Stránka 26 z 36

Napsal: ned 06 úno 2011, 15:53
od RavenS.
velmi pekne :D

Napsal: ned 06 úno 2011, 21:11
od dyno
Jak zhypnotizovat psa... :wink:

Obrázek

Napsal: ned 06 úno 2011, 21:43
od DYK77
Jen jestli to nebylo obráceně :D

Napsal: ned 06 úno 2011, 21:44
od DYK77
xlukas.cz píše:
A jako co? Nic k tomu nenapíšeš. Že by ve vzduchu voněly svatební koláčky :)

Napsal: ned 06 úno 2011, 21:46
od kimby
xlukas.cz píše:Obrázek
Lenča má postavu na jiný druh šatiček podle mě, volila bych spíše méně vrstvené (dole jsou tyto zbytečně řasené)

každopádně to bude krásná nevěsta!!!!

Napsal: ned 06 úno 2011, 21:50
od DYK77
Jestli tahle akce nesouvisí i s Xlukasovo bílými fóliemi na autě :D

Napsal: pon 07 úno 2011, 15:53
od Janík
Souhlasím s Kimby *1* Jinak ženich by nevěstu ve svatebním neměl vidět!!!! :wink:

Napsal: pon 07 úno 2011, 16:01
od road-star
Janík píše:Jinak ženich by nevěstu ve svatebním neměl vidět!!!! :wink:
Třeba to jsou šaty družičky 8)

Napsal: pon 07 úno 2011, 16:03
od xlukas.cz
*1*
jsi jediny, kdo se na to diva i z jineho pohledu, jinak vseci uz desi svatbou :-)

svatba

Napsal: pon 07 úno 2011, 16:24
od martin11
xlukas.cz píše:*1*
jsi jediny, kdo se na to diva i z jineho pohledu, jinak vseci uz desi svatbou :-)
...já se také dívám jinak...protože za prvé jsem fotograf a za druhé...ta moje má půjčovnu svatebních šatů... :shock:
...jukni na www.bestweb.cz svatební šaty Eva Pešková .ta tvoje a to bere jako info....a nebo přijet na Mělník :lol: ..jinak držím palce....kde to budete mít....nádhernej je Kokořín hrad... :idea: *posádka*

Napsal: pon 07 úno 2011, 16:58
od Markéta
Dyno, je krásný, ten je tvůj? Vem ho do Itošky, bude sranda :wink:

Napsal: pon 07 úno 2011, 17:09
od xlukas.cz
martine, hlavne se na to nedivej z pohledu fotografa, protoze ja fotit neumim a toto bylo samozrejme jen mobilem vecer za umeleho osvetleni.

Napsal: pon 07 úno 2011, 20:27
od kimby
Janík píše:Souhlasím s Kimby *1* Jinak ženich by nevěstu ve svatebním neměl vidět!!!! :wink:
Jirka se mnou dokonce svat. šaty vybíral, nějak jsme to neřešili, protože ve svatební den jsme se viděli až připraveni a to bylo stejně úplně něco jiného, než když jsme zkoušela jedny za druhými :-)

Napsal: úte 08 úno 2011, 08:22
od Blanka0600
scorpi4 píše:no a nam nic nechcela povedat vcera...:DD
Lenka nechtěla nic říct, ale svatební šaty se nezkoušejí přece jen tak :lol:

Napsal: úte 08 úno 2011, 08:34
od Barbora
jinak to taky přináší smůlu ....