Brzdy

Brzdy, ložiska, zavěšení kol, odpružení, ...
Odpovědět
Jindřich
Smart ACE
Příspěvky: 1115
Registrován: pát 23 srp 2013, 11:51
Bydliště: Provodín 41

Příspěvek od Jindřich »

Ale když ti to nezabírá, tak si moc nepomůžeš .
SMART CITY-Coupe,1999/06/40 kW,žlutý drak *trsám*
Uživatelský avatar
xvo
Příspěvky: 172
Registrován: stř 06 čer 2012, 12:55
Bydliště: Liberec - PUČLOCH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xvo »

Myslel jsem to jinak. Místo části, která nefunguje, to je ten hřeben se zapadkou, dám systém šroub - matka. Stelovatelne zespodu.
Jindřich
Smart ACE
Příspěvky: 1115
Registrován: pát 23 srp 2013, 11:51
Bydliště: Provodín 41

Příspěvek od Jindřich »

Já bych to raději spravil, jak to má být, bude to určitě nějaká kravina, zkus,jak jsem ti psal, až to rozděláš,zatáhnout za ten hřeben kleštěma, jestli to brzdí.
SMART CITY-Coupe,1999/06/40 kW,žlutý drak *trsám*
Uživatelský avatar
xvo
Příspěvky: 172
Registrován: stř 06 čer 2012, 12:55
Bydliště: Liberec - PUČLOCH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xvo »

No nebrzdí :evil: možná budu mít jinou páku, uvidím, až prohodím. No auto jezdí, prostě zatím než se to vyřeší se cihla vždy najde :D
Jindřich
Smart ACE
Příspěvky: 1115
Registrován: pát 23 srp 2013, 11:51
Bydliště: Provodín 41

Příspěvek od Jindřich »

No , když to nezabrzdíš kleštěma, pak za to přeci ta páka nemůže, pak máš dlouhej krok, protože máš pakny hodně daleku, ale to už jsme řešili. *smart*
SMART CITY-Coupe,1999/06/40 kW,žlutý drak *trsám*
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 950
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

xvo píše:No nebrzdí :evil: možná budu mít jinou páku, uvidím, až prohodím. No auto jezdí, prostě zatím než se to vyřeší se cihla vždy najde :D
Pak Ti někdo dá cihlama přes koule, až to nedobrzdíš. Já viděl smartí nehodu nedávno, ale pachatel byl jiný, měl vagínu na kufru. :D
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
xvo
Příspěvky: 172
Registrován: stř 06 čer 2012, 12:55
Bydliště: Liberec - PUČLOCH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xvo »

Ty brzdíš ručkou ? *výsm?ch*
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3891
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

No jo, ale jestli má pakny daleko, tak by měl mít dlouhej krok pedálu, nebo by mu to na nožní nemělo vzadu brzdit, nebo tak něco. Prostě, mělo by se to negativně projevit i na nožní brzdě.
450 City Coupé MC01 - havarováno, zrušeno
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7
Jindřich
Smart ACE
Příspěvky: 1115
Registrován: pát 23 srp 2013, 11:51
Bydliště: Provodín 41

Příspěvek od Jindřich »

To máš samozřejmě pravdu, ale o tom nic nepsal.
SMART CITY-Coupe,1999/06/40 kW,žlutý drak *trsám*
Uživatelský avatar
xvo
Příspěvky: 172
Registrován: stř 06 čer 2012, 12:55
Bydliště: Liberec - PUČLOCH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xvo »

Nožní brzda je OK, to bych s tim nejezdil. Krok též. Nemám moc času na opravy, a navíc jen venku - počasí.
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 950
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

:? Tak že nožní brzdí jako dříve? To by se dal vyřadit "dlouhý krok" pedálu a pakny nemají větší vůli. Ruční nebrzdí, zatažení lanka kleštěmi také, no, tak babo raď. Já to vidím na stažení nábojů a "pátračku". :? :shock:
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
JBC
Site Admin
Příspěvky: 3891
Registrován: čtv 07 bře 2013, 22:29
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od JBC »

Jediné vysvětlení tedy je, že XVO vůbec ta lanka nezapojil k paknám!
450 City Coupé MC01 - havarováno, zrušeno
450 ForTwo Coupé FL
452 Roadster
454 ForFour Brabus - prodáno
52A Crossblade
Michalak C7
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

napadlo me to taky, ale nedovolil sem si to vyslovit :wink: :oops: :lol: :lol:
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 950
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

:shock: To by se ale nevracela lanka do bovdenů. Nebo tam jsou i na lankách pružinky? Tak že, ještě jednou kleštěmi vytáhnout a pozorovat, jestli se vrátí. Pokud ne, tak jak píše Lukáš. :?
Fortwo 0,8 cdi 2002
Jindřich
Smart ACE
Příspěvky: 1115
Registrován: pát 23 srp 2013, 11:51
Bydliště: Provodín 41

Příspěvek od Jindřich »

JBC může mít pravdu, tou pákou ruční brzdy taháš ten hřeben a tím pádem tataš takovou misku se silným perem. Do té misky se ty obě lanka zaklesnou a ta miska je tahá, ale kdyby je tam nedejbože někdo nenandal, tak si myslím, že to na ničem nepoznáš, jediná závada je , že ti ta ručka nebrzdí (ani kleštěma ) - stejný, jako když by nedal ty lanka vevnitř do těch pák na paknách - to taky nepoznáš .
Když se teď dívám na to , co jsme kolem toho probrali, tak se děsím toho, že ta "šílená" myšlenka, co vyslovil JBC nebude daleko od pravdy. *pivo* *VV*
SMART CITY-Coupe,1999/06/40 kW,žlutý drak *trsám*
Odpovědět