Stránka 3 z 3

Re: ukazatel paliva

Napsal: úte 28 dub 2015, 20:24
od DYK77
Pozdě bycha honiti :oops: S těmi odkazy na vnitřní témata mi to při přetažení nedošlo. Na druhou stranu ne všechny odkazy fungovaly už před tím.
Pokud najdete nějaký odkaz s error, pošlete mi odkaz se stránkou kde se nachází, ať se na to můžu podívat, případně opravit

Re: ukazatel paliva

Napsal: sob 16 kvě 2015, 18:34
od mugwai59
linkin1 píše:Když melu tak holt melu...velebnosti. Ať napíšu co napíšu tak je to napí.u. Zdarec... :mrgreen:
Opouštím vás hoši...
Poslys Linkne, Ty ses vazne az tak nafouknul do ruda ? To jses takova fajnova princezna ? :D)
Jak jses daleko, co Tvuj mazel skrcek, co vsecko si spravil, zatimco si s nama nemluvil, hochu ? :mrgreen:

Re: ukazatel paliva

Napsal: ned 17 kvě 2015, 20:36
od linkin1
Ahoj. Ale prosím tě mugwai59 - vůbec jsem se nenafouknul. I když možná nějaké to kilčo navíc mám. Auto jezdí tak není zatím co psát...
Tak čůůůůs

Re: ukazatel paliva

Napsal: ned 17 kvě 2015, 21:31
od mugwai59
To je dobre:).
Absolvoval jsem s cdi skrckem dovozove emise + stk, emise vyhovuji, stk zavady lehke, stredni, tezke - nula, tak uz s nim taky krizuju silnice:).
A ted pozor - bez cheatu(!), normalne jsem tam predem dojel a zadem vyjel, hodil druhy den lejstra na registr a uz mam cisla:).
Cjuuuuusss .. a pozdravuj v Decine pocestny :D ..

Re: ukazatel paliva

Napsal: pon 18 kvě 2015, 18:17
od xlukas.cz
natankoval sem uplne plnou.
po zaonuti klicku o 1 bublinku min, po ujeti nekolika km ubyla druha. po dalsich kilometrech zase pribyla az se nakonec rozla i ta prvni.
takove psi kusy to umi delat :-)