Stránka 3 z 3

Napsal: pon 23 zář 2013, 07:57
od Winterwolf
Tímto bych chtěl poděkovat Martinovi ( s nejšpinavějším červeným Smartem) že mě u Úřadu vlády na Smartparádě popotlačil když se můj Cvrček rozhodl že neřadí :wink:

Díky

Podakovanie aj z mojej strany...

Napsal: pon 28 říj 2013, 15:33
od Gabriela
Dnes je 28.10. a aj napriek tomu som musela rano do prace.
Nanestastie ma zozadu ktosi sikovny nabural - plasty bude treba menit, dufam, ze to nebude nic horsie... :cry:

Chcem podakovat Gregovi (smart-dily.cz), ktorý mi okamzite pomohol aj napriek statnemu sviatku. Pre mojho Smartinka si este dnes pride a co ma naozaj potesilo - okamzite mi pozical roadstera, aby som mohla do prace... :roll:

Tak predsa - dobri ludia este existuju... :D

Napsal: ned 21 zář 2014, 17:05
od STAS1
Tímto bych chtěl veřejně poděkovat členovi SAC pod nickem TOMYK, který mi nezjištně udělal diagnostiku a kalibraci spojky přímo u mně doma při cestě z Brna do Uh. Brodu.
Díky za ochotu .... :!: 8) :D -O *smart*