Stránka 3 z 6

Napsal: čtv 11 čer 2009, 00:07
od DYK77
Díky, už mě informoval :wink:

Napsal: čtv 11 bře 2010, 00:26
od DYK77
Bude někdo chtít na srazu vlajku ? zapište se prosím

Info o vlajkách zde http://www.smart-club.cz/phpBB3/viewtop ... sc&start=0

Napsal: pát 12 bře 2010, 15:45
od houska
já budu chtít tu co jsem zapoměl na svatbě :lol:

Napsal: pát 12 bře 2010, 18:37
od Markéta
Já budu chtít určitě 1 ks na pravou stranu.

Napsal: pát 12 bře 2010, 22:34
od Gibon
Markéta píše:Já budu chtít určitě 1 ks na pravou stranu.
Kašli na pravou stranu. Vezmi na prostředek. Ty jsou mnohem lepší.

Napsal: pát 12 bře 2010, 22:34
od Karlos
Já budu chtít 1ks-pravá

Napsal: pát 12 bře 2010, 22:37
od Gibon
Karlos píše:Já budu chtít 1ks
Napiš Dykovi na kterou stranu ji budeš chtít.
Loni se ty levý vůbec nepovedly.

Napsal: pát 12 bře 2010, 22:42
od DYK77
celkem
1ks Markéta
1ks Karlos

Napsal: pát 12 bře 2010, 22:55
od DYK77
Objednávky budou otevřené do konce Března

Napsal: sob 13 bře 2010, 13:03
od Markéta
Gibon píše:
Markéta píše:Já budu chtít určitě 1 ks na pravou stranu.
Kašli na pravou stranu. Vezmi na prostředek. Ty jsou mnohem lepší.

:lol:

vlajka

Napsal: úte 16 bře 2010, 23:35
od Oldrich Salek
Dyku 1 kus pravá stačí bez držáku nemusí být ani obšitá stačí polotovar dík Olda Š. *1*

Napsal: stř 17 bře 2010, 01:31
od DYK77
Pokud o to takto stojíš, tak není problém , ale když toho budu dělat více najednou, tak ta jedna kompletní na víc mě už nezabije.

Napsal: stř 17 bře 2010, 01:33
od DYK77
1ks P Markéta
1ks P Karlos
1ks P Oldřich Šálek

Napsal: stř 17 bře 2010, 01:35
od DYK77
Gibon píše:Napiš Dykovi na kterou stranu ji budeš chtít.
Loni se ty levý vůbec nepovedly.
Jak nepovedly ?

Napsal: pát 16 dub 2010, 22:01
od DYK77
Ohledně vlajek jsem se již několikrát připomínal a vlajky stále nejsou vytištěny. Pokud nebudou včas, abych je stihl nastříhat a dát ještě sešít, tak to vidím letos s vlajkami černě a to jsem je zadával už skoro před měsícem :roll: