Stránka 3 z 4

Napsal: pát 14 srp 2009, 14:59
od Druzeta
Hasiči mu zvětšej dveře. :lol:

Napsal: pát 14 srp 2009, 15:01
od DYK77
Chci u toho Stase1 , ten bude vědět jak na to :mrgreen:

Napsal: pát 14 srp 2009, 15:04
od Druzeta

Napsal: pát 14 srp 2009, 15:22
od STAS1
:D :D Po nás se ty dveře pak problematicky zavírají - proto to nedoporučuju :wink: :lol:

Napsal: pát 14 srp 2009, 21:20
od xlukas.cz
DYK77 píše:A Kimby prodá Smarta s handicapem , protože už z něj nevylezu :lol:
tady srandujete, ale v utery sem vezl sefa a kdybych vzal levotocivou zatacku vic z ostra, tak smart lezi na boku. az tentokrat sem si vsiml, ze je auto uplne nahle na jednu stranu, tak sem jel opatrnejs.

Napsal: pát 14 srp 2009, 22:19
od houzar
STAS1 píše::D :D Po nás se ty dveře pak problematicky zavírají - proto to nedoporučuju :wink: :lol:
no to jo ale zase děláte pěkný cabria

Napsal: sob 15 srp 2009, 02:31
od DYK77
Druzeta píše:Odborníků je víc. :lol:
http://druzeta.rajce.idnes.cz/hasici/
Jsem rád že jsou, ale snad je nebudu potřebovat :P

Napsal: sob 15 srp 2009, 10:49
od kuher
DYK77 píše:Co to váží ? :idea:
Tak jsem je zvážil, i s pouzdrem 3,8kg, zdály se mi těžší. Vypadají pěkně, ale kutil, co má šikovný ruce a zařízení dílny, by si je udělal. Je k nim i osvědčení se schválením a zár. list.

Napsal: sob 15 srp 2009, 11:06
od xlukas.cz
doporucuju na to navlect hadici, aby bylo oko skoro na pevno. potom to nehaze a jizda je jeste luxusnejsi. vyzkouseno :wink:
jak se staci podivat o par stranek zpatky. jsou tam fotky. s navlikanim to chce hoooooooooooooooooodne trpelivosti. zvlast, kdyz se nepouzije nejaka obrovska hadice.

Napsal: sob 15 srp 2009, 13:32
od DYK77
Kuher: Díky za info :wink:
Xlukas: bez navlečený hadice bych netahal mohlo by se mi odřít tažné oko :P Zakládám si na tom, že je oko stále vyleštěné, což dokazuje, že nebylo třeba auto tahat. Prostě držák :lol:

Napsal: ned 16 srp 2009, 10:29
od kuher
xlukas.cz píše:doporucuju na to navlect hadici, aby bylo oko skoro na pevno. potom to nehaze a jizda je jeste luxusnejsi. vyzkouseno :wink:
jak se staci podivat o par stranek zpatky. jsou tam fotky. s navlikanim to chce hoooooooooooooooooodne trpelivosti. zvlast, kdyz se nepouzije nejaka obrovska hadice.
Jestli to je jako se žárovkou, tak potěš Álois. Nikde jsem to "navlíkání" nenašel, holt mladý uživatel. Jinak je piškot zaregistrovaný a bez problémů, jsem se divil. Oni se ale divili víc, tak to bylo v cuku a letu. Jen jsem vysolil 3. tis ekodaň, přitom mě ti "levní prodavači aut" ubezpečili, že nebude. Hold jako s tím rokem. *fuck*

Napsal: ned 16 srp 2009, 14:16
od kuher
kuher píše:
xlukas.cz píše:doporucuju na to navlect hadici, aby bylo oko skoro na pevno. potom to nehaze a jizda je jeste luxusnejsi. vyzkouseno :wink:
jak se staci podivat o par stranek zpatky. jsou tam fotky. s navlikanim to chce hoooooooooooooooooodne trpelivosti. zvlast, kdyz se nepouzije nejaka obrovska hadice.
Jestli to je jako se žárovkou, tak potěš Álois. Nikde jsem to "navlíkání" nenašel, holt mladý uživatel. Jinak je piškot zaregistrovaný a bez problémů, jsem se divil. Oni se ale divili víc, tak to bylo v cuku a letu. Jen jsem vysolil 3. tis ekodaň, přitom mě ti "levní prodavači aut" ubezpečili, že nebude. Hold jako s tím rokem. *fuck*
Kousky hadice na oka jsem navlékl v poho, namázl olejem, malinko nahřál nad plynem a vklouzlo to tam jak do mámy. *okurka*

tyč

Napsal: čtv 20 srp 2009, 21:10
od kuher
Dnes, při diagnostice mi povídal vedoucí servisu, že se Smart s automatem nesmí vléct, že by se zadřel.Japak to vlastně je. *zadek*

Napsal: čtv 20 srp 2009, 22:32
od dodo555
v pohode to mozes tahat nie je to automat ktory je mazany tlakom oleja ale len "klasicka" prevodovka len trochu inak ovladana

Re: tyč

Napsal: čtv 20 srp 2009, 23:05
od xlukas.cz
kuher píše:Dnes, při diagnostice mi povídal vedoucí servisu, že se Smart s automatem nesmí vléct, že by se zadřel.Japak to vlastně je. *zadek*
aspon vidis, ze vedouci servisu nema o smartu ani poneti, takze mu hned vsecko never :wink:
i smart automat je porad manual jen s elektronickym razenim. nic vic.