Stránka 3 z 8

Napsal: ned 31 srp 2008, 21:43
od xlukas.cz
v tom pripade se to asi steluje tema sroubama, co drzi brzdovy buben a kolo na ramu. myslim, ze se to neohyba cele jako takove.

Napsal: ned 31 srp 2008, 22:01
od STAS1
Ty šrouby drží ložisko kola, čep tvoří hřídel poloosy :wink:
Já myslím, že Carda ohýbá zpět celý ten držák kola se čtyřmi šrouby pro ložisko, který je na trubce nápravy navařený :roll:

Odklon zadních kol

Napsal: ned 31 srp 2008, 22:14
od Zupan87
No když se na to podivam..dosti lidi mi s tim problemem helplo.. :)
Smarta jsem proměřoval snad všema možnejma zpusobama.. nikde se nejevili rozdilne miry..auto je v naprostem pořadku..
Ten odklon u kol je vlevo nepatrny a vpravo o něco větši (což u prave strany ma za nasledek hoblovani kraje pneumatiky).. možne je i to že je jen rozhozena geometrie takže to hoblovani děla jenom sbihavost či rozbihavost..
Pokavaď by to byla už vada na autě..tak bych to typoval na ten čep..
Ohnout napravu by snad nikdo nedokazal..i když připad tu už takovy byl..
Uvidim..necham to teďka prověřit na geometrii.. kdyby se to jevilo jako zavada neodstranitelna..musel bych s tim asi zajet do servisu...
Ja do tohohle auta moc nevidim.. takže když už tak to necham na odbornikach.. No ono i když ty servisy neska taky stojeji za starou bačkoru...

Napsal: pon 01 zář 2008, 09:39
od Druzeta
STAS1 píše:Ty šrouby drží ložisko kola, čep tvoří hřídel poloosy :wink:
Já myslím, že Carda ohýbá zpět celý ten držák kola se čtyřmi šrouby pro ložisko, který je na trubce nápravy navařený :roll:
Já si myslím taky že ohýbá ten držák,akorát mi není jasný jak by to dělal na autě. :roll:

Napsal: pon 01 zář 2008, 09:42
od xlukas.cz
no prave. na aute a jeste v podstate na pockani.

Napsal: pon 01 zář 2008, 09:45
od Druzeta
No aby taky náhodou nepovolil ty 4 šrouby co drží náboj,a pod dva nedal podložky a tím by se to taky srovnalo.

Napsal: pon 01 zář 2008, 09:48
od kodajz
a on nám to nepoví sám ? je to tajemství ?

Napsal: pon 01 zář 2008, 09:48
od Druzeta
Ne,je to státní tajemství. :lol:

Napsal: pon 01 zář 2008, 09:50
od xlukas.cz
je to jeho tajemstvi :lol:

Napsal: pon 01 zář 2008, 09:50
od kodajz
jako státní příslušník to nikomu nepovím :D

Napsal: pon 01 zář 2008, 13:53
od STAS1
No jo, on mi napsal že je to jeho know-how a že mi to za 500,- udělá.
Jenže já když nevím jak, tak tomu moc nevěřím... Holt, každej jsme ňákej :lol: :lol: :lol:

Napsal: pon 01 zář 2008, 17:56
od Dawe
no vzhedem k cene opravy tam bud dava podlozky, nebo to jen o 180 stupnu otoci ale za 500 to vidím na podlozky :lol:

Napsal: pon 01 zář 2008, 18:00
od Druzeta
Dawe píše:no vzhedem k cene opravy tam bud dava podlozky, nebo to jen o 180 stupnu otoci ale za 500 to vidím na podlozky :lol:
Pokud by to jenom pootočil,tak by to zase bylo ohnutý na druhou stranu.

Napsal: pon 01 zář 2008, 18:15
od Dawe
Zalezi jak moc je to mimo toleranci, pokud to je jen chloupek tak by to slo. Na jinych autech jsem uz parkrat takovou prasarnu videl delat. Nicmene ty podlozky jsou taky prasarna.

Napsal: úte 02 zář 2008, 07:41
od kodajz
Dawe, už máš nového smarta? Ten na obrázku je tvůj? Má krásnou barvu.
Kdes koupil?

Jinak podložky jsou asi nejpřijatelnější. Nikdo nepůjde do ohýbání nápravy. To bys musel mít stolici, pevně nápravu uchytit a pak hydraulikou tahat stejně na obou stranách asi podle nějaké stupnice nebo dorazu a stejně matroš už by byl zeslabený ohýbáním a vratil by se do původní ohnuté polohy i bez přetížení auta. Myslím, že ty podložky jsou nejjednodužší a nejpřesnější řešení situace.