Stránka 254 z 273
Napsal: stř 10 srp 2011, 14:57
od sultana
no pistáciová barva je docela exotická i mezi smarty,jinak mi to říkal skoro každý. Hlavně jsem za něj celkem zaplatil něco přes 430000, coč mnozí i dnes považují za

V každým případě to byla dobrá koupě, dostall jsem 80 tisíc slevu, tak ten přeplatek v leasingu nebyl tak děsivý, navíc plus zimní gumy. Tu dnešní neexotiku dělají barvy, černá, šedá, neumytá jakákoliv...
Napsal: stř 10 srp 2011, 16:39
od Markéta
Ono záleží i na tom, kde bydlíš. U nás jezdí ve městě smárty asi 4, takže je to ještě pořád auto, za kterým se lidi otočí.

Napsal: stř 10 srp 2011, 18:49
od houzar
znáte ho někdo?

Napsal: stř 10 srp 2011, 20:29
od xlukas.cz
zname, tomas z ostravy, ne?
Napsal: stř 10 srp 2011, 21:06
od Pegas
reklama na okna a dvere k tomuto smatru sedi
Amoc by me zajimalo jake to bylo jet s timto smartem cca 1200 km tam a zpet

Napsal: stř 10 srp 2011, 21:53
od xlukas.cz
takove auta si tam privezou za obytnakem a povozi se jen desitky km dokola.
Napsal: stř 10 srp 2011, 22:06
od sultana
Markéta píše:Ono záleží i na tom, kde bydlíš. U nás jezdí ve městě smárty asi 4, takže je to ještě pořád auto, za kterým se lidi otočí.

PRAHA,PRAHA, dneska si mě fotili Japonci

funguje to pořád
Napsal: stř 10 srp 2011, 22:42
od xlukas.cz
a to kdyby vedeli i to, koho si foti, ze

Napsal: stř 10 srp 2011, 23:04
od jancarik F2
dneska Dejvala u nej v praci pekne jsme pokecali
sultanu ve stredu on me dvakrat ja jeho jen jednou

Napsal: stř 10 srp 2011, 23:19
od Dejvaval
Jo, jo.
Podle domluvy jsem uz nahodil tema v aktivitach!

Napsal: čtv 11 srp 2011, 11:30
od Markéta
houzar píše:znáte ho někdo?

ano, osobně, tenhle chlapeček se jmenuje Honzík a myslí si, že smart je nejlepší auto na světě. Až bude velký, taky si jednoho koupí

no není sladký?

Napsal: čtv 11 srp 2011, 11:53
od Blanka0600
a ten pražskej před ním taky není Pražák, ale Ostravák

to jen mate RZ
Napsal: čtv 11 srp 2011, 14:23
od martin11
...a ten za ním...???
Napsal: čtv 11 srp 2011, 15:58
od Blanka0600
to nevím, ale z Česka jsme tam byli jen 3 z klubu, z SK Jurko s Tuškou + tito 2 Ostraváci, aspoň si myslím, na nikoho jiného jsme nenarazili
Napsal: pát 12 srp 2011, 00:37
od DYK77
... v neděli Báru, jak se chystá prchnout do Dánska
