Stránka 25 z 36

Napsal: čtv 23 zář 2010, 09:10
od Gibon
[quote="nedojedl"]ta pizza má bez asi 20 gramů kilogram, kamaráde chtěl bych tě vidět.....quote]

:lol:

Napsal: čtv 23 zář 2010, 16:29
od nedojedl
Dyku pěkné fotky... na každé vypadáte tak... bezstarostně... na čem fičíte? :wink: dělám si pr.el, ale fotky pěkné :wink:

Napsal: čtv 23 zář 2010, 16:58
od houska
na čem fičíte?----na mlíku :lol:

Napsal: čtv 23 zář 2010, 17:07
od nedojedl
xlukas.cz píše:jedina pizza, kterou tak nejak bez problemu jim je z tadyma http://www.cihelna.cz/pizza/ - carbonara se smetanou :wink:
sice neni tak nazdobena jako tvoje, ale nikde jinde sem si zatim nedokazal z nabidky vybrat. pokazde tam byla kombinace, ktera mne nesmakovala :(
dy na ní skoro nic néjni... to ti chutná? ja mám rád tu 31čku a 43jku... , ta první se koukám je už nějaká lehčí a cena větší, ani sem si nevšiml až tady, to sou mrchy ....

http://www.chachar.cz/pizza/#chachar-pizzy-pro-narocne

Napsal: čtv 23 zář 2010, 17:46
od xlukas.cz
mne prave nevyhovuje, kdyz je na ni nastrkanych milion veci. a taky nez dat za pizzu 200, tak to si dam radsi normalni jidlo. pizza je nouzovka. neco jak parek v rohliku :lol:

Napsal: čtv 23 zář 2010, 19:58
od DYK77
nedojedl píše:... na čem fičíte?
Budu muset říct Kimby, že "to" musíme omezit, už je to moc nápadný :lol: Každopádně ve Smartíku si vždycky vyčistíme hlavy do čista :)

Napsal: čtv 04 lis 2010, 12:17
od nedojedl
DYK77 píše:
nedojedl píše:dlouho tu nikdo nic nepostnul tak mě aspoň do budoucna poznáte :twisted:
Obrázek
Sice k tomu neumím udělat ten správnej výraz, ale hlásím se do klubu :lol:

Obrázek
Obrázek

já jsem se pro to logo narodil :wink:

Napsal: čtv 04 lis 2010, 12:23
od DYK77
No vidíš, šuší pánovi *1* :D

Napsal: čtv 04 lis 2010, 12:25
od nedojedl
už sem v něm byl i s košem a luxus :lol:

Napsal: čtv 04 lis 2010, 23:45
od DYK77
Bacha, aby jsi domu něco nezatáhl, holky na to děsně letěj :lol:

naše xichtíky

Napsal: ned 23 led 2011, 13:31
od Ivojah
Značka auta Smart se dožívá týnejdžrovského věku, soupeřit s ní v tomto ohledu u mne nepadá v úvahu. Ale co se týká vzájemné spolupráce třeba konkrétně s mým autem nemůžu si zatím stěžovat – abych to nezakřikl?Obrázek Jenom jsem si něco zkoušel ohledně manipulace fotek ze souboru do jiného souboru" v rajčeti a z rajčete na stránky klubu " již vím.

Napsal: ned 23 led 2011, 21:46
od DYK77
uk uk uk , tak a dlouho ještě drží 8)

Napsal: ned 06 úno 2011, 14:04
od xlukas.cz
Obrázek

Napsal: ned 06 úno 2011, 14:10
od Markéta
Leni, moc ti to tam sluší, že by svatební zvony vyzváněly 8)

Napsal: ned 06 úno 2011, 14:31
od scorpi4
no a nam nic nechcela povedat vcera...:DD