
Vtipy
-
Gremla
- xlukas.cz
- Smart ACE
- Příspěvky: 15462
- Registrován: ned 26 lis 2006, 22:51
- Bydliště: Hodoninsko / Praha
cim osklivejsi, tim vetsi 
SMART MC01 0,8 CDI Pure
2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279
SCHVÁLENO !!! 

2001, 30kw -> 42kw chip tuning, ALU SPINLINE 15" chrom, 175/55 + 195/50, 4pistkove brzdice wilwood, vrtane kotouce Zimmermann, sportovní podvozek, Vmax 161 km/h GPS, tažné zařízení
(* 1.12.2006 64770 km, 1.12.2007 109510 km 1.12.2008 158230 km, 1.12.2009 200000 km, 1.12.2010 238764 km, 1.12.2011 273910km, 1.12.2012 314844 km)
http://www.smart-club.cz/test/viewtopic ... &start=279


- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901

Pepíček u stromečku:
- "Ty všechny dárky mi přinesl Ježíšek?"
- "Pochopitelně, kdo jiný?"
- "To znamená, že vy jste se na mě zase vysrali?!?"
Babka táhne po ulici za sebou dvě igelitové tašky.
Z jedné jí vypadne tisícikoruna.
Všimne si toho policajt a zastaví ji :
"Matko, padají vám peníze z tašky...,
odkud je máte?
Neukradla jste je?" praví žertovně.
Babka: "No, víš synáčku, já mám zahradu, která
sousedí přímo s parkovištěm u stadionu.
Tam chodí chlapi a čůrají mi přes plot
na moje květiny.
Já jen tak stojím
a čekám za keřem se zahradnickýma nůžkama
a vždycky když některý prostrčí svého... hm ehm...
přes díru v plotě, chytím mu ho a zavolám:
TISÍCOVKU, NEBO TI HO USTŘIHNU!"
Policajt se usmívá : "Hm, to zní fér.
Tak hodně zdaru babi!
Jo a mimochodem, co máte v té druhé igelitce?"
Babka na to: "No, některý hajzlové nezaplatěj..."
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
Kocourek už přiznal pravdu, jak přišel k těm melounům.
http://www.youtube.com/watch?v=m9MSH2PO ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=m9MSH2PO ... re=related
Fortwo 0,8 cdi 2002
-
Martin Braun
- Příspěvky: 222
- Registrován: ned 08 srp 2010, 20:52
- Bydliště: Praha 9
Pořádní mafiáni:
Na Sicílii se pořádá sraz těch největších mafiánů. Italové zjišují, jestli jsou Rusové pořádní mafiáni.
Italové: "Zlatý řetízky - máte?"
Rusové: "Nemáme."
Italové: "A dvouposchoďový vily - máte?"
Rusové: "Nemáme."
Italové: "A mercedesy - máte?"
Rusové: "Nemáme"
Italové se jim celý sraz smějí a Rusové odjíždějí jak spráskaní psi.
Když se vrátí domů, boss ruské mafie si svolá všechny podšéfy a začne vydávat rozkazy:
"Tak za prvé: všechny třetí a čtvrtý patra u svejch vil zbouráte!
Za druhý: prodáte vrtulníky a tryskáče a nakoupíte mercedesy.
No a za třetí," povídá posmutněle, "zlatý řetízky sundejte čoklům z krku, budeme je nosit my !"
Na Sicílii se pořádá sraz těch největších mafiánů. Italové zjišují, jestli jsou Rusové pořádní mafiáni.
Italové: "Zlatý řetízky - máte?"
Rusové: "Nemáme."
Italové: "A dvouposchoďový vily - máte?"
Rusové: "Nemáme."
Italové: "A mercedesy - máte?"
Rusové: "Nemáme"
Italové se jim celý sraz smějí a Rusové odjíždějí jak spráskaní psi.
Když se vrátí domů, boss ruské mafie si svolá všechny podšéfy a začne vydávat rozkazy:
"Tak za prvé: všechny třetí a čtvrtý patra u svejch vil zbouráte!
Za druhý: prodáte vrtulníky a tryskáče a nakoupíte mercedesy.
No a za třetí," povídá posmutněle, "zlatý řetízky sundejte čoklům z krku, budeme je nosit my !"
Smart fortwo coupé 62kW NightOrange 2011
- houzar
- Smart ACE
- Příspěvky: 6950
- Registrován: ned 26 lis 2006, 10:18
- Bydliště: Nerudova 22;TŘĚŠŤ 58901
Souloží chlap se svojí milenkou u ní doma. Najednou z pod polštáře vyleze šváb. Chlap se napřáhne, že ho zabije, ale šváb promluví lidským hlasem:
