Stránka 3 z 6
Napsal: ned 09 bře 2014, 15:41
od Hace
kuher píše:
Musíš ukecat Hoboje, aby se jednou "vydal" do Ostravy po dálnici.

Stalo se:)
domluvil jsem se s Hobojem, jel z Jablonce do Ostravy a vzal to přes Brno, jelikož v té době už byl můj smartík nepojizdný, vzhledem k tomu že se baterie v klíčku vybíjely cca jedna za den:(
kouknu z okna, tam smartík s libereckou značkou,
Hoboj vytasil diagnostiku a zatímco jsme si výborně popovídali, jeho zlaté ručičky nakodovali oba mnou zakoupené klíčky z jiného smarta k mému drahému mazlíkovi.
takže tímto chválím Hoboje za jeho úžasnou práci a díky němu už opět jezdím jako král:) a mám dva funkční klíčky
Náhradní klíč
Napsal: pát 19 zář 2014, 05:45
od maccahos
Dobrý den Smartaci,
Mohl by mi někdo hodný prosím poradit kde sehnat náhradní klíč k mému smartu? Koupil jsem prcka manželce na dojíždění do práce a má jen jeden klíč. Je to starší kousek Smart City MC01 r.v.1999.
Děkuji za Váš čas a rady
Snad spokojený majitel Martin
Napsal: pát 19 zář 2014, 08:57
od Winterwolf
Pokud ti stačí železo tak kdcekoliv kde dělají klíče. Pokud chceš komplet tak MB a nebo někdo s diagnostikou kdo ti ho nahraje do jednotky
Napsal: pát 19 zář 2014, 09:52
od maccahos
Železem se dostanu jen do kufříku. To mi moc nepomůže. Nevím jestli se da pořídit jiný klíč s vnitrnostmi a k tomu železo a pak preprogramovat. Volal jsem do MB a chcou v lepším případě 3000 za KS za nový podle WIN
Napsal: pát 19 zář 2014, 10:38
od Jindřich
Pokud chceš nový klíč i s vnitřnostmi, kontaktuj např. Autodílnu Martínek, resp. jeho e-shop (
www.autodilnamartinek.cz ) kde ten klíč má , stojí cca 2500,- Kč , můžou ti to i nakodovat, nebo požádáš zde na fóru HOBOJe a ten ti to taky umí nakódovat.

Napsal: pát 19 zář 2014, 11:04
od maccahos
Díky za pomoc
diagnostika smart Brno
Napsal: pon 29 pro 2014, 22:08
od Pedro
Už je diagnostika k dispozici v Brně i mimo MB, vč. klíčů...
Napsal: pát 06 úno 2015, 20:44
od cervik
dnes mi nakodovali klic z jiného auta na moje netrvalo to dyl jak 5min protože to neumeli

a bylo to nejakou univerzalni diagnostikou cena byla 0kč

Napsal: pát 06 úno 2015, 21:01
od mugwai59
Smart (MB) nedava nahradni klice ke svym autum ??????

Kouplil jsem uz uz dva Smarty a ani jeden je nemel, napada me jestli loupeznik (bazarnik, ci vycurany majitel) prodava klice solo mimo prodej vozu, kdyz je to takovyto byznys jako krava ??

Anebo si takto zvysuji profit uz primo prvoprodejci od MB ??:)
Jak koukam nejsem jediny kdo nahradni klic nema a resi to, vzdy jsem mel ke kazde plechovce dva, u Bravo tzv. "MASTER KEY" , podle kteryho si ty kody znovu-natahnete sami, bez pomoci dobraku (loupezniku, jak to kdo bere) v servisu:).
Napsal: pát 06 úno 2015, 21:09
od cervik
na fiata jsem mel klice dokonce 3 vc jednoho hnedyho master

kautu jsem dostal jen jeden a vzhledem k tomu ze je klic mezi sedackama tak jsem chtěl mit ještě jeden co kdyby nejakej nesikovnej spolujezdec mi ho třeba zlomil

Napsal: pát 06 úno 2015, 21:19
od DYK77
Na Smarta jsou vždy min. 2 klíče. Pokud máte jen jeden, není to tím, že by druhý k novému autu MB nedodal.
Napsal: pát 06 úno 2015, 21:26
od mugwai59
Noooo, to je ono, takovy (cihlove) tmave cerveny az hnedy MASTER klic, presne

.
Netusim proc tu u MB s tim delaji takovy fory jak nejaky voprdeny princezny, ta elektronika je tam asi tak "slozita" ze nema zdaleka ani cenu autoradia od cinana i s dalkacem za 4 stovky

..
Jak rikam, loupeznici si zase masteji kapsy, bud rad, ze Ti to omylem nahrali za 0 korun, hehehe

..
Kurva !!!

.. vzdyt za cenu nahradniho klicku mam dva smartfouny od cinana, co lidi blbnete, co na tom stoji 3 tacy ?
Anebo 2 nahradni baterky ke Smartu (jeden tu narika jak nemuze v zime dobijet a donaset baterku), neni toto zvracenost ?:))))
Anebo celou furu prvotridnich drevenych luxusnich briket na privesu na topeni na skoro 2 mesice !! .. sileny:).
Napsal: pát 06 úno 2015, 21:29
od mugwai59
DYK77 píše:Na Smarta jsou vždy min. 2 klíče. Pokud máte jen jeden, není to tím, že by druhý k novému autu MB nedodal.
Dik za info DYK-u, pak to zacina byt uz nad Slunce jasny, cize jinymi slovy jej "nekdo" slohnul a "preprogramovany" prodal mimo auto.
To je opravdu potom super kseft, proc by jej daval k autu kdyz je o to takova rvacka a lidi ty (az) 3 litry daji (jak tu ctu) ?

Asi neco jako kdyz Ti nekdo zapre zimni kola s tim ze je proda zvlast a mysli jak na tom nezbohatne .. i tazny oka se tu zahadne ztraceji, to se tu uz taky resilo a stoji radove stokoruny (kus temer bezcennyho zeleza).
Sry za my vylevy, ale jen nemam rad tyhlety vychcance vychcany ..
Napsal: pát 06 úno 2015, 21:53
od JBC
Napsáno už 100 x - pro případ zlomení nebo ztráty klíče si udělej alespoň kopii železa - je to starý Mercedesí profil, udělají ho standardně v každém druhém zámečnictví. Elektroniku seženeš vždycky a do auta Ti ji někdo nahraje (až 4 najednou), ale jakmile ztratíš železo, tak jsi v

- znamená to novou spínací skříňku a zámek kufru a hromadu práce - místo jedné návštěvy zámečnictví.
Napsal: pát 06 úno 2015, 21:54
od DYK77
Tip.
Kdo nezná, stačí se zaregistrovat ( údaje zadat bez diakritiky ) . Pak už jen klasický nákup jako v českém e-shopu. Je dobré vybírat věci u kterých je free shipping ( doprava zdarma ) a kladné hodnocení zákazníků. Zaplatit kartou a do měsíce je to doma.
http://www.aliexpress.com/wholesale?shi ... roupsort=1