Stránka 3 z 6

Napsal: stř 16 čer 2010, 11:58
od HOST1
xlukas.cz píše:rozumi cemu? autum obecne nebo smartum?
jasne, ze je to taky auto, jen smart ma nektere drobne specifika a odlisnosti ktere prave muzou zpusobit problemy.
viz treba zatekani a problemy s elektrikou, apod.

kdyz si teda kupujes smarta, proc ses uz davno nezaregistrovala. pocitam, ze snad pojdes do klubu ;-) :-D
Už sem se zaregistrovala, ale ještě mi to nepřišlo na meil. Rozumí autům, jinak moje mámka má teď známou co si koupila smártíka tak se jí taky zeptám :) .. ty jo už ho chci mít doma :P

Napsal: stř 16 čer 2010, 12:01
od HOST1
Druzeta píše:Nechci nějak podcěňovat schopnosti toho odborníka, ale když někdo rozumí autům tak se Smartem může mít velkej problém, většina problémovejch věcí u Smarta se u ostatních aut nevyskytuje.
:D :D Lepší když rozumí něčemu než ničemu. Bohužel nemám kamarády co se prohání ve smártech.. tim pádem jsem za každou radu a pomoc ráda!

Napsal: stř 16 čer 2010, 12:07
od Markéta
Moc nespěchej, já jsem čekala na smartíka 8 měsíců :roll: mazec, ale vyplatilo se to.. autíčko jezdí bez větších problémů. Opravdu je dobré si to tu přečíst a nechat si poradit.

Přeji šastnou ruku

Napsal: stř 16 čer 2010, 12:43
od LenkaK
Markéta píše:Moc nespěchej, já jsem čekala na smartíka 8 měsíců :roll: mazec, ale vyplatilo se to.. autíčko jezdí bez větších problémů. Opravdu je dobré si to tu přečíst a nechat si poradit.

Přeji šastnou ruku
Nespěchám, už schánim tak 2 měsíce.. :wink:

Napsal: stř 16 čer 2010, 12:58
od Blanka
LenkaK píše:
Markéta píše:Moc nespěchej, já jsem čekala na smartíka 8 měsíců :roll: mazec, ale vyplatilo se to.. autíčko jezdí bez větších problémů. Opravdu je dobré si to tu přečíst a nechat si poradit.

Přeji šastnou ruku
Nespěchám, už schánim tak 2 měsíce.. :wink:
To souhlasím na 100% s Markétou . Já na něj čekala půl roku a stále hledala a teď jsem ráda že jsem nešla do toho prvního co jsem viděla ( a to byla velká láska) chodila jsem se na něj dívat jestli ho ještě mají.Manželovi se moc nezdál a čekání se vyplatilo :D

Napsal: stř 16 čer 2010, 15:20
od Smart Lady
Asi jsi nekoukala do garáže... http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=2689
mám ho jen krátce, zatím jsem naprosto spokojená..... uvidíme časem......


nezapomeň, že si chceš koupit benzín 2003, jestli se nepletu.....

Napsal: stř 16 čer 2010, 15:29
od Smart Lady
HOST1 píše:
Druzeta píše:Nechci nějak podcěňovat schopnosti toho odborníka, ale když někdo rozumí autům tak se Smartem může mít velkej problém, většina problémovejch věcí u Smarta se u ostatních aut nevyskytuje.
:D :D Lepší když rozumí něčemu než ničemu. Bohužel nemám kamarády co se prohání ve smártech.. tim pádem jsem za každou radu a pomoc ráda!
opět musím souhlasit.....můj tatínek :D který nemá problém od jednoho šroubku postavit celou "Škodovku", mi nedokázal vyměnit jen žárovku u Smarta....dnes bych si asi tvrdě dupala za tím, aby mého Smarta nejdříve viděl někdo z fóra......

