Stránka 3 z 59
Napsal: pon 09 srp 2010, 10:11
od martin11
nedojedl píše:možná porostou ale je to šecko červavý jak prase sem byl minulej týden a hrůza, hřibů hafo ale 2/3 do koše

...ti poradim...sbírej jen ty malý....
...jo a ty červavý.....smaženice z nich je bezva.....je to s proteinama....víš jak je to výživný...ostatní prominou....a je to opravdu dobrý....zkuste...

martin11

Napsal: pon 09 srp 2010, 13:26
od DYK77
Červavý nebo dirkatý? Dirky snad nikoho nezabijou

Napsal: pon 09 srp 2010, 15:32
od Blanka0600
xlukas.cz píše:to se zase hlasi povodne, ale ani sem nevidel poradne zaprset

asi mam stesti, ze se pohybuju v lepsich krajich.
v sobotu sme byli na slovensku. u nas poprchalo, prejeli sme hranice a polojasno dal od hranic sem mel obavu, abych se nespalil

u nás tedy pršelo v sobotu celý den, lilo jako z konve doslova, v neděli pohoda, ale dnes v noci zase slejvák od půlnoci až do rána. Naštěstí jen podmáčená zahrada jinak v pohodě a spousta slimáků

Napsal: pon 09 srp 2010, 16:26
od martin11
...ze slimáků smaženici nedělej....ty se opravdu jíst nedaj..../ no kdyby byl hlad, tak asi jo.../
...napište jak kde rostou.../ houby.../ m11

Napsal: pon 09 srp 2010, 16:38
od nedojedl
myslím, že ani kdyby byl hlad, tohodle dacana sem vyfotil minulej pátek, si to promenádoval po stole u chaty mezi hřibama co sem na něm sušil, takže hřibky letěly do koše a slimák do křoví ale byl to pěknej macek...

Napsal: pon 09 srp 2010, 16:44
od Gibon
Něco podobnýho tvaru a konzistence jsem nedávno vykašlal

Napsal: pon 09 srp 2010, 16:51
od nedojedl
a jako jinak v poho mandle slouží?

Napsal: pon 09 srp 2010, 19:41
od DYK77
Gibon píše:Něco podobnýho tvaru a konzistence jsem nedávno vykašlal

Z Coly mrmel

Napsal: pon 09 srp 2010, 20:00
od houska
Napsal: pon 09 srp 2010, 20:07
od DYK77
Už si od něj nenechám dát pusu ani za nic

Napsal: pon 09 srp 2010, 20:24
od houska
to sem s nim spal ve stanu bléééééééééé
Napsal: pon 09 srp 2010, 20:43
od Gibon
Fááájnovky upejpavý.
Napsal: pon 09 srp 2010, 20:53
od nedojedl
začíná se to tu zvrhávat típněte to tady

Napsal: úte 10 srp 2010, 08:43
od Jirka P
Zvrhlý je to tu už dávno.

Napsal: úte 10 srp 2010, 09:01
od martin11
Gibon píše:Něco podobnýho tvaru a konzistence jsem nedávno vykašlal

...no tak hlavně , že víme odkut to pochází....
....jo típnout to je problem.....vona je totiž vokurková sezona, takže není o čem psát....
...dneska v okolí Mělníka....mlha, dohlednost 10 m....ale teď se to zvedlo...asi bude hezky....do čtvrtka...pak zase začne

martin11
