Napsal: ned 06 úno 2011, 15:53
velmi pekne 
Vítejte na stránkach Smart autoclubu. Sem můžete vkládat své poznatky týkající se vozů Smart a tak se o ně podělit s ostatními. Máte-li potíže s přihlášením pište na postmaster(z)smart-club.cz
https://www.smart-club.cz/phpBB3/

A jako co? Nic k tomu nenapíšeš. Že by ve vzduchu voněly svatební koláčkyxlukas.cz píše:
Lenča má postavu na jiný druh šatiček podle mě, volila bych spíše méně vrstvené (dole jsou tyto zbytečně řasené)xlukas.cz píše:
Třeba to jsou šaty družičkyJaník píše:Jinak ženich by nevěstu ve svatebním neměl vidět!!!!
...já se také dívám jinak...protože za prvé jsem fotograf a za druhé...ta moje má půjčovnu svatebních šatů...xlukas.cz píše:
jsi jediny, kdo se na to diva i z jineho pohledu, jinak vseci uz desi svatbou
Jirka se mnou dokonce svat. šaty vybíral, nějak jsme to neřešili, protože ve svatební den jsme se viděli až připraveni a to bylo stejně úplně něco jiného, než když jsme zkoušela jedny za druhýmiJaník píše:Souhlasím s KimbyJinak ženich by nevěstu ve svatebním neměl vidět!!!!
Lenka nechtěla nic říct, ale svatební šaty se nezkoušejí přece jen takscorpi4 píše:no a nam nic nechcela povedat vcera...:DD