Vtipy

Kecy které nejsou k věci
Odpovědět
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Obrázek
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Gremla

Příspěvek od Gremla »

Víte jaký je rozdíl mezi Babicou a MacGyverem?
MacGyver udělá z hovna bombu a Babica omáčku.
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Obrázek

D= doktor
P=pacient
D: Chlape, co jíte,že jste tak tlustý?
P: Pane doktore jenom drůbež!
D: Co jste měl včera k obědu?
P: Krůtu!
D: Kolik?
P: Celou!
D: Celou??
P: Vždy je to dutý....
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Ta úplně v zadu , zcela na pravo, tak ta je dobře rozevlátá *1* :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
xlukas.cz
Smart ACE
Příspěvky: 15462
Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
Bydliště: Hodoninsko / Praha

Příspěvek od xlukas.cz »

cim osklivejsi, tim vetsi :D
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
:lol: :arrow: SCHVÁLENO !!! Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
nedojedl
Smart ACE
Příspěvky: 1552
Registrován: pát 07 kvě 2010, 15:34
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nedojedl »

vypadaj po gsichtu jak ségry... :wink:
Smart ForTwo 0.6T 40 Kw rv. 2000

Podle statistik je manželství jednoznačně hlavní příčinou všech rozvodů...
Uživatelský avatar
DYK77
Smart ACE
Příspěvky: 16926
Registrován: sob 25 úno 2006, 00:06
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DYK77 »

Čistá rasa vé. Ne jak u nás, každej jinej :lol:
Obrázek Obrázek
Smart Roadster 45KW [2004]
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Obrázek

Pepíček u stromečku:

- "Ty všechny dárky mi přinesl Ježíšek?"

- "Pochopitelně, kdo jiný?"

- "To znamená, že vy jste se na mě zase vysrali?!?"

Babka táhne po ulici za sebou dvě igelitové tašky.
Z jedné jí vypadne tisícikoruna.
Všimne si toho policajt a zastaví ji :
"Matko, padají vám peníze z tašky...,
odkud je máte?
Neukradla jste je?" praví žertovně.
Babka: "No, víš synáčku, já mám zahradu, která
sousedí přímo s parkovištěm u stadionu.
Tam chodí chlapi a čůrají mi přes plot
na moje květiny.
Já jen tak stojím
a čekám za keřem se zahradnickýma nůžkama
a vždycky když některý prostrčí svého... hm ehm...
přes díru v plotě, chytím mu ho a zavolám:
TISÍCOVKU, NEBO TI HO USTŘIHNU!"
Policajt se usmívá : "Hm, to zní fér.
Tak hodně zdaru babi!
Jo a mimochodem, co máte v té druhé igelitce?"
Babka na to: "No, některý hajzlové nezaplatěj..."
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
kuher
Smart ACE
Příspěvky: 950
Registrován: čtv 09 črc 2009, 20:57
Bydliště: Č.Třebová

Příspěvek od kuher »

Kocourek už přiznal pravdu, jak přišel k těm melounům.
http://www.youtube.com/watch?v=m9MSH2PO ... re=related
Fortwo 0,8 cdi 2002
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

je to pravda odvěká,že ...........
Obrázek
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Klient: Dobrý den, nedaří se mi k vám připojit.
Hotline: Dobře, hned to zařídíme, ze všeho nejdřív bych potřeboval vědět, jestli jste v 3-1, 95, 98 nebo v Linuxu.
Klient: Ne, pane, jsem v Brně, 602 00.
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Martin Braun
Příspěvky: 222
Registrován: ned 08 srp 2010, 20:52
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Martin Braun »

Pořádní mafiáni:
Na Sicílii se pořádá sraz těch největších mafiánů. Italové zjišují, jestli jsou Rusové pořádní mafiáni.
Italové: "Zlatý řetízky - máte?"
Rusové: "Nemáme."
Italové: "A dvouposchoďový vily - máte?"
Rusové: "Nemáme."
Italové: "A mercedesy - máte?"
Rusové: "Nemáme"
Italové se jim celý sraz smějí a Rusové odjíždějí jak spráskaní psi.
Když se vrátí domů, boss ruské mafie si svolá všechny podšéfy a začne vydávat rozkazy:
"Tak za prvé: všechny třetí a čtvrtý patra u svejch vil zbouráte!
Za druhý: prodáte vrtulníky a tryskáče a nakoupíte mercedesy.
No a za třetí," povídá posmutněle, "zlatý řetízky sundejte čoklům z krku, budeme je nosit my !"
Smart fortwo coupé 62kW NightOrange 2011
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Obrázek

masový betlém
Obrázek
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Uživatelský avatar
houzar
Smart ACE
Příspěvky: 6950
Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Příspěvek od houzar »

Souloží chlap se svojí milenkou u ní doma. Najednou z pod polštáře vyleze šváb. Chlap se napřáhne, že ho zabije, ale šváb promluví lidským hlasem:
"Nezabíjej mě, nezabíjej mě, jednou se Ti odvděčím."
Chlap ho tedy nechá žít a pokračuje ve výkonu. A jak už to tak bývá, zarachotí klíče v zámku a manžel milenky se vrací ze služební cesty...
Panika vrcholí..... znovu se ale objeví šváb a povídá:
"Přišel můj čas, teď se ti můžu odvděčit. Když si jednou zatáhneš za přirození, změníš se ve švába a můžeš se schovat pod postel. Když se budeš chtít proměnit zpátky v člověka, zataháš za svůj penis dvakrát."
Chlap poslechne zatáhne jednou a skutečně se změní ve švába. Zaleze pod postel a čeká, až manžel usne.
Po chvíli si řekne, že je čas se proměnit zpátky a potichu se vytratit.
Zatahá tedy za svůj penis dvakrát, ale nic se nestane, zkusí to tedy znovu zase nic, ještě jednou - nic, po chvíli už zuřivě tahá za svůj penis........
Náhle se ozve hlas: "Pane kolego, nejenže jste usnul na poradě, ale ještě tady onanujete!"



Přijde paní s dítětem k faráři a ten se jí zeptá:
"Opravdu to dítě chcete pokřtít? Nebylo by lepší ho obětovat?"



Žena stojí nad rakví svého manžela a říká zaměstnanci pohřebního ústavu: Chci, aby byl manžel pohřben v tmavě modrém obleku.
Rovnou mu na pořízení dala nevyplněný šek.
Na pohřbu u otevřené rakve si žena pochvaluje modrý oblek, který má na sobě nebožtík. A kolik stál ten oblek? ptá se zřízence.
No, vlastně nic. Víte, shodou okolností hned po vašem muži přivezli jiného, který měl tmavě modrý oblek, tak jsem se zeptal té vdovy, jestli by jí vadilo, kdyby byl její manžel pohřben
v černém obleku. Řekla, že ne.
No, tak jsem prohodil hlavy.



Policajt zastaví auto: „Překročila jste stovku paní!“
„Ale ne, to jen v tomhle klobouku vypadám starší.“
Formule H vysočina

mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Odpovědět