Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
srazy, propagace, financování
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926 Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od DYK77 » pát 09 dub 2010, 13:01
Radil
O: 1+3
V: 1+2 AB
S: ANO
O:1+3
V:1+8 AB + tatarku
S: ANO
Smart Roadster 45KW [2004]
road-star
Smart ACE
Příspěvky: 1352 Registrován: čtv 14 pro 2006, 21:50
Bydliště: Praha 4 Nusle
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od road-star » pát 09 dub 2010, 16:24
O 1+1
V 1+3HR
S ano
O 1+2
V 1+5ZO
S ano
A smart fan of the Smart club without a Smart car anymore. That's fun. And that's smart.
Radek Fierla
Příspěvek
od Radek Fierla » pát 09 dub 2010, 17:15
objednávka jídla_Fierlovi
O 1+2
V 7
S ano
O 1+4
V ne
S ano
Pejik
Příspěvky: 31 Registrován: čtv 05 lis 2009, 14:00
Bydliště: Brno
Příspěvek
od Pejik » sob 10 dub 2010, 13:09
O: 1+3
V: 4+ZO
S: Ano
O: 1+3
V: 6+AB
S: Ano
Smart Roadster Coupe, 2004, 81kw, 85.000Km
RavenS.
Smart ACE
Příspěvky: 797 Registrován: čtv 09 srp 2007, 19:23
Bydliště: Bratislava
Příspěvek
od RavenS. » sob 10 dub 2010, 21:31
miloracer píše:
miloracer:
O 1+2
V 1+6+AB
S ano
ivkaracer:
O 1+2
V 1+8+ZO
S ano
Smart Cabrio pure, 0,6 narodil sa 2001, kupeny 2006, momentalne 88000 km, cierno-oranzova
Smart Coupe passion, 0,6, 2001, strieborna, predany - Kosice
ale do dobrych ruk
Smart Cabrio pulse, 0,6, 2001, cierno-modra, predany oproti na kopec
Druzeta
Site Admin
Příspěvky: 3938 Registrován: úte 11 pro 2007, 14:12
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek
od Druzeta » pon 12 dub 2010, 09:30
O 3
V 3+HR
S ANO
O 4
V 1+5+AB
S ANO
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926 Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od DYK77 » pon 12 dub 2010, 21:58
Výborně , mám z vás radost
Smart Roadster 45KW [2004]
Apollo
Příspěvky: 458 Registrován: pon 11 kvě 2009, 13:19
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek
od Apollo » úte 13 dub 2010, 18:00
to já taky už to s Druzetou vypadalo že bude spát ve stanu a bez večeře a zatím to vypadá na sapní v autě s večeří
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
Janík
Smart ACE
Příspěvky: 609 Registrován: sob 13 zář 2008, 16:56
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek
od Janík » úte 13 dub 2010, 18:55
SMART ForTwo MC01 0,6 40kw 2000 Tweety edition - žluásek
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926 Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od DYK77 » úte 13 dub 2010, 21:11
Macík píše: Zdravím Smartiky,
omlouvám se za zdržení, ale neodešla mi platba, už jsem vše napravila.
Zároveň bych chtěla objednat jídlo:
O 1 + 3
V 3 + HR
S ANO
O 1 + 2
V 4 + HR
S ANO
Děkuji
Macík
Smart Roadster 45KW [2004]
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926 Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:
matkal
Příspěvky: 122 Registrován: úte 28 dub 2009, 15:31
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od matkal » čtv 15 dub 2010, 22:02
Matkal + 4ewer
O 1+4
V 1+7
S ANO
O 1+3
V 1+3+AB
S ANO
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926 Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od DYK77 » pát 16 dub 2010, 02:33
Díky. Čeká se na poslední 2 lidi
Smart Roadster 45KW [2004]
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926 Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od DYK77 » pát 16 dub 2010, 16:34
road-star píše: O 1+1
V 1+3HR
S ano
O 1+2
V 1+5ZO
S ano
Roadstar si přeje polévku double ?
Smart Roadster 45KW [2004]