Stránka 3 z 4

Napsal: čtv 28 led 2010, 15:29
od xlukas.cz
protoze vysekat to bylo jednodussi nez nekde shanet podobne veci. kazdy nema barak, kde to neni problem.
jeste lepsi by mel karimatku pod kola. ta by nemusela na snehu/ledu tak moc klouzat :?:

Napsal: čtv 28 led 2010, 21:47
od DYK77
...Protože pod ledem bylo všechno a v garáži jsem byl akorát já, Kimby a moje bunda :lol: A i kdyby tam někde písek někdy byl, tak už by tam stejně nebyl, baráčníci a čerti by se o něj jistě postarali :lol:
Dali jsme pod kola hadry, ale to nepomohlo, hrabal jsem ještě při popojíždění v garáži 8E. Když jsem měl vzadu ještě ty 205ky gumy, tak se na sněhu jakž takž dalo. Teď tam je 225 a už se nedá vůbec :roll:

Napsal: pát 29 led 2010, 10:40
od Chorche
nojooo, písek té základ :lol: Dyš ho nemáš, tak je to špatný :lol:

Napsal: pát 29 led 2010, 10:52
od xlukas.cz
za rok bude :wink:

Napsal: sob 30 led 2010, 20:41
od Robin
<b>Chorche:</b> Co s tim máš za problém? Napíchnout to problém neni, ale dej mi víc info nejdřív

Napsal: pon 01 úno 2010, 11:11
od Chorche
usemto vyřešil :wink:

Napsal: stř 28 črc 2010, 15:50
od xlukas.cz
v makru ted nabizi nejakou diagnostickou skatulku pro pripojeni pres obd II konektor. ma to byt pro auta od roku 2003 a hlasi to zavady pomoci kodu zavady.

co na to rikate?
Obrázek

Napsal: stř 28 črc 2010, 16:03
od Pajik
....nehorazna cena, kdyz to umi jen vycist kody a zobrazit. Kdyz pouzijes krabku za cca 700CZK a laptop, tak muzes videt i dalsi veci.

Ale kdo si chce hrat, tak at si to koupi. Ale spis bych rekl, ze kdo si chce hrat, ma na to ten laptop. A samotna informace o kodu chybovem neni kolikrat k nicemu. Chybovy stav muze byt zpusobem necim jinym. Chce to pri hledani zavady zkusenosti....

Napsal: stř 28 črc 2010, 16:17
od Druzeta
Kolikrát ani pořádnou diagnostikou není vidět závada, tohle je taková hračka která na nějakým autě možná něco ukáže.

Napsal: stř 28 črc 2010, 16:36
od xlukas.cz
ale lidi jsou ruzni a takovy ctyricatnik, ktery se s pocitacem nekamaradi, ale ma dost odvahy na rypkani v aute, tak si moze rit wow, super vec, super cena. znam furu lidi, co nemaji znameho automechanika a jsou nestastni, kdyz k nemu maji jit, protoze se boji, ze je oskube.

ja treba mam notebooka, ale co je mne to platne, kdyz nevim co k tomu dal potrebuju a jak s tim zachazet :oops:

nechystam se to z toho makra kupovat. jen takovy postreh.

Napsal: stř 28 črc 2010, 20:50
od Greg
Doplním svůj poznatek:
Značková diagnostika jako je Mercedes Star s DAS ti krom chyby ukáže i postup a dovede k tomu jak ji odstranit (včetně obrázků, schémat a měřených hodnot)

Obyčejná a univerzální diagnostika tě odbude stylem - chyba XYZ vadná aktivace servomotorku spojky (sám jsem na ní byl než jsem si koupil tu svoji diagnostiku). Řeklo mi to více méně to co už jsem věděl, když auto cukalo při rozjíždění a svítil mi žlutý trojúhelník... Carda se s tím neskutečně hodin drbal...

Až ta DASka nás s Cardou úspěšně dovedla k tomu, že je chyba v kabelovém svazku vedoucím z řj do aktuátoru a diagnostika ho doporučovala vyměnit jako konečné řešení tohoto problému ... a "VOILA" - jeden kablík (žíla) byl povysunutý z konektoru tak, že to nebylo na první pohled vidět - oprava v řádu cca 10 minut (která s bádáním celkem zabrala řekl bych skoro 10 hodin)

Proto bych do univerzální "levné diagnostiky" opravdu už nešel...

Napsal: stř 28 črc 2010, 23:40
od eezee
ještě že jsme kamarádi, že jo Gregu.. ;)
Já do smrti nezapomenu na výraz v obličeji toho němce, když jsi připojoval diagnostiku do "mého" smárta.. :lol: Trochu nechápal.. :D

Napsal: čtv 29 črc 2010, 00:45
od Greg
no však se mě taky ptal, jestli je to bezpečné, jestli tím tomu autu nemůžu něco udělat :lol:

Napsal: čtv 29 črc 2010, 07:51
od xlukas.cz
proc bys mu vyklada., ze ano :D

Napsal: čtv 12 srp 2010, 21:21
od Michal71
Tak jsem dnes byl v Mercedesu v Ústí nad Labem a jako vždy nezklamal SMÁRT???? co po nás chcete to auto snad ani neznáme (to jsem potřeboval jen aby mi smázli Airbagy) rovnou mě poslali do Prahy nebo do Drážďan. Tak jsem zajel do STK technyckých v Ústí a tam to rvalo 5 minutek možná ani ne. (smártík nebyl můj).