Stránka 3 z 11

Napsal: čtv 03 bře 2011, 23:47
od peopleshk
PeoplesHK - zatím sám..... :D

Re: JVV 2011 - rezervace ubytování - uzávěrka 20.3 2011

Napsal: pát 04 bře 2011, 00:18
od smart007
Zdravím,

chtěli bychom se také přihlásit k JVV 2011 a zároveň si zaregistrovat ubytování pro dvě osoby. Nevím ale přesně kam to odeslat, protože jsem nenašel žádný odkaz (nebo jsem se špatně díval... :-().

Už se těšíme. Smart007 + 1

Napsal: pát 04 bře 2011, 12:31
od dyno
Není třeba nic odesílat....zatím stačí to napsat sem a už vás bereme oba na vědomí :wink:

Napsal: pát 04 bře 2011, 22:26
od Jirka P
Zdarec Dyno, mázni mě tam taky.

Napsal: sob 05 bře 2011, 15:04
od Gibon
Jirka P píše:Zdarec Dyno, mázni mě tam taky.
To je slovo chlapa.

Napsal: sob 05 bře 2011, 18:16
od Chorche
Jo taxe taky hlásim i sem : Chorche a Andy

jvv

Napsal: sob 05 bře 2011, 22:54
od Oldrich Salek
JÉŽIŠI nějak jsem to přehlédl a málem bych to pro...., samozřejmně pořád žiju tak mne tam mázni i s polovičkou už se na všechny moc těším Olda :oops:

Re: jvv

Napsal: sob 05 bře 2011, 22:58
od RavenS.
Oldřich Šálek píše:JÉŽIŠI nějak jsem to přehlédl a málem bych to pro...., samozřejmně pořád žiju tak mne tam mázni i s polovičkou už se na všechny moc těším Olda :oops:
neboj urcite by si to nepresvihol :wink:

Napsal: ned 06 bře 2011, 10:19
od Mili_K
Mili + Janča

dá se ubytovat už od pátka ?

Napsal: ned 06 bře 2011, 11:07
od Jirka 38
Ahoj organizátoři JVV 2011,
pokud všem, mnohem mladším účastníkům srazu než jsem já, nebudou vadit přestárlí, ale aktivní důchodci, budu vážně uvažovat o účasti i s manželkou (vlastním ji už 48 roků k mé plné spokojenosti). Nohy i pamě nám pořád dobře slouží.
Ahoj Jirka 38

Napsal: ned 06 bře 2011, 11:17
od dyno
Mili_K píše: dá se ubytovat už od pátka ?
určitě to půjde domluvit - ale je to na soukromé iniciativě každého zvl᚝, jakmile budeme znát konkrétní penzion - můžeš se s nimi pak samozřejmě domluvit...

Napsal: ned 06 bře 2011, 11:19
od dyno
Jirka 38 píše:Ahoj organizátoři JVV 2011,
pokud všem, mnohem mladším účastníkům srazu než jsem já, nebudou vadit přestárlí, ale aktivní důchodci, budu vážně uvažovat o účasti i s manželkou (vlastním ji už 48 roků k mé plné spokojenosti). Nohy i pamě nám pořád dobře slouží.
Ahoj Jirka 38
sraz nemá žádně věkové hranice takže jste samozřejmě vítání..... akorát nevím, jestli "budu uvažovat...." mám brát jako závaznou registraci či nikoliv...?

Napsal: pon 07 bře 2011, 11:30
od Jirka 38
Prosím o zajištění ubytování ve dvoulůžkovém pokoji.
Díky.

Jirka 38 + Milada Prokůpkovi

Napsal: pon 07 bře 2011, 11:48
od xlukas.cz
ubytovani se planuje ve stodole na sene

Napsal: pon 07 bře 2011, 11:50
od Jurko
:shock: