Stránka 3 z 4
Napsal: úte 01 zář 2009, 22:50
od Jirka P
Doporučuji potáhnout potravinářskou folií, následná demontáž hmyzáků je snažší!
Napsal: stř 02 zář 2009, 00:04
od xlukas.cz
DavidS píše:tak noviny pomohli, ale dneska opět výlet 80km na večer. No a po příjezdu do garáže to samý

asi zajdu do sběrny pro další noviny

nestezuj si. ty mas jen musky, ale ja mam mnohem vetsi hmyz v radech cm a ten kdyz se ti nekam pleskne, tak mas fleky o velikosti dvacetikoruny.
Napsal: stř 02 zář 2009, 07:20
od houzar
Gibon píše:Jen se nebojte, mě můžete přece důvěřovat. Klidně se do toho puste

tak jsem se do toho pustil-šlo to dobře kotouč 225mm potom jsem to zametl a celkem slušně se to vešlo do plastového kontejneru
Sháním smarta zn.bez mušek na přední kapotě
Napsal: čtv 03 zář 2009, 18:39
od houzar
tak jiná metoda

Napsal: čtv 03 zář 2009, 20:54
od DavidS
Tak mi pošli na ní kontakt

bude mít stálej příjem

Napsal: čtv 03 zář 2009, 22:13
od xlukas.cz
joo, tak myslim, ze silikony na musky stejne neplati

Napsal: pát 04 zář 2009, 01:34
od DYK77
Platí, ale nepřímo. Jak vidíš silikony, přestaneš mušky vnímat

Napsal: pát 04 zář 2009, 08:34
od xlukas.cz

aha, tak to mozna ano

Napsal: pát 04 zář 2009, 09:53
od houzar
vy ovada já to tam dal abyste si všimli té houbičky v ruce anéé silikonů
Napsal: pát 04 zář 2009, 11:16
od Apollo
Napsal: pát 04 zář 2009, 20:03
od Jirka P
DYK77 píše:Platí, ale nepřímo. Jak vidíš silikony, přestaneš mušky vnímat

Otázka je zda li se ty mušky nedržej někde jinde...
Napsal: sob 12 zář 2009, 12:44
od xlukas.cz
dnes sem na voziku cistil lepidlo po samolepkach a rovnou sem zkousel fleky od asfaltu a ono to samozrejme slo - technicky benzin. mozna by to slo i na ti mouchy.
ja sem si rikal, odmastit, vycistit cele auto benzinem a hned navoskovat a potom uz nemaji musky sanci se tam poradne udrzet.
Napsal: sob 12 zář 2009, 14:01
od Druzeta
xlukas.cz píše:fleky od asfaltu a ono to samozrejme slo - technicky benzin
Ještě aby to nešlo když benzin rozpouští asfalt.

Napsal: sob 12 zář 2009, 14:02
od xlukas.cz
tak doufam, ze se s navodem neopakuju

Napsal: sob 12 zář 2009, 14:06
od DYK77
mňo
Zkusil jsi někdy servošampón ?
http://shop.vitocom.cz/inshop/zbozi/aut ... 75%5D.html
Garantuju, že po umytí auto nepoznáš, ale pokud to budeš s ním dělat pravidelně, tak nepoznáš, že to auto mělo někdy černou barvu, vyžere to všechnu špínu, raději ani nemýt holýma rukama
