Stránka 3 z 3

Napsal: stř 11 úno 2009, 13:51
od dodo555
Tiez som nad tym rozmyslal a nedal som ho ,precitaj si :

http://evilution.co.uk/index.php?id=250

Napsal: stř 11 úno 2009, 14:00
od xlukas.cz

Napsal: sob 14 úno 2009, 14:55
od lmt
Tak kupil som toho smarta, ma 114000km ale pri servisnej knizke je zaznam zo servisu mercedes...kde pri cca 102000km nieco s autom robili...nie je tam popis co iba preco tam bolo dovezene..kolisanie otacok a strata vykonu...a prilozeny je zaznam z merania tlaku vo valcoch vsetky mali nad 11 bar..novy mam mat tusim 12bar, tak mam podozrenie ze asi bola robena GO... aspon nieco pozitivne....foto dam neskor :D

Napsal: ned 15 úno 2009, 19:24
od DYK77
K tématu ... Měření komprese
Tlak u Smartu okolo 12Bar +/- 25%
http://www.evilution.co.uk/index.php?id=429

http://www.evilution.co.uk/index.php?id=429