Stránka 3 z 3

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:07
od DYK77
*1*

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:07
od L.Victorie
Když se vybije baterka, tak nejde normálně vyměnit? To se musí dělat nový klíč?

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:09
od DYK77
Jde normálně vyměnit, ale pokud je baterie delší dobu vybitá, tak se může ztratit kód

Napsal: pon 25 kvě 2009, 22:57
od Dawe
xlukas.cz píše:v zamknutem aute (nastesti i bohuzel) tlacitko otvirani zadniho okna nefunguje.
myslel jsem dalkacem