Napsal: pát 14 srp 2009, 14:59
Hasiči mu zvětšej dveře. 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/
tady srandujete, ale v utery sem vezl sefa a kdybych vzal levotocivou zatacku vic z ostra, tak smart lezi na boku. az tentokrat sem si vsiml, ze je auto uplne nahle na jednu stranu, tak sem jel opatrnejs.DYK77 píše:A Kimby prodá Smarta s handicapem , protože už z něj nevylezu
no to jo ale zase děláte pěkný cabriaSTAS1 píše:![]()
Po nás se ty dveře pak problematicky zavírají - proto to nedoporučuju
![]()
Jsem rád že jsou, ale snad je nebudu potřebovat
Tak jsem je zvážil, i s pouzdrem 3,8kg, zdály se mi těžší. Vypadají pěkně, ale kutil, co má šikovný ruce a zařízení dílny, by si je udělal. Je k nim i osvědčení se schválením a zár. list.DYK77 píše:Co to váží ?
Jestli to je jako se žárovkou, tak potěš Álois. Nikde jsem to "navlíkání" nenašel, holt mladý uživatel. Jinak je piškot zaregistrovaný a bez problémů, jsem se divil. Oni se ale divili víc, tak to bylo v cuku a letu. Jen jsem vysolil 3. tis ekodaň, přitom mě ti "levní prodavači aut" ubezpečili, že nebude. Hold jako s tím rokem.xlukas.cz píše:doporucuju na to navlect hadici, aby bylo oko skoro na pevno. potom to nehaze a jizda je jeste luxusnejsi. vyzkouseno![]()
jak se staci podivat o par stranek zpatky. jsou tam fotky. s navlikanim to chce hoooooooooooooooooodne trpelivosti. zvlast, kdyz se nepouzije nejaka obrovska hadice.
Kousky hadice na oka jsem navlékl v poho, namázl olejem, malinko nahřál nad plynem a vklouzlo to tam jak do mámy.kuher píše:Jestli to je jako se žárovkou, tak potěš Álois. Nikde jsem to "navlíkání" nenašel, holt mladý uživatel. Jinak je piškot zaregistrovaný a bez problémů, jsem se divil. Oni se ale divili víc, tak to bylo v cuku a letu. Jen jsem vysolil 3. tis ekodaň, přitom mě ti "levní prodavači aut" ubezpečili, že nebude. Hold jako s tím rokem.xlukas.cz píše:doporucuju na to navlect hadici, aby bylo oko skoro na pevno. potom to nehaze a jizda je jeste luxusnejsi. vyzkouseno![]()
jak se staci podivat o par stranek zpatky. jsou tam fotky. s navlikanim to chce hoooooooooooooooooodne trpelivosti. zvlast, kdyz se nepouzije nejaka obrovska hadice.
aspon vidis, ze vedouci servisu nema o smartu ani poneti, takze mu hned vsecko neverkuher píše:Dnes, při diagnostice mi povídal vedoucí servisu, že se Smart s automatem nesmí vléct, že by se zadřel.Japak to vlastně je.