Stránka 23 z 36
Napsal: pon 13 zář 2010, 22:34
od nedojedl
tak teprv teď si frajer...a padne ti jak ulité

Napsal: pon 13 zář 2010, 22:49
od DYK77
Škoda, že si ho nemůžu vzít do práce. Ještě před rokem to šlo, ale teď nám dali firemní trika a je to nuda

Napsal: pon 13 zář 2010, 23:08
od xlukas.cz
dyku, nesmis pribrat, nedojidat po detech a po manzelce. to je nejvetsi zkaza

Napsal: pon 13 zář 2010, 23:24
od DYK77
K ničemu se nedostanu, nic mi nenechaj

Napsal: úte 14 zář 2010, 08:04
od nedojedl
u nás se toho dost vyhodí, salámy,tvrdé rohlíky ...kdyby si měl zájem

Napsal: úte 14 zář 2010, 08:12
od DYK77
OK domluvíme se v SZ

Napsal: úte 14 zář 2010, 08:17
od nedojedl
to víš že jo

Napsal: sob 18 zář 2010, 10:18
od SuicideHeart
tak niekdo tu mal záujem o segrinu fotku

tak takto vyzerá človek s nulovou aktivitou

Napsal: sob 18 zář 2010, 13:06
od xlukas.cz
vypada bezstarostne a pohodlne

Napsal: sob 18 zář 2010, 15:24
od Olii05
co to je nulová aktivita?

Napsal: sob 18 zář 2010, 16:52
od Gibon
Jako že seš tak línej že třeba ani nesouložíš. Nebo tak něco.

Napsal: sob 18 zář 2010, 21:36
od DYK77
Nebo tak línej, že když si chci zívnout, musí mi máma otevřít hubu

Napsal: ned 19 zář 2010, 12:57
od SuicideHeart
Olii05 píše:co to je nulová aktivita?


šak že sa sem prihlásila, a to je všetko, viac sem neprišla ani jeden príspevok a ani na jeden zraz nedošla

Napsal: ned 19 zář 2010, 13:18
od xlukas.cz
takove lidi mazeme

Napsal: ned 19 zář 2010, 22:13
od Markéta
Ještě že to brácha zvládá za ni
