Stránka 3 z 4
Napsal: pon 30 lis 2009, 17:42
od HOST1
Vybíráme a vybíráme nejsme schopni nic rozhodnout.
Já zrovna asi v tom autě asfalt trhat nebudu,manžel ten by si to asi užil.
Napsal: pon 30 lis 2009, 17:43
od xlukas.cz
tak 62kw to musi vyhrat

Napsal: pon 30 lis 2009, 17:49
od HOST1
Mám ještě jednu poptávku v Německu,ale zatím se nikdo neozval.
Ještě mám v nabídce jednoho 52 kW mhd. Už z toho blbnu v noci se mi o Smartech už i zdá.
A komukoli řeknu že ho chci tak mi ho rozmlouvají,ale já ho nedám. !!!Jestli ho budu mít tak bude parkovat v ložnici.

!!!
Napsal: pon 30 lis 2009, 20:40
od Jirkaal
Tak já jsem ten co mhd trochu kritizoval. Je pravda že úspora paliva je asi nezměřitelná. Prostě nedokážu nijak změřit rozdíl. Ale už jsem si na tocukání při každém startu na každý křožovatce zvyknul a mám alespoň dobrej pocit že dělám něco pro ekologii. Také to naprosté ticho když stojím v koloně je fajn.
Mám od června najeto cca 8000 bez jediné chybičky. Kromě toho mám na 6 let zdarma servis tak není co řešit.
Smarta určitě vřele doporučuju je to pro mě už srdeční záležitost.
Napsal: pon 30 lis 2009, 21:11
od xlukas.cz
HOST1 píše:Mám ještě jednu poptávku v Německu,ale zatím se nikdo neozval.
Ještě mám v nabídce jednoho 52 kW mhd. Už z toho blbnu v noci se mi o Smartech už i zdá.
A komukoli řeknu že ho chci tak mi ho rozmlouvají,ale já ho nedám. !!!Jestli ho budu mít tak bude parkovat v ložnici.

!!!

rozmlouvani zname. ja to slysim doma skoro kazdy tyden.
ale az do neho nekoho posadis za volant a projede se, tak treba zmeni nazor.
Napsal: pon 30 lis 2009, 22:40
od HOST1
bylo nám řečeno že to mhd se dá vypnout.Já si původně myslela že kautu dostanu legitku na mhd ,kdyby mě to auto někde nechchalo.

Napsal: pon 30 lis 2009, 22:47
od HOST1
To máš pravdu.Manžel byl taky proti němu a od té doby co jsme ho měli půjčený a mohl ho řídit tak změnil názor.Né, že by se do něj zamiloval,ale líbí se mu.Jenom má špatný pocit z toho že je to auto tak malinké a tím pádem i méně bezpečné a trochu mu vadí ta tvrdost podvozku.
Napsal: pon 30 lis 2009, 23:47
od xlukas.cz
HOST1 píše:.Jenom má špatný pocit z toho že je to auto tak malinké a tím pádem i méně bezpečné
jeste to zopakuj a budes se smazit v pekle
HOST1 píše:a trochu mu vadí ta tvrdost podvozku.
jestli ma lagunu, tak se mu nedivim, ze si ztezuje. ovsem to dela smarta smartem.
Napsal: úte 01 pro 2009, 09:17
od Pajik
HOST1 píše:To máš pravdu.Manžel byl taky proti němu a od té doby co jsme ho měli půjčený a mohl ho řídit tak změnil názor.Né, že by se do něj zamiloval,ale líbí se mu.Jenom má špatný pocit z toho že je to auto tak malinké a tím pádem i méně bezpečné a trochu mu vadí ta tvrdost podvozku.
Nejake rady:
- je rozdil mezi starymi smarty a tim novym modelem. Pujcte v Sixtu oba dva typy a jedte se projet nejen po meste, ale i po dalnici.
- nakup stareho smarta je vysoke riziko - vetsina smartu z bazaru v CR jsou strasny jebky tesne pred smrti.
- pokud ted mate pocit, ze najedete denne smartem po Praze x kilometru, tak si budte jisti, ze to bude 2x tolik
- zvazte komfort jizdy, protoze prazske ulice jsou fakt strasny
- pokud budete kupovat novejsiho Smarta (r.2007 a novejsi) kupte diesela. Berte v uvahu, ze je ale linejsi a na dalnici do kopcu ztraci dech, takze se da jet po dalnici 100-120 max.
- berte v uvahu, ze Smarti se minimalne kradou. Vpodstate jen jeden clen fora tady psal, ze mu prvniho Smarta ukradli. Ani ve statistikach ukradenych vozidel jsem polozku "smart" nenasel.
- kupujte auto jen pokud mate nejen na nej, ale i na jeho okamzitou udrzbu po zakoupeni (vymena oleju a filtru) a dalsi naslednou udrzbu.
- pokud chcete jezdit do original servisu na Chodove, zjistete si ceny.
Napsal: úte 01 pro 2009, 10:00
od hadak
hele ja taky porad slysim, proc jsme si nekoupili treba pandu, ale tyhle argumenty jsem zjistil:
- ve smartu se ridic muze rozvalit
- nizsi spotreba
- ve meste je bezpecnejsi
- lepe se parkuje
a ted pribyl ten posledni:
- do nasi koupene garaze se nam vejdou obe auta
Jedina nevyhoda, je ze je to auto pro dva, ale jestli to potrebujes jako ja na jezdeni do prace, tak je to pohoda. U auta je vzdy nejprednejsi (i kdyz vetsina lidi si to neuvedumuje) na zacatku si rict, k cemu to auto potrebujes.
Takze manzleka to nikdy nepochopi, proc mam do jezdeni do prace smarta, nebot ona by v tom nase dve ratolesti nedovezla nikam. Ale proto mame auta dve.
I kdyz nekdy premyslim, proc si nekoupit dva smarty radsi misto jednoho auta ve stredni tride