"Nezabíjej mě, nezabíjej mě, jednou se Ti odvděčím."
Chlap ho tedy nechá žít a pokračuje ve výkonu. A jak už to tak bývá, zarachotí klíče v zámku a manžel milenky se vrací ze služební cesty...
Panika vrcholí..... znovu se ale objeví šváb a povídá:
"Přišel můj čas, teď se ti můžu odvděčit. Když si jednou zatáhneš za přirození, změníš se ve švába a můžeš se schovat pod postel. Když se budeš chtít proměnit zpátky v člověka, zataháš za svůj penis dvakrát."
Chlap poslechne zatáhne jednou a skutečně se změní ve švába. Zaleze pod postel a čeká, až manžel usne.
Po chvíli si řekne, že je čas se proměnit zpátky a potichu se vytratit.
Zatahá tedy za svůj penis dvakrát, ale nic se nestane, zkusí to tedy znovu zase nic, ještě jednou - nic, po chvíli už zuřivě tahá za svůj penis........
Náhle se ozve hlas: "Pane kolego, nejenže jste usnul na poradě, ale ještě tady onanujete!"
Přijde paní s dítětem k faráři a ten se jí zeptá:
"Opravdu to dítě chcete pokřtít? Nebylo by lepší ho obětovat?"
Žena stojí nad rakví svého manžela a říká zaměstnanci pohřebního ústavu: Chci, aby byl manžel pohřben v tmavě modrém obleku.
Rovnou mu na pořízení dala nevyplněný šek.
Na pohřbu u otevřené rakve si žena pochvaluje modrý oblek, který má na sobě nebožtík. A kolik stál ten oblek? ptá se zřízence.
No, vlastně nic. Víte, shodou okolností hned po vašem muži přivezli jiného, který měl tmavě modrý oblek, tak jsem se zeptal té vdovy, jestli by jí vadilo, kdyby byl její manžel pohřben
v černém obleku. Řekla, že ne.
No, tak jsem prohodil hlavy.
Policajt zastaví auto: „Překročila jste stovku paní!“
„Ale ne, to jen v tomhle klobouku vypadám starší.“
"Nezabíjej mě, nezabíjej mě, jednou se Ti odvděčím."
Chlap ho tedy nechá žít a pokračuje ve výkonu. A jak už to tak bývá, zarachotí klíče v zámku a manžel milenky se vrací ze služební cesty...
Panika vrcholí..... znovu se ale objeví šváb a povídá:
"Přišel můj čas, teď se ti můžu odvděčit. Když si jednou zatáhneš za přirození, změníš se ve švába a můžeš se schovat pod postel. Když se budeš chtít proměnit zpátky v člověka, zataháš za svůj penis dvakrát."
Chlap poslechne zatáhne jednou a skutečně se změní ve švába. Zaleze pod postel a čeká, až manžel usne.
Po chvíli si řekne, že je čas se proměnit zpátky a potichu se vytratit.
Zatahá tedy za svůj penis dvakrát, ale nic se nestane, zkusí to tedy znovu zase nic, ještě jednou - nic, po chvíli už zuřivě tahá za svůj penis........
Náhle se ozve hlas: "Pane kolego, nejenže jste usnul na poradě, ale ještě tady onanujete!"
Přijde paní s dítětem k faráři a ten se jí zeptá:
"Opravdu to dítě chcete pokřtít? Nebylo by lepší ho obětovat?"
Žena stojí nad rakví svého manžela a říká zaměstnanci pohřebního ústavu: Chci, aby byl manžel pohřben v tmavě modrém obleku.
Rovnou mu na pořízení dala nevyplněný šek.
Na pohřbu u otevřené rakve si žena pochvaluje modrý oblek, který má na sobě nebožtík. A kolik stál ten oblek? ptá se zřízence.
No, vlastně nic. Víte, shodou okolností hned po vašem muži přivezli jiného, který měl tmavě modrý oblek, tak jsem se zeptal té vdovy, jestli by jí vadilo, kdyby byl její manžel pohřben
v černém obleku. Řekla, že ne.
No, tak jsem prohodil hlavy.
Policajt zastaví auto: „Překročila jste stovku paní!“
„Ale ne, to jen v tomhle klobouku vypadám starší.“
Formule H vysočina
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin
mobil: 724055339
MCC 01 PURE 0,7 benzin






