Stránka 3 z 6
Napsal: stř 16 čer 2010, 11:58
od HOST1
xlukas.cz píše:rozumi cemu? autum obecne nebo smartum?
jasne, ze je to taky auto, jen smart ma nektere drobne specifika a odlisnosti ktere prave muzou zpusobit problemy.
viz treba zatekani a problemy s elektrikou, apod.
kdyz si teda kupujes smarta, proc ses uz davno nezaregistrovala. pocitam, ze snad pojdes do klubu

Už sem se zaregistrovala, ale ještě mi to nepřišlo na meil. Rozumí autům, jinak moje mámka má teď známou co si koupila smártíka tak se jí taky zeptám

.. ty jo už ho chci mít doma

Napsal: stř 16 čer 2010, 12:01
od HOST1
Druzeta píše:Nechci nějak podcěňovat schopnosti toho odborníka, ale když někdo rozumí autům tak se Smartem může mít velkej problém, většina problémovejch věcí u Smarta se u ostatních aut nevyskytuje.

Lepší když rozumí něčemu než ničemu. Bohužel nemám kamarády co se prohání ve smártech.. tim pádem jsem za každou radu a pomoc ráda!
Napsal: stř 16 čer 2010, 12:07
od Markéta
Moc nespěchej, já jsem čekala na smartíka 8 měsíců

mazec, ale vyplatilo se to.. autíčko jezdí bez větších problémů. Opravdu je dobré si to tu přečíst a nechat si poradit.
Přeji šastnou ruku
Napsal: stř 16 čer 2010, 12:43
od LenkaK
Markéta píše:Moc nespěchej, já jsem čekala na smartíka 8 měsíců

mazec, ale vyplatilo se to.. autíčko jezdí bez větších problémů. Opravdu je dobré si to tu přečíst a nechat si poradit.
Přeji šastnou ruku
Nespěchám, už schánim tak 2 měsíce..

Napsal: stř 16 čer 2010, 12:58
od Blanka
LenkaK píše:Markéta píše:Moc nespěchej, já jsem čekala na smartíka 8 měsíců

mazec, ale vyplatilo se to.. autíčko jezdí bez větších problémů. Opravdu je dobré si to tu přečíst a nechat si poradit.
Přeji šastnou ruku
Nespěchám, už schánim tak 2 měsíce..

To souhlasím na 100% s Markétou . Já na něj čekala půl roku a stále hledala a teď jsem ráda že jsem nešla do toho prvního co jsem viděla ( a to byla velká láska) chodila jsem se na něj dívat jestli ho ještě mají.Manželovi se moc nezdál a čekání se vyplatilo

Napsal: stř 16 čer 2010, 15:20
od Smart Lady
Asi jsi nekoukala do garáže...
http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=2689
mám ho jen krátce, zatím jsem naprosto spokojená..... uvidíme časem......
nezapomeň, že si chceš koupit benzín 2003, jestli se nepletu.....
Napsal: stř 16 čer 2010, 15:29
od Smart Lady
HOST1 píše:Druzeta píše:Nechci nějak podcěňovat schopnosti toho odborníka, ale když někdo rozumí autům tak se Smartem může mít velkej problém, většina problémovejch věcí u Smarta se u ostatních aut nevyskytuje.

Lepší když rozumí něčemu než ničemu. Bohužel nemám kamarády co se prohání ve smártech.. tim pádem jsem za každou radu a pomoc ráda!
opět musím souhlasit.....můj tatínek

který nemá problém od jednoho šroubku postavit celou "Škodovku", mi nedokázal vyměnit jen žárovku u Smarta....dnes bych si asi tvrdě dupala za tím, aby mého Smarta nejdříve viděl někdo z fóra......
Napsal: stř 16 čer 2010, 19:15
od DYK77
HOST1 píše:Já nevim asi sem vadná

, ale to modrý rádio mi tam vůbec nevadí
Rádio nejezdí, bych rádio taky neřešil, to se dá prodat a koupit jiné. Jsem jezdil prvních pár let bez rádia úplně a pak jsem si koupil obyč rádio s CD od Sony + rámeček ( ISO adapter ) a nacpal ho tam a jsem takhle spokojen
http://dyk77.blog.cz/galerie/technika/m ... /iso-radio#
Napsal: čtv 17 čer 2010, 12:25
od LenkaK
DYK77 píše:HOST1 píše:Já nevim asi sem vadná

, ale to modrý rádio mi tam vůbec nevadí
Rádio nejezdí, bych rádio taky neřešil, to se dá prodat a koupit jiné. Jsem jezdil prvních pár let bez rádia úplně a pak jsem si koupil obyč rádio s CD od Sony + rámeček ( ISO adapter ) a nacpal ho tam a jsem takhle spokojen
http://dyk77.blog.cz/galerie/technika/m ... /iso-radio#[/quote
tak to naprosto souhlasim!
Napsal: čtv 17 čer 2010, 12:26
od LenkaK
Jojo na fotky jsem koukala. dost fešný autíko

Napsal: čtv 17 čer 2010, 21:26
od eezee
pokud muzu pridat nazor, tak pri koupi smarta je skoru NUTNOST mit sebou nekoho kdo SMARTy zna, vlastni pripadne opravuje..... Kdyz jsem videl Grega "v akci", co vsechno obhlizel a zkoumal..... V zivote by me to nenapadlo...!!! A to nema nic spolecneho se zkusenostmi s auty, SMART je opravdu absolutne speccificke vozitko. Ja osobne jsem rad, ze u te koupe byl nekdo kdo se vyzna....

Napsal: čtv 17 čer 2010, 21:54
od Smart Lady
LenkaK píše:
Jojo na fotky jsem koukala. dost fešný autíko

diky

Napsal: pát 18 čer 2010, 08:01
od xlukas.cz
eezee píše:pokud muzu pridat nazor, tak pri koupi smarta je skoru NUTNOST mit sebou nekoho kdo SMARTy zna, vlastni pripadne opravuje.....
to novy majitel pochopi az ma problem

Napsal: pát 18 čer 2010, 08:30
od Blanka
xlukas.cz píše:eezee píše:pokud muzu pridat nazor, tak pri koupi smarta je skoru NUTNOST mit sebou nekoho kdo SMARTy zna, vlastni pripadne opravuje.....
to novy majitel pochopi az ma problem

Opravdu vybírej!!Včera zrovna manžel potkal známého a jelikož jel Smartem tak na něj padla řeč.A dozvěděl se že oni si také jednoho koupili v Německu od Arabů

a po 50 km auto kleklo - motor.Museli ho tam nechat a násladně se pro něj vrátit.Nevím kolik stál ani co to bylo(nemá prý automat,ale řazení).Tak pozor taky zkušenost bohužel špatná.

Napsal: ned 04 črc 2010, 15:03
od LenkaK
Blanka píše:xlukas.cz píše:eezee píše:pokud muzu pridat nazor, tak pri koupi smarta je skoru NUTNOST mit sebou nekoho kdo SMARTy zna, vlastni pripadne opravuje.....
to novy majitel pochopi az ma problem

Opravdu vybírej!!Včera zrovna manžel potkal známého a jelikož jel Smartem tak na něj padla řeč.A dozvěděl se že oni si také jednoho koupili v Německu od Arabů

a po 50 km auto kleklo - motor.Museli ho tam nechat a násladně se pro něj vrátit.Nevím kolik stál ani co to bylo(nemá prý automat,ale řazení).Tak pozor taky zkušenost bohužel špatná.

Tak s bílého smártíka sešlo

tak jedu omrknout tohle..
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... wo/7006804