Stránka 18 z 21

Napsal: pon 15 úno 2010, 22:11
od Jirka P
Dvěma. Ty na rozích u zrcátek jsou větší (šroub s gumou). Rozdělat to pak jde, ale jsou tam takový plechový pojistky na plastovejch zámečcích co držej blatníky a střední díl pohromadě.

Napsal: pon 15 úno 2010, 22:15
od Jirka P
A teď mi došlo že se musej sundat ještě ty plastový trojúhelníčky u zrcátek, a tam je další šroubek a další hvězdička, takže tři velikosti. a to nemluvím o tom že když to chceš celý rozebrat a máš mlhovky tak musíš sáhnout i po křížáku :lol:

Napsal: úte 16 úno 2010, 11:49
od Chorche
no nejvěčí pakárna je to neroštípat, protože jak je mrás, ten plast různě skřípe a úpí. Nejdříf sem se pokoušel sundat jenom ten blatník a zjistil že to nejde. Tak musel dolu celej předek a pak teprve z něj vyndat ten blatnik aniš by něco ruplo. Nechci vidět aš to budu zase dávat naspátek :evil: Je to fak blbě vymyšlený, když chceš vyměnit žárofku ve světle, musí to celý dolu.

Napsal: úte 16 úno 2010, 11:51
od xlukas.cz
blbost. na zarovku se to nedava dule. zarovka se meni mrizkama pod oknem. ty takovy znalec smarta a reknes takovou blbost :?: to bych do tebe nerekl 8)

Napsal: úte 16 úno 2010, 14:38
od Jirka P
No ty se tam možná dostaneš, ale jsou lidi který se tam prostě rukou nedostanou. Ne každej vypadá jak reklama na hlad. Nemluvě o tom že sám když jsem to takhle měnil na levý lampě, kde neni nic vidět a děláš to po slepu jsem si tak dlouho hrál s tím drátkem co drží žárovku tak dlouho až vyskočil a já musel sundat čumák. A to padlo slov o bandě debilů :lol:

Napsal: úte 16 úno 2010, 15:24
od xlukas.cz
:-)))

kdyz to nezvladnes sam, tak si na to porid nejakou malou holcicku co ma male rucicky.
uz ji tu nekdo k opravam pouzil a pochvaloval si ju :lol:

Napsal: úte 16 úno 2010, 17:07
od Chorche
Tou štěrbinkou že mám měnit žárovku jo ? :shock: :lol: :lol: :lol: :-X

Já sem rád že tudyma naleju sajrajt do odstřikovačů aniž ho půlku rozleju mimo nálevku... :lol: Nejsem kurva had abych se tam vmanévroval :lol:

Napsal: úte 16 úno 2010, 17:35
od xlukas.cz
bys pripadne mohl nenapadne pozadat drahou polovicku. ta ma mensi rucku a hbitejsi prstiky :wink:

ale vymenit to jde. chce to cvik.

Napsal: úte 16 úno 2010, 21:55
od Jirka P
Jo a tou dírou se dá udělat i GO motoru, ale chce to kámoše gynekologa :lol:

Napsal: stř 17 úno 2010, 10:22
od Chorche
muhehe :lol:

Napsal: úte 14 pro 2010, 21:26
od Chorche
No jenom malej update tohodle zapadlýho (doslova sněhem) tématu. Kůli žárofce sem musel předek uš sundavat. Tou špehýrkou sem si akorát vodřel pazouru. A uš sem v sundavání přetku přeborník, páč Andy křusla přední blatnik uš 3x :roll: :lol: Dycky dyš ho vezu na lepení, tak lepič se uš smněje... Uš ho ani neskoušim stříkat barvou, páč to nemá cenu...
Jo a popravdě řečeno sem rát, že sem prognostycky nekoupil pidivozítko i pro sebe. Páč v těchle sračkách co sou teď venku se s nim fak nedá jezdit. Zapadnu s tim i na rovině :lol: Zlatá Rafka, ta má vejhodu, že s ní zaparkuju i v závjeji, kam se nigdo nevodváží zaparkovat (a že ted takovejch míst po Praze je :lol: )

Napsal: úte 14 pro 2010, 22:06
od xlukas.cz
budu si prat, abys mel pravidelne nejakou otazku. jinak sem ani nepachnes. a jinak neni pravda, ze se neda jezdit. ono se asi jezdit neumi ;-)
:lol:
blanka jezdi furt. jezdi a nestezuje si.

Napsal: stř 15 pro 2010, 10:41
od Pajik
Jasne, dira-nedira, furt se natira. Smartem se da ted normalne jezdit. A to mam fakt stary gumy a zadek mi lita festovne. V zadu mam lopatu, takze ze zaveje se vyhrabu/misto v zaveji si vyhrabu.

Napsal: stř 15 pro 2010, 11:31
od Tomáš
Kde se vypíná ASR????

Napsal: stř 15 pro 2010, 12:23
od Markéta
Já taky jezdím statečně, vzdala jsem to jen jednou.

ASR mám za to, pokud je přímo udělanej, vypnout nejde. Já ho mám dodělávanej a mám vlevo u řidiče jakoby z boku palubky vypínač - stříbrný. ( dlouho jsme přemýšleli, na co tam je :lol: )