Napsal: stř 16 čer 2010, 19:15
od DYK77
HOST1 píše:Já nevim asi sem vadná :D , ale to modrý rádio mi tam vůbec nevadí
Rádio nejezdí, bych rádio taky neřešil, to se dá prodat a koupit jiné. Jsem jezdil prvních pár let bez rádia úplně a pak jsem si koupil obyč rádio s CD od Sony + rámeček ( ISO adapter ) a nacpal ho tam a jsem takhle spokojen
http://dyk77.blog.cz/galerie/technika/m ... /iso-radio#

Napsal: čtv 17 čer 2010, 12:25
od LenkaK
DYK77 píše:
HOST1 píše:Já nevim asi sem vadná :D , ale to modrý rádio mi tam vůbec nevadí
Rádio nejezdí, bych rádio taky neřešil, to se dá prodat a koupit jiné. Jsem jezdil prvních pár let bez rádia úplně a pak jsem si koupil obyč rádio s CD od Sony + rámeček ( ISO adapter ) a nacpal ho tam a jsem takhle spokojen
http://dyk77.blog.cz/galerie/technika/m ... /iso-radio#[/quote
tak to naprosto souhlasim!

Napsal: čtv 17 čer 2010, 12:26
od LenkaK
Smart Lady píše:Asi jsi nekoukala do garáže... http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=2689
mám ho jen krátce, zatím jsem naprosto spokojená..... uvidíme časem......


nezapomeň, že si chceš koupit benzín 2003, jestli se nepletu.....
Jojo na fotky jsem koukala. dost fešný autíko :)

Napsal: čtv 17 čer 2010, 21:26
od eezee
pokud muzu pridat nazor, tak pri koupi smarta je skoru NUTNOST mit sebou nekoho kdo SMARTy zna, vlastni pripadne opravuje..... Kdyz jsem videl Grega "v akci", co vsechno obhlizel a zkoumal..... V zivote by me to nenapadlo...!!! A to nema nic spolecneho se zkusenostmi s auty, SMART je opravdu absolutne speccificke vozitko. Ja osobne jsem rad, ze u te koupe byl nekdo kdo se vyzna.... 8)

Napsal: čtv 17 čer 2010, 21:54
od Smart Lady
LenkaK píše:
Smart Lady píše:Asi jsi nekoukala do garáže... http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtopic.php?t=2689
mám ho jen krátce, zatím jsem naprosto spokojená..... uvidíme časem......


nezapomeň, že si chceš koupit benzín 2003, jestli se nepletu.....
Jojo na fotky jsem koukala. dost fešný autíko :)
diky :)

Napsal: pát 18 čer 2010, 08:01
od xlukas.cz
eezee píše:pokud muzu pridat nazor, tak pri koupi smarta je skoru NUTNOST mit sebou nekoho kdo SMARTy zna, vlastni pripadne opravuje.....
to novy majitel pochopi az ma problem :-(

Napsal: pát 18 čer 2010, 08:30
od Blanka
xlukas.cz píše:
eezee píše:pokud muzu pridat nazor, tak pri koupi smarta je skoru NUTNOST mit sebou nekoho kdo SMARTy zna, vlastni pripadne opravuje.....
to novy majitel pochopi az ma problem :-(
Opravdu vybírej!!Včera zrovna manžel potkal známého a jelikož jel Smartem tak na něj padla řeč.A dozvěděl se že oni si také jednoho koupili v Německu od Arabů :twisted: a po 50 km auto kleklo - motor.Museli ho tam nechat a násladně se pro něj vrátit.Nevím kolik stál ani co to bylo(nemá prý automat,ale řazení).Tak pozor taky zkušenost bohužel špatná. :cry:

Napsal: ned 04 črc 2010, 15:03
od LenkaK
Blanka píše:
xlukas.cz píše:
eezee píše:pokud muzu pridat nazor, tak pri koupi smarta je skoru NUTNOST mit sebou nekoho kdo SMARTy zna, vlastni pripadne opravuje.....
to novy majitel pochopi az ma problem :-(
Opravdu vybírej!!Včera zrovna manžel potkal známého a jelikož jel Smartem tak na něj padla řeč.A dozvěděl se že oni si také jednoho koupili v Německu od Arabů :twisted: a po 50 km auto kleklo - motor.Museli ho tam nechat a násladně se pro něj vrátit.Nevím kolik stál ani co to bylo(nemá prý automat,ale řazení).Tak pozor taky zkušenost bohužel špatná. :cry:
Tak s bílého smártíka sešlo :( tak jedu omrknout tohle.. http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... wo/7006804