Stránka 27 z 43

Napsal: pon 03 říj 2011, 21:27
od DYK77
To je fór nebo pravda ? :)

Napsal: úte 04 říj 2011, 08:58
od houzar
pravda-finská rallye

Napsal: úte 04 říj 2011, 22:56
od Jirka P
Jo a jezdí to po Praze :lol:

Napsal: úte 04 říj 2011, 22:58
od Gibon
Samozřejmě Finská! Proto je pod tím česká doména. :lol:
Pane Houzar vy jste taky mistr světa ve skoku na špek.

Napsal: úte 04 říj 2011, 23:00
od Jirka P
Navíc to STi dělali u kámoše v reklamce :lol:

Napsal: úte 04 říj 2011, 23:01
od Gibon
Si mi nenapsal jak je to s tou folií.

Napsal: úte 04 říj 2011, 23:05
od Jirka P
Momentálně Mara marodí, a popravdě malinko jsem na to zapomněl, ale připoměň se mi, příští týden to pořešíme.

Napsal: čtv 13 říj 2011, 18:39
od houzar
Obrázek

Napsal: úte 25 říj 2011, 14:57
od houzar
zrodí denový typ formule?
závodní okruh bude u Temelína nebo u Dukovan?
http://magazin.ceskenoviny.cz/auto/zpra ... chy/705809

dakar

Napsal: čtv 03 lis 2011, 16:20
od martin11

Napsal: úte 15 lis 2011, 17:05
od houzar

pomozte

Napsal: úte 15 lis 2011, 22:52
od Michal71
Sázíte někdo fortunu? Pokud ano pomozte prosím koukně ta na naše stránky: http://www.fbcusti.cz/index.php?option= ... Itemid=125

Předem děkuji Michal

Napsal: úte 22 lis 2011, 18:00
od houzar
to byl /ve své době můj favorit-koncert nohou je fascinující
http://www.youtube.com/watch?v=s0ieRNmg ... re=related

Re: pomozte

Napsal: čtv 24 lis 2011, 14:39
od Michal71
Michal71 píše:Sázíte někdo fortunu? Pokud ano pomozte prosím koukně ta na naše stránky: http://www.fbcusti.cz/index.php?option= ... Itemid=125

Předem děkuji Michal
Pomohl jste nám už někdo??? Prosím

Napsal: čtv 15 pro 2011, 16:09
od houzar
pro Jirku P. a pro ty co mají pevné nervy
http://www.youtube.com/watch?v=fiFqyiuG ... ture=share