Dycky dyš ho vezu na lepení, tak lepič se uš smněje... Uš ho ani neskoušim stříkat barvou, páč to nemá cenu...
Jo a popravdě řečeno sem rát, že sem prognostycky nekoupil pidivozítko i pro sebe. Páč v těchle sračkách co sou teď venku se s nim fak nedá jezdit. Zapadnu s tim i na rovině

Zlatá Rafka, ta má vejhodu, že s ní zaparkuju i v závjeji, kam se nigdo nevodváží zaparkovat (a že ted takovejch míst po Praze je

)
Napsal: úte 14 pro 2010, 22:06
od xlukas.cz
budu si prat, abys mel pravidelne nejakou otazku. jinak sem ani nepachnes. a jinak neni pravda, ze se neda jezdit. ono se asi jezdit neumi
blanka jezdi furt. jezdi a nestezuje si.
Napsal: stř 15 pro 2010, 10:41
od Pajik
Jasne, dira-nedira, furt se natira. Smartem se da ted normalne jezdit. A to mam fakt stary gumy a zadek mi lita festovne. V zadu mam lopatu, takze ze zaveje se vyhrabu/misto v zaveji si vyhrabu.
Napsal: stř 15 pro 2010, 11:31
od Tomáš
Kde se vypíná ASR????
Napsal: stř 15 pro 2010, 12:23
od Markéta
Já taky jezdím statečně, vzdala jsem to jen jednou.
ASR mám za to, pokud je přímo udělanej, vypnout nejde. Já ho mám dodělávanej a mám vlevo u řidiče jakoby z boku palubky vypínač - stříbrný. ( dlouho jsme přemýšleli, na co tam je

)