Napsal: úte 01 pro 2009, 11:55
od Pajik
hadak píše:hele ja taky porad slysim, proc jsme si nekoupili treba pandu, ale tyhle argumenty jsem zjistil:
- ve smartu se ridic muze rozvalit
- nizsi spotreba
- ve meste je bezpecnejsi
- lepe se parkuje
a ted pribyl ten posledni:
- do nasi koupene garaze se nam vejdou obe auta
Jedina nevyhoda, je ze je to auto pro dva, ale jestli to potrebujes jako ja na jezdeni do prace, tak je to pohoda. U auta je vzdy nejprednejsi (i kdyz vetsina lidi si to neuvedumuje) na zacatku si rict, k cemu to auto potrebujes.
Takze manzleka to nikdy nepochopi, proc mam do jezdeni do prace smarta, nebot ona by v tom nase dve ratolesti nedovezla nikam. Ale proto mame auta dve.
I kdyz nekdy premyslim, proc si nekoupit dva smarty radsi misto jednoho auta ve stredni tride

Dva Smarti jsou lepsi nez jedna oktafka f tedeicku na hlinach...
Napsal: úte 01 pro 2009, 12:13
od HOST1
U nás se to bohužel schyluje k tomu že mě tlačí do něčeho většího.
samozřejmě že chápu argumenty typu co když tam budeš chtít vést obě děti.Ano, ta situace tu může nastat,ale máme ještě druhé auto-takzvaně plnohodnotné jak tomu říká manžel.Jedno dítě už je dospělé a sám dělá papíry na auto tak pochybuji že bude mít potřebu se mnou jezdit.spíš by mi Smartíka vzal.A nákupy tak když se mi to tam nevejde tak pojedu ještě jednou-spotřeba je malá

Napsal: úte 01 pro 2009, 12:49
od HOST1
Ještě jsem se chtěla zeptat jak je to s delší cestou.Příklad tak 150 až 200 km.Potřebuji jezdit občas za rodiči.Manžel mi tvrdí že budu ztvrdlá jak prkno a vyskákaná jak koza po delší cestě.Jaké s tím máte zkušenosti?

Napsal: úte 01 pro 2009, 13:40
od Pajik
HOST1 píše:Ještě jsem se chtěla zeptat jak je to s delší cestou.Příklad tak 150 až 200 km.Potřebuji jezdit občas za rodiči.Manžel mi tvrdí že budu ztvrdlá jak prkno a vyskákaná jak koza po delší cestě.Jaké s tím máte zkušenosti?

To je trochu individualni, takze to nelze jednoduse rici. Ale Smart ma dobre sedacky, takze se v nich sedi dobre. Nejhorsi asfalt je v Praze, takze jakmile vyjedes mimo mesto, tak se jede super. Po dalnici se to da smazit tech 110-120km/h, ale musis si zvyknout, jak Te ostatni auta vytlacuji vzducnymi proudy. Je to podobne jako ve S120, ta se taky blbe drzela na dalnici a kazde projeti kamionu ji odfukovalo do prikopu. Naopak Smart je kralem na silnich I.tridy, kdy se bez problemu drzi krok s ostatnimi auty a jizda je pohodlna, rychla a zabavna.
Jezdim cca jednou za mesic nebo dva z Prahy na Sumavu (skrz Klatovy, nebo skrz Strakonice). Delka cca 2.5h a na cestu se vzdy velmi tesim a uzivam si ji. A smart cdi jezdi po horach vyborne. Zejmena kdyz mu dam OMV naftu. Pak zasnu, kde se tam ten vykon bere.
Napsal: úte 01 pro 2009, 13:59
od HOST1
já právě potřebuji jezdit za rodiči do Krušných hor za Karlovy Vary a ta cesta tam je hrozná i ,, NORMÁLNÍM,, autem tak mi manžel tvrdí že s toho budu otrávená.Nevím , nemůžu to posoudit Smartíka jsem měla půjčeného ,ale za tu chvilku toho člověk moc nezjistí
Je to boj se rozhodnout.