Stránka 255 z 258
Re: Vtipy
Napsal: pon 27 dub 2015, 14:54
od Winterwolf
Pane doktore, dejte mi nejake pilulky proti chamitvosti. Ale dejte mi jich hodne, hodne, hodne!
Re: Vtipy
Napsal: pon 27 dub 2015, 17:28
od DYK77
Re: Vtipy
Napsal: pon 27 dub 2015, 19:35
od houzar
Re: Vtipy
Napsal: pon 27 dub 2015, 19:41
od DYK77
Re: Vtipy
Napsal: pon 27 dub 2015, 22:55
od Martin Braun
Přijde Pepíček za maminkou a povídá "Mami já chci psa".
Maminka na to: " Žádnej pes nebude, pouští to chlupy, je to pořád špinavý… nic"
Pepíček zase "Já chci psa"
Maminka: "Už jsem řekla, přej si cokoliv jiného, ale psa ne"
Pepíček: "Dobrá, tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a tatínka"
Maminka chvilku přemýšlí… Hraničí to s incestem, ale co pro jednou se nic nestane "
Tak co mám dělat?" Pepíček "Vykoupej se, vem si fajnový prádýlko, lehni si do postele a čekej"
Tak maminka vše udělá, leží a čeká. V tom se rozrazí dveře do ložnice, v nich stojí Pepíček v tátových trenkách a povídá: „Stará vstávej, jdeme koupit mladýmu psa!"
Re: Vtipy
Napsal: pon 27 dub 2015, 23:14
od DYK77
Re: Vtipy
Napsal: úte 28 dub 2015, 07:13
od JBC
K té mezinárodní sbírce jmen - mě se líbí ten z mého mládí, jeden ze dvou, které si pamatuji:
Jak se japonsky řekne:
Ředitel: Nemako
Sekretářka: Omako
Vedoucí (mistr, parťák): Jakomako
Dělník: Makojakopako
Re: Vtipy
Napsal: stř 29 dub 2015, 09:35
od Winterwolf
Re: Vtipy
Napsal: stř 29 dub 2015, 20:17
od houzar
Re: Vtipy
Napsal: pon 04 kvě 2015, 16:58
od houzar
Re: Vtipy
Napsal: sob 30 kvě 2015, 19:38
od houzar
Re: Vtipy
Napsal: ned 31 kvě 2015, 20:13
od houzar
Re: Vtipy
Napsal: čtv 18 čer 2015, 15:07
od houzar
ska moudrost: Pes, který štěká, je nedovařený.
Eskymácká moudrost: Nikdy nejez žlutý sníh.
Francouz si stěžuje: "V poslední době u nás zdražily kurvy."
Čech: " U nás ty kurvy zdražily všechno."
Re: Vtipy
Napsal: pát 19 čer 2015, 11:03
od DYK77
Indiánské zamyšlení nad dneškem:
Redaktor New York Times se zeptal indiánského náčelníka Dva tesáky: "Je Vám
přes 90 let, celou tu dobu pozorujete bělochy - jakých úspěchů dosáhli a
jaké škody napáchali? Když to vše zvážíte, kde podle vás běloši udělali
chybu?"
Indián se zamyslí a praví: "Když bílí muži přijít, Indiáni být vládci země.
Žádná daně, žádná dluhy. Bizonů hodně, bobrů hodně, voda čistá. Ženy udělat
všechna práce. Šaman léčit zadarmo. Indiáni muži celý den lovit a ryby
chytat. Večer zazpívat, zatančit, zakouřit si, pak celou noc šukat."
Potom se náčelník trpce pousmál... "Bílý muž dost kretén, když myslet, že
taková systém se dát vylepšit!
Re: Vtipy
Napsal: pát 19 čer 2015, 17:54
od Martin Braun
Manžel se při večeři ptá manželky: "Tu svíčkovou jsi dělala sama?
"Ano."
"Vaříš ji totiž úplně stejně jako moje matka."
"Tak to mám opravdu radost."
"Jenže svíčková byl jeden z hlavních důvodů, proč se otec s matkou rozvedl."