Stránka 3 z 11
Napsal: ned 14 dub 2013, 19:52
od MausX
Dekuji vsem za rady. Zkusim to prostudovat

.
Napsal: pon 15 dub 2013, 14:14
od xlukas.cz
na smarttimesu je ubytovani zdarma primo v miste konani srazu
https://www.colada.biz/documents/events ... ing_EN.pdf
Napsal: pon 15 dub 2013, 14:58
od Jurko
eh... upravil by som toto tvrdenie:
Campovanie je zdarma na letisku, priamo medzi parkoviskom a pretekarskym okruhom!!! Zabezpecuju toalety, ale ine vybavenie nie.
Rozhodne treba pocitat s hlukom a s velkym poctom ludi!

Napsal: pon 15 dub 2013, 15:17
od xlukas.cz
ja sem pochopil, ze je na letisti s celodennim provozem a taky je blizko dalnice.
Napsal: pon 15 dub 2013, 16:52
od jancarik F2
To bude v ty věci z látky a kolikama asi ne

Napsal: stř 17 dub 2013, 15:03
od MausX
Tak po dukladnem uvazeni jsme se rozhodli obetovat par korun a ubytovat se v kempu.
Napsal: čtv 18 dub 2013, 08:11
od sultana
Tyo, tak konečně pojede taky nějaká pistácie, a já už nebudu. No, aspoň si oba užijeme svojí chvilku individuality...
Napsal: čtv 18 dub 2013, 13:17
od MausX
No myslim ze tam bude pistacii vice nez dost

Napsal: čtv 18 dub 2013, 14:14
od Jurko
MausX - tesime sa na Vas!
Napsal: čtv 18 dub 2013, 17:04
od MausX
Tak potvrzeno, volno vyrizeno. Je cas postoupit dale a registrovat se a zacit vyrizovat ubytovani atd.

Napsal: úte 21 kvě 2013, 10:48
od Pejik
Ahoj,
pojedeme s Roadsterem z Brna 22.8. odpoledne/večer, odjíždíme v neděli večer a přespíme v campu. Hloupý dotaz - stačí na stránkách registrovat řidiče nebo i spolujezdce?
Napsal: čtv 23 kvě 2013, 16:57
od Blanka0600
registruj i spolujezdce
Napsal: čtv 04 črc 2013, 14:29
od jancarik F2
tak jsem prave zjistil ze musim koupit rakouskou znamku
pojedu pres mnichov švýcarskou jisti aukro

Napsal: ned 07 črc 2013, 13:29
od jancarik F2
Známka uz je na ceste

jen se zeptám jak je to tam s penězma berou eura "všude nebo nikde" nebo je lepší vzít si franky? Jestli ma někdo zkušenost Diky
Napsal: pon 08 črc 2013, 13:32
od Pegas
Ahoj
Jedu taky, všechno už mam zařízeno
Odjizdim z Prahy 22.8.
Těším se na vás