Sbírka je kompletní !

Náhradní díly, servisy, kontakty ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Pokud jsou sedadla opotřebované, ne teda roztrhané, tak jde udělat to že se vyndaj a přehází se mezi nima komplet čalounění, většinou je horší sedadlo řidiče a na obou sedadlech jsou opotřebované vnější boky, tím jak se to přehodí tak jsou vnější boky uprostřed a u dveří jsou ty nepoškozené boky co byly u sebe.
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

xlukas.cz píše:ja jako rikam na potahy obecne fuj fuj. doba 120 a favoritu, kdy se davaly do aut potahy uz podle me skoncila. ja ve svem aute potahy nechcu videt *blink*. prijde mne to jako znasilnovani.

kazdy mame jiny vkus. nekdo si da do baraku prirodni dreveny nabytek, nekdo kov, nekdo sklo, kamen, ruzne barvy a povrchy.

me potahy obecne nevadi , ale tady uz byly moc ko. Puvodni majitel tam dal dokonce nazehlovaci zaplaty ....
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Nebo se nechají ušít kompletně nový sedadla.
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

Druzeta píše:Pokud jsou sedadla opotřebované, ne teda roztrhané, tak jde udělat to že se vyndaj a přehází se mezi nima komplet čalounění, většinou je horší sedadlo řidiče a na obou sedadlech jsou opotřebované vnější boky, tím jak se to přehodí tak jsou vnější boky uprostřed a u dveří jsou ty nepoškozené boky co byly u sebe.

to je navod jak stehno , jenze kdyz to odpoledne privezes a za 10 hodin jedes k mori, tak to nedas, ja byl rad za zakladni servis. Kazdopadne pro me cesta nejmensiho odporu je natahnout potah
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

Je to dobrá rada u starších už prosedělejch sedaček, ten řidičův už vysedělěj molitan je u spolujezdce a řidič má zase dobrý sedadlo a ke spolujezdcoj se nechá molitan dodat, a hlavně ty boky co nejvíc trpí od nastupování tak jsou vlastně nový tím jak se to prohodí.Ale nějakej čas a nějaký nervy to dá.
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

Druzeta píše:Je to dobrá rada u starších už prosedělejch sedaček, ten řidičův už vysedělěj molitan je u spolujezdce a řidič má zase dobrý sedadlo a ke spolujezdcoj se nechá molitan dodat, a hlavně ty boky co nejvíc trpí od nastupování tak jsou vlastně nový tím jak se to prohodí.Ale nějakej čas a nějaký nervy to dá.
na to je Smartnumeric pohodlnej ... ale rozhodne je to zajimave reseni.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Smartnumeric píše:me potahy obecne nevadi , ale tady uz byly moc ko. Puvodni majitel tam dal dokonce nazehlovaci zaplaty ....
Ony se v Roadsteru boky sedaček opotřebovávají asi o to více, protože se z auta hůře vystupuje a nastupuje. Kde kdo se okrajů ještě přidržuje rukama. Navíc Sluníčko dělá své a látku rozkládá, takže potahy jsou podle mě na místě i když to vzhledu moc nepřidá.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Čmelák píše:Gratuluju k novýmu kousku,i když mě osobně se víc líbí roadster bez toho skleněnýho hrbu. :P
Samozřejmě s křídlem :lol:

Můj názor je, že kupé je stejně pěkné se zavřenou střechou jako kabrio bez střechy :wink: Obojí má něco do sebe
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Smartnumeric píše: Jinak děkuji Dyku a Kimby za to že mě navštívili v LN a nechali mě porovnat jízdní vlastnosti.
Není zač. Pěknej kousek, tak a slouží :wink:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3939
Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Druzeta »

DYK77 píše:Ony se v Roadsteru boky sedaček opotřebovávají asi o to více, protože se z auta hůře vystupuje a nastupuje. Kde kdo se okrajů ještě přidržuje rukama. Navíc Sluníčko dělá své a látku rozkládá, takže potahy jsou podle mě na místě i když to vzhledu moc nepřidá.
Teď se pokouším jedny kožený sedačky dát do kupy, měly odřenej ten bok u řidiče, tak se mě podařilo sehnat speciální barvu kterou se napouští barva ve výrobě, na to že předtím se na to nedalo dívat jak to bylo odřený tak teď už to z půl metru není vidět, akorát z blízka a to to ještě poladím.
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Smartnumeric píše:na zpáteční cestě měnil H7 žárovku ( ocenuji jak je tady dobře přístupná )
Jsem zvědav jak oceníš pravou obrysovku ( parkovačku ) :)
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

DYK77 píše:
Smartnumeric píše:na zpáteční cestě měnil H7 žárovku ( ocenuji jak je tady dobře přístupná )
Jsem zvědav jak oceníš pravou obrysovku ( parkovačku ) :)
Myslíš, že bych měl natrénovat ? Horší než v F2 to být nemuže, tam jsi zanořený až po loket bezmála... ( slabší jedinci odkrytovávají auto )


Jak máte pořešené držáky nápojů ?
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Kvli té parkovačce buď musíš zvednout auto, vyndat plastový podběh a nádobku na ostřikovače, nebo to řeším ze shora , že vyndám vanu ( zavazadelník ) , sundám celé skupinové pravé světlo a pak shora jakž takž dvouma ukazováčkama na to dosáhnu a vyměním.

Nápoje neřeším, kupuji do auta malou petku na pití a elegantně jí nacpu vždycky u podlahy mezi sedačku a tridion. Cokoliv by v interiéru vyčnívalo, tak je to akorát zralé to brzy nechtěně něčím urazit :idea:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Smartnumeric

Příspěvek od Smartnumeric »

celé světlo ? Tam vidím dva šrouby, ale pak mi to nechtělo povolit ? Je tam ještě něco skryté, nebo je to jen na zámcích takže použít více síly ?? ( ted mluvím o tom vnějším plastu )
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

JJ dole to má háčky, chce to víc síly, ale opatrně :!:
Nezjistil jsem žádný zlepšovák jak to šetrně vycvaknout, prostě to musíš jakoby vyrvat, ale nepáčit.
Tím sundáš ten vrchní plast, pak odšroubuješ ještě světla a už na to uvidíš.
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Odpovědět