Stránka 3 z 6

Napsal: ned 09 bře 2014, 15:41
od Hace
kuher píše::) Musíš ukecat Hoboje, aby se jednou "vydal" do Ostravy po dálnici. *fornik*
Stalo se:)
domluvil jsem se s Hobojem, jel z Jablonce do Ostravy a vzal to přes Brno, jelikož v té době už byl můj smartík nepojizdný, vzhledem k tomu že se baterie v klíčku vybíjely cca jedna za den:(
kouknu z okna, tam smartík s libereckou značkou,
Hoboj vytasil diagnostiku a zatímco jsme si výborně popovídali, jeho zlaté ručičky nakodovali oba mnou zakoupené klíčky z jiného smarta k mému drahému mazlíkovi.

takže tímto chválím Hoboje za jeho úžasnou práci a díky němu už opět jezdím jako král:) a mám dva funkční klíčky

Náhradní klíč

Napsal: pát 19 zář 2014, 05:45
od maccahos
Dobrý den Smartaci,
Mohl by mi někdo hodný prosím poradit kde sehnat náhradní klíč k mému smartu? Koupil jsem prcka manželce na dojíždění do práce a má jen jeden klíč. Je to starší kousek Smart City MC01 r.v.1999.
Děkuji za Váš čas a rady
Snad spokojený majitel Martin

Napsal: pát 19 zář 2014, 08:57
od Winterwolf
Pokud ti stačí železo tak kdcekoliv kde dělají klíče. Pokud chceš komplet tak MB a nebo někdo s diagnostikou kdo ti ho nahraje do jednotky

Napsal: pát 19 zář 2014, 09:52
od maccahos
Železem se dostanu jen do kufříku. To mi moc nepomůže. Nevím jestli se da pořídit jiný klíč s vnitrnostmi a k tomu železo a pak preprogramovat. Volal jsem do MB a chcou v lepším případě 3000 za KS za nový podle WIN

Napsal: pát 19 zář 2014, 10:38
od Jindřich
Pokud chceš nový klíč i s vnitřnostmi, kontaktuj např. Autodílnu Martínek, resp. jeho e-shop (www.autodilnamartinek.cz ) kde ten klíč má , stojí cca 2500,- Kč , můžou ti to i nakodovat, nebo požádáš zde na fóru HOBOJe a ten ti to taky umí nakódovat. *pivo*

Napsal: pát 19 zář 2014, 11:04
od maccahos
Díky za pomoc

diagnostika smart Brno

Napsal: pon 29 pro 2014, 22:08
od Pedro
Už je diagnostika k dispozici v Brně i mimo MB, vč. klíčů...

Napsal: pát 06 úno 2015, 20:44
od cervik
dnes mi nakodovali klic z jiného auta na moje netrvalo to dyl jak 5min protože to neumeli :-D a bylo to nejakou univerzalni diagnostikou cena byla 0kč :-D

Napsal: pát 06 úno 2015, 21:01
od mugwai59
Smart (MB) nedava nahradni klice ke svym autum ?????? :idea:
Kouplil jsem uz uz dva Smarty a ani jeden je nemel, napada me jestli loupeznik (bazarnik, ci vycurany majitel) prodava klice solo mimo prodej vozu, kdyz je to takovyto byznys jako krava ?? :D
Anebo si takto zvysuji profit uz primo prvoprodejci od MB ??:)
Jak koukam nejsem jediny kdo nahradni klic nema a resi to, vzdy jsem mel ke kazde plechovce dva, u Bravo tzv. "MASTER KEY" , podle kteryho si ty kody znovu-natahnete sami, bez pomoci dobraku (loupezniku, jak to kdo bere) v servisu:).

Napsal: pát 06 úno 2015, 21:09
od cervik
na fiata jsem mel klice dokonce 3 vc jednoho hnedyho master :-D kautu jsem dostal jen jeden a vzhledem k tomu ze je klic mezi sedackama tak jsem chtěl mit ještě jeden co kdyby nejakej nesikovnej spolujezdec mi ho třeba zlomil :-D

Napsal: pát 06 úno 2015, 21:19
od DYK77
Na Smarta jsou vždy min. 2 klíče. Pokud máte jen jeden, není to tím, že by druhý k novému autu MB nedodal.

Napsal: pát 06 úno 2015, 21:26
od mugwai59
Noooo, to je ono, takovy (cihlove) tmave cerveny az hnedy MASTER klic, presne :D .
Netusim proc tu u MB s tim delaji takovy fory jak nejaky voprdeny princezny, ta elektronika je tam asi tak "slozita" ze nema zdaleka ani cenu autoradia od cinana i s dalkacem za 4 stovky :D ..
Jak rikam, loupeznici si zase masteji kapsy, bud rad, ze Ti to omylem nahrali za 0 korun, hehehe :D ..

Kurva !!! :D .. vzdyt za cenu nahradniho klicku mam dva smartfouny od cinana, co lidi blbnete, co na tom stoji 3 tacy ?
Anebo 2 nahradni baterky ke Smartu (jeden tu narika jak nemuze v zime dobijet a donaset baterku), neni toto zvracenost ?:))))
Anebo celou furu prvotridnich drevenych luxusnich briket na privesu na topeni na skoro 2 mesice !! .. sileny:).

Napsal: pát 06 úno 2015, 21:29
od mugwai59
DYK77 píše:Na Smarta jsou vždy min. 2 klíče. Pokud máte jen jeden, není to tím, že by druhý k novému autu MB nedodal.
Dik za info DYK-u, pak to zacina byt uz nad Slunce jasny, cize jinymi slovy jej "nekdo" slohnul a "preprogramovany" prodal mimo auto.
To je opravdu potom super kseft, proc by jej daval k autu kdyz je o to takova rvacka a lidi ty (az) 3 litry daji (jak tu ctu) ? :?
Asi neco jako kdyz Ti nekdo zapre zimni kola s tim ze je proda zvlast a mysli jak na tom nezbohatne .. i tazny oka se tu zahadne ztraceji, to se tu uz taky resilo a stoji radove stokoruny (kus temer bezcennyho zeleza).
Sry za my vylevy, ale jen nemam rad tyhlety vychcance vychcany ..

Napsal: pát 06 úno 2015, 21:53
od JBC
Napsáno už 100 x - pro případ zlomení nebo ztráty klíče si udělej alespoň kopii železa - je to starý Mercedesí profil, udělají ho standardně v každém druhém zámečnictví. Elektroniku seženeš vždycky a do auta Ti ji někdo nahraje (až 4 najednou), ale jakmile ztratíš železo, tak jsi v *zadek* - znamená to novou spínací skříňku a zámek kufru a hromadu práce - místo jedné návštěvy zámečnictví.

Napsal: pát 06 úno 2015, 21:54
od DYK77
Tip.
Kdo nezná, stačí se zaregistrovat ( údaje zadat bez diakritiky ) . Pak už jen klasický nákup jako v českém e-shopu. Je dobré vybírat věci u kterých je free shipping ( doprava zdarma ) a kladné hodnocení zákazníků. Zaplatit kartou a do měsíce je to doma.

http://www.aliexpress.com/wholesale?shi ... roupsort=1