Stránka 23 z 27
Napsal: pon 25 črc 2011, 20:13
od Blanka0600
hm, škoda

Napsal: úte 26 črc 2011, 10:03
od Barbora
http://www.sdovolena.cz/detail-zajezdu/ ... 8/15097651
poslední volnej stan

pro 4lidi za 4990kč na hlavu s PP od 5-14.8.11 do dnešního večera je zamluvenej na moje jméno ... přenecham...
Napsal: úte 26 črc 2011, 11:23
od Markéta
My taky jedeme, už se těšíme. Škoda jen, že letos bude taková malá účast.
Napsal: úte 26 črc 2011, 20:15
od Pegas
POSLEDNI verdikt je ze nejedu
Ironie je ze nemam smarta
Ti kdo jedete stastnou cestu a nehonte se s Ferrari

Napsal: úte 26 črc 2011, 21:07
od jurage
hlasime,ze taky jedeme s Marketou a ze Slovakia
Napsal: stř 27 črc 2011, 09:12
od Blanka0600
hurááá

tak přeci se někdo přidává

Napsal: stř 27 črc 2011, 09:12
od Blanka0600
Pegas píše:POSLEDNI verdikt je ze nejedu
Ironie je ze nemam smarta
Ti kdo jedete stastnou cestu a nehonte se s Ferrari

škoda

Napsal: stř 27 črc 2011, 22:57
od Markéta
Takže abysme si to shrnuli, nakonec jedeme my, Jurage, Jurko s Tuškou a Blanka 0600?
Napsal: čtv 28 črc 2011, 08:12
od Blanka0600
Jenom?????? ze Slovenska jen Jurko?
Napsal: čtv 28 črc 2011, 08:30
od Jurko
toto vyzera na velmi silnu vypravu zastupcov smart-clubu

Napsal: čtv 28 črc 2011, 16:49
od Markéta
Je to škoda, dělali se velké plány. Ale chápu, že třeba pro ty, co mají děti je situace komplikovanější. Každopádně budeme posílat čerstvé informace

Napsal: čtv 28 črc 2011, 23:09
od Markéta
Tak, auto máme naleštěné ze všech stran, klima naplněná, věci sbalené...zítra vyrážíme
Napsal: čtv 28 črc 2011, 23:12
od Blanka
Šastnou cestu , všem účastníkům.
Napsal: pát 29 črc 2011, 08:13
od Blanka0600
přesně jak píše Markét, dělaly se velké plány... nemá cenu plánovat nic rok dopředu, pak může být všechno jinak - tady je důkaz, ještě před několika měsíci bylo kandidátů na cestu mnohem více

Napsal: ned 31 črc 2011, 08:55
od houzar