Stránka 3 z 3
Napsal: sob 24 dub 2010, 22:50
od RavenS.
dakujem
ako vies aka bola cena? si si to vyratal na tom e-shope? alebo som zase nieco nepochopila?

Napsal: čtv 20 kvě 2010, 09:18
od scorpi4
mirka aj my chceme take koberceky do nasho noveho smartika...mozem to objednat u Teba, alebo ako to vlastne objednat a kde?
akurat to co mas Ty orange, my budeme chciet red..

a teda samozrejme iny nick asi..by bolo blbe mat cudzi..

Napsal: čtv 20 kvě 2010, 09:41
od Olii05
scorpi4 píše:mirka aj my chceme take koberceky do nasho noveho smartika...mozem to objednat u Teba, alebo ako to vlastne objednat a kde?
akurat to co mas Ty orange, my budeme chciet red..

a teda samozrejme iny nick asi..by bolo blbe mat cudzi..

vždyt pod tou fotkou je odkaz a pak konfigurátor takže si můžeš navrhovat a tvořit dle libosti

Napsal: čtv 20 kvě 2010, 10:16
od scorpi4
jj, som zbadal ked si napisal..
no, da sa tam vymysliet kadeco..

Napsal: ned 10 dub 2011, 10:06
od pbxpbx
Je nějaký rozdíl ve tvaru textilních koberečků pro modely 450 a 451 nebo se mohou zaměnit? Mám něco vyhlédnutého na ebay.de, ale nechci šlápnout vedle.
Napsal: ned 10 dub 2011, 11:52
od xlukas.cz
asi takovy rozdil jako mezi fabii a roomsterem

Napsal: ned 10 dub 2011, 11:58
od pbxpbx
Hmmm... ve škodovkách jsem nikdy nejezdil a ani se v nich nevyznám, takže mi odpověď moc nepomohla, ale vzhledem je její dikci jsem se domyslel, že rozdíl je značný...(?)
Napsal: ned 10 dub 2011, 12:09
od xlukas.cz
chtel sem tim rict, ze jsou to dve ruzne auta a tvar koberecku neni uplne stejny.
Napsal: ned 10 dub 2011, 13:13
od Jurko
tvar je uplne iny
takze nespekulovat