Stránka 3 z 4
Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:21
od David0600
mám ale né u smarta
Napsal: čtv 04 bře 2010, 22:21
od Markéta
Aha, tak teď tomu dokonale rozumím, dík

Napsal: pát 28 kvě 2010, 16:29
od Olii05
má někdo ponětí kolik stojí výměna čelního skla v autorizovaném servisu?
respekt max cena?
ptám se tu náhodně než skontaktuji mercedes páč oni mají otázky velmi rádi

Napsal: čtv 17 čer 2010, 14:22
od Blanka
Máte někdo nějaké zkušenosti s neoriginálním sklem je to sklo od firmy SPLINTEX? Mám prasklé přední sklo již od JVV a konečně jsem to vyřídila s pojišovnou a potřebuji si ho nechat vyměnit a tak sháním kde.Našla jsem firmu AGC a tam mi nabízejí sklo od firmy Splintex.Raději bych originál,ale to jen u Mercedesu.Jak je to s kvalitou u náhrad?
Napsal: čtv 17 čer 2010, 14:38
od xlukas.cz
splintex ho mozna dokonce pro mercedes vyrabi.
Napsal: čtv 17 čer 2010, 14:54
od Blanka
xlukas.cz píše:splintex ho mozna dokonce pro mercedes vyrabi.
Takže by to měla být správná volba? Mě se to nechce dávat přímo do Mercedesu protože si myslím že firma která se zabývá jen výměnou skel bude mít lepší vybavení a více zkušeností než Mercedes ,který je i na servis.
Nejblíže máme AGC a tam mají právě od SPLINTEXU jen nemá nápis Smart

Napsal: čtv 17 čer 2010, 14:59
od xlukas.cz
to by mne vadilo, ze nema napis
jeste delaji skla nejaci francouzi. zacina firma na G? ale glaverbel to asi neni.
Napsal: čtv 17 čer 2010, 15:08
od Blanka
xlukas.cz píše:to by mne vadilo, ze nema napis
jeste delaji skla nejaci francouzi. zacina firma na G? ale glaverbel to asi neni.
No to mě právě taky vadí.Tak vůbec nevím nic nemůžu najít.
Napsal: čtv 17 čer 2010, 16:03
od xlukas.cz
napadlo by mne takove krkolomne reseni
domluvit se s firmou co dela okna, nebyla-li by ochotna vzit originalni okno. stejne jim to zaplati pojistovna, ne?
Napsal: čtv 17 čer 2010, 17:02
od Jirka P
Splintex stopro dělá skla na Smarta! Před lety jsem dal za čelní výměnu tady na Chodově okolo 12 tis.
Napsal: čtv 17 čer 2010, 22:45
od Blanka
xlukas.cz píše:napadlo by mne takove krkolomne reseni
domluvit se s firmou co dela okna, nebyla-li by ochotna vzit originalni okno. stejne jim to zaplati pojistovna, ne?
Jo taky mě to napadlo ,pokusím se na to zeptat.Uvidím co mi na to řeknou.
Napsal: ned 20 čer 2010, 08:51
od David0600
mylim že mají vybavení stejné možná lepší v mercedesu když mají A originální přípravky, jen jsou tam větší lopaty

jinak na okno ti stačí nůž a přísavky pokud ho nechceš pak moc leštit. Pokud to platí pojišovna tak není moc co řešit dej si tam originál, pokud máš dešák musí se vyměnit taky a pozor na okna co mají průhled na vinko smart ho za oknem nemá tak a to kdyžtak podlepí vypadá to pak blbě
Napsal: pát 02 črc 2010, 08:30
od Blanka
Díky za rady všech.Okno je vyměněné.Je od Splintexu - bez nápisu ,ale naprosto totožné co tam bylo před tím.Se servisem jsem byla spokojena dávám ho na stránky servisu.
Napsal: pát 02 črc 2010, 08:56
od xlukas.cz
okno ti tam prece musi dat vzdy stejne. myslim rozmerove a provedenim. jine by tam ani nevlezlo.
Napsal: stř 11 srp 2010, 16:40
od Markéta
http://www.perfektshop.cz
Skla na smarty tam mají pod MCC

i na roadstery a